Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Administrator » 01 paź 2014, 10:32

Witam,

W celu poprawienia grywalności i stworzenia równych warunków od nowego sezonu wprowadzam następujące zmiany.

1. Widełki dziedziczenia potencjału młodych zostaną zmienione i będą wynosić 90-100% średniej potencjału rodziców.

2. Pojawi się wzrost potencjału gołębia lotowego co 500 zdobytych punktów doświadczenia. Czyli 1 do 2 maksymalnie oczek na sezon.

3. Potencjał gołębi młodych będzie widoczny od razu po wykluciu.

4. Zostanie całkowicie zablokowany handel bezpośredni tzn handel za pomocą gołębnika pokazowego jak i przez rynek. Jedyną opcją sprzedaży gołębi innemu hodowcy będzie giełda graczy.

5. Ptaki oferowane na giełdzie nie będą potrzebowały rodowodu.

6. Prowizja na giełdzie zostanie zmniejszona do 10% (obecna wartość handlu na rynku)

7. Godziny aukcji zostaną ograniczone. Tzn sprzedaż ptaków odbywać się będzie od godziny 15 do 22.


Od dnia dzisiejszego zablokowana została możliwość dodawania ofert sprzedaży na rynku. Wyłączony został również handel przez gołębnik pokazowy. Oferty dodane przed opublikowaniem postu wygasną zgodnie z terminem tzn po 30 dniach lub po anulowaniu przez gracza. Gołębnik pokazowy zaczyna pełnić role odpowiednią do nazwy tzn służy pokazywaniu np. rodziców gołębi bez rodowodu, a które są obiektem licytacji.

Powyżej przedstawione zmiany mają na celu poprawienie grywalności, a także sprecyzować równe,proste zasady handlu.

Pozdrawiam
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Syn i Ja » 01 paź 2014, 12:27

Witam(ja bym to napisał tak)
W celu poprawienia własnego bytu i wpływów na moje konto od nowego sezonu wprowadzam zmiany. :roll:

Problem był już dawno o to linki z dowodami lecz musiał przyjść kryzys aby to zauważyć;)

http://forum.golebieonline.pl/viewtopic.php?f=4&t=2415
http://forum.golebieonline.pl/viewtopic.php?f=34&t=2438


A teraz juz bez złośliwości z mojej strony miejmy nadzieje ze będzie lepiej wygląda to sensownie tylko na jak długo?? Pewnie do kolejnego kryzysu
Syn i Ja
 
Posty: 97
Dołączył(a): 03 wrz 2013, 17:21

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Anna » 01 paź 2014, 12:45

7. Godziny aukcji zostaną ograniczone. Tzn sprzedaż ptaków odbywać się będzie od godziny 15 do 22.
A co z graczami pracującymi na zmiany?
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Administrator » 01 paź 2014, 12:57

Anna napisał(a):7. Godziny aukcji zostaną ograniczone. Tzn sprzedaż ptaków odbywać się będzie od godziny 15 do 22.
A co z graczami pracującymi na zmiany?


Będzie to dla nich utrudnieniem, ale myślę, że sobie poradzicie, skoro radzicie sobie z giełdą oddziałową.
Wprowadzę godziny handlu z prostego powodu, mianowicie chcę by ceny były najbardziej wiarygodne, a wiarygodność osiągną wtedy, gdy będą odbywały się w czasie największej aktywności graczy tzn nikt nie kupi za bezcen i nikt gołębi nie przerzuci, bo taką aukcje zaraz łatwo będzie zaraportować.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Syn i Ja » 01 paź 2014, 13:14

oki zmiany zmianami a co z jakimiś nowościami tak aby przyciągnąć nowych graczy i zatrzymać starych.. odżywki,wspólny gołebnik itp. co gracze pisali propozycje
Syn i Ja
 
Posty: 97
Dołączył(a): 03 wrz 2013, 17:21

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez lady65 » 01 paź 2014, 13:53

2. Pojawi się wzrost potencjału gołębia lotowego co 500 zdobytych punktów doświadczenia. Czyli 1 do 2 maksymalnie oczek na sezon.

Proszę o rozwinięcie tego punktu.
Chodzi mi o to że np. ptak ma teraz 2000 pkt. to od razu wzrośnie mu pot o 4? Czy licznik zacznie się od 0 w nowym sezonie czy też np. na koniec sezonu ma 499pkt. i w pierwszym dniu nowego zrobi mu się trening tak aby mu wskoczyło 500 pkt. i pot też mu wzrośnie o 1?
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Administrator » 01 paź 2014, 14:02

Syn i Ja napisał(a):oki zmiany zmianami a co z jakimiś nowościami tak aby przyciągnąć nowych graczy i zatrzymać starych.. odżywki,wspólny gołebnik itp. co gracze pisali propozycje


Wprowadzę listę startową w treningach i innych nowości w najbliższym czasie nie przewiduje. Zdecydowanie bardziej wole się zając tym co już jest i ewentualnym poprawką by grało się przyjemniej.

lady65 napisał(a):
2. Pojawi się wzrost potencjału gołębia lotowego co 500 zdobytych punktów doświadczenia. Czyli 1 do 2 maksymalnie oczek na sezon.

Proszę o rozwinięcie tego punktu.
Chodzi mi o to że np. ptak ma teraz 2000 pkt. to od razu wzrośnie mu pot o 4? Czy licznik zacznie się od 0 w nowym sezonie czy też np. na koniec sezonu ma 499pkt. i w pierwszym dniu nowego zrobi mu się trening tak aby mu wskoczyło 500 pkt. i pot też mu wzrośnie o 1?


Wszystkie ptaki startują od zera, bo tak to klasyfikacja wywróciłaby się do góry nogami.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Łabuz » 01 paź 2014, 14:59

skoro zmiany zostaną wprowadzone od nowego sezonu to dlaczego już dzisiaj został zablokowany handel ? Jak o nowych zasadach dowiedzą się gracze nie czytający forum ? A i moim zdaniem ten sposób handlu jest o kant d... rozbić w ten sposób prawie nikt nic nie zarobi ale to jest panu na rękę bo w tedy więcej osób będzie zmuszone kupić monety.
Łabuz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 11:43

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Rafal1903 » 01 paź 2014, 15:08

Ciekaw jestem kto mi teraz zwróci 600e za sparowanie 3 lęgu!!!
Rafal1903
 
Posty: 180
Dołączył(a): 03 mar 2014, 15:08

Re: Zmiany s4 - nadchodzący sezon!

Postprzez Łabuz » 01 paź 2014, 15:12

A i skoro jest handel tylko na giełdzie i na aukcji to blokada handlu między graczami jest chyba zbędna ? Prosił bym o odblokowanie mi handlu ze wszystkimi graczami. I zastanowienie się jeszcze nad ta giełdą dla graczy jak niektórzy będą np młodziaki sobie kupowali? Może chociaż giełdę rozciągnąć na kilka dni
Łabuz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 11:43

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości