Czas na zmiany.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Czas na zmiany.

Postprzez Hubert1234 » 12 lip 2016, 13:40

No to jest bardzo dobry pomysł :D
Hubert1234
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 cze 2016, 11:36

Re: Czas na zmiany.

Postprzez maniek12 » 12 lip 2016, 20:46

My tu się wypowiadamy a tu nic z strony Administratora
maniek12
 
Posty: 29
Dołączył(a): 11 sty 2015, 21:08

Re: Czas na zmiany.

Postprzez lotion333 » 13 lip 2016, 13:43

Jestem za tym żeby kolorki były na takiej samej zasadzie jak inne ptaki, kolejny to potencjał młodych bo to tragedia jakaś lepiej jak po pot 100x100 wychodzi jeden 95 drugi 102 niż dwa 92
kolejnył żeby 3 serwery s1 s2 s3 połączyć razem i zrobić jeden serwer który będzie tętnił życiem, wprowadzić gołębie za euro bo euro już nic nie znaczy liczą się tylko monety,
połączyć serwery policzyć średnie wartości gołębi i spróbować wrzucić do jednego worka
i przydałoby się coś niespodziewanego typu jakiś bonus losowy 1x w tygodniu żeby urozmaicić jakieś monety gołębie np bonus do lotu np każdy gołąb będzie o 1minutę szybciej czy coś podobnego, albo 99% szansy na dyplom z lotu itp
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Re: Czas na zmiany.

Postprzez Muelemans » 13 lip 2016, 20:23

1.Kolory owszem tak jestem za tym by byly nowe kolorki. :)
2.Potencjal mlodych 98-100% dziedziczenia mlodych. :lol:
3.Ptak kupiony ma pot 950(jako roczniak) po 10 latach(sezonach) ma potencjal 1000/1005 a ptak nowy kupiony po 10latach (sezonach) ma potencjal 1093-zbyt duza rozbieznosc. :(
3a.Ptak kupiony ma pot 950(jako roczniak) po 10 latach(sezonach) ma potencjal 1000/1005i zdobyte doswiadczenie 10270 to ptaki z rozpłodu powinny byc dobre a nie dziadostwo a ptak nowy kupiony po 10latach (sezonach) ma potencjal 10930 doświadczenia ale to sa ptaki z gieldy to sa super -zbyt duza rozbieznosc. :o
4.Nie mieszac serwerow 1,2,3 po co, by gralo tylko po 2 miesiacach 100/50 graczy.Bo beda grali gracze z kasa ,grac maja wszyscy,. :D
5.Rynek tak ale jaki .Kupuje za 100zloty 75 monet ok ,i kupie 1 ptaka za 75monet a mam go sprzedac za 1 euro bzdura to wole leb urwac dac na rosol.Tak ja robie.Skoro kupuje za 1 euro to czemu nie moge kupic za 0.1monety.
Wedlug mnie 1 moneta warta 1000euro.1000 euro zarobi w pracy za niecale 3 dni. Kazdy gracz powinien zainwestowac powiedzmy 100 zl ale zeby po sezonie mu sie zwrocilo chociaz 50 zl a nie dawac non stop kase bo co sezon jest drozej i gracze odejda zawsze.A do worka to raczej kota. :lol:
6.Zwolywanie gołębi durne jak but.Ja kupilem zwolywanie golebi i ptaki gorzej wchodza niz bez zwolywania. :evil:
7.Konkursy owszem jak ciocia przyjedzie to sypnie moneta. 8-)

Kazda zmiana nowa idzie w zlym kierunku bo staje sie gra drozsza a bez efektu. :x
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Czas na zmiany.

Postprzez Administrator » 15 lip 2016, 11:00

Witam ponownie,

Powiem szczerze, że jestem trochę rozczarowany tą debatą. Liczyłem na innowacyjne pomysły wnoszące zupełnie coś nowego, a większość propozycji dotyczy mało istotnych kwestii takich jak nowe zdjęcia gołębi czy profitów jakie gracz mógłby otrzymać. Zamiast tego powinniście skupić się na realnych potrzebach, chyba, że uważacie, ze gra jest dostatecznie dobra.

Od poniedziałku zabieram się za kosmetyczne zmiany. Zacznę od zmiany dojazdu na treningi, następnie zajmę się sekcjami. Rozważam też propozycje losowej płci gołębi młodych jak i minimalnego zwiększenia dostępnych lęgów. Wydaje mi się również, że problemem jest dziedziczenie i nie ma na nie idealnego rozwiązania na istniejących już serwerach. Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to przeskalowanie potencjału do jak najniższej liczby, np do 100. Wtedy widełki % które obowiązują obecnie sprawdzą się zdecydowanie lepiej, a i wyniki lotowe będą bardziej realne. Przeskalowanie objęłoby serwery 1,2,3. Cały czas jestem otwarty na propozycje, proszę jednak nie segregujcie graczy na lepszych, gorszych, płacących i niepłacących, bo wszyscy jesteście potrzebni, ale przy tym każdy musi realnie patrzeć na własne możliwości.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Czas na zmiany.

Postprzez Tyrionus » 16 lip 2016, 19:38

skoro czesc slabszych graczy narzeka ze nie jest w stanie konkurowac z najmocniejszymy to moze rozwazyc dodatkowa rywalizacje w postaci LIG - chyba na S4 gra wystarczajaco duzo graczy zeby zrobic np 3 lub 4 ligi... wtedy i ci slabsi gracze mieliby troche radosci z gry bo przyznam szczerze i mnie by nudzila szybko gra gdybym przez caly sezon 1 lub 2 konk lapal...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Czas na zmiany.

Postprzez RAZAR » 16 lip 2016, 20:32

Innowacyjne rozwiązania? Jeśli mogę szczerze i bez urazy dla admina to.... Strona startowa do wymiany ta się już każdemu przeżarła istnieje tak długo że najwyższa pora zmienić ja na coś bardziej nowoczesnego. Dziedziczenie potencjału? Po co to zmieniać? niech jest tak jak jest ale młodym gołębią niech pot skacze 25% szybciej bo odbywają 2 razy mniej lotów niż dorosłe ptaki. Czas dojazdu na trening oczywiście zgadzam się ale jeśli przyspieszyć czas dlaczego nie wydłużyć lotu o 100km? Więcej lęgów dla mnie bez sensu bo w trakcie sezonu ciężko te wykorzystać ale jeśli trzeba można cos z tym zrobić. Jeśli słapsi gracze narzekają ze nie mogą ładować monet za gotówkę wystarczy podzielić giełdę na gołębie za monety i za euro. Dodatkowo wprowadzić ograniczenia na loty powiedzmy 200szt wtedy bedziemy latać na jakość nie na ilość... Tańsze monety? po co to komu przecież są promocje? co do giełdy nie powinno być widać nazwy kupującego tak jak to jest zrobione na polskilotnik.pl wtedy każdy gra anonimowo maksymalne podbicie 5m.... Pomocnik powinien mieć kontrakt sezonowy a nie 14 dniowy czesto z niego korzystam i zawsze muszę pilnować kiedy się mu kończy a tak by było po sprawie. a co do lotow narodowych to sie zgadzam powinna byc powiekszona ich ilosc do przynajmniej 50szt bo wysylajac 20 zostawiamy sporo golebi w tyle ktorym nie urosnie pot
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Czas na zmiany.

Postprzez kok » 17 lip 2016, 17:51

W każdym bądź razie proszę o zmiany takie by gra nie stawała się powoli monotonna... więcej jakiś kategorii do rywalizacji itp. i co najważniejsze by grze dodać więcej relizmu.
kok
 
Posty: 9
Dołączył(a): 04 lip 2016, 9:42

Re: Czas na zmiany.

Postprzez Tymek710_1 » 17 lip 2016, 18:55

Bym dodał kilka rodzai karmy dla gołębi :) Takie jak Mieszanki uniwersalne,Mieszanki lotowe, Mieszanki rozpłodowe, Mieszanki dla młodych, Mieszanki dietetyczne, energetyczne,Mieszanki na pierzenie i niech każdy hodowca też ma wpływ co gołębie jedzą.
Tymek710_1
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2016, 18:49

Re: Czas na zmiany.

Postprzez mich » 17 lip 2016, 19:22

Kok a było sporo pomysłów co by nie było monotonni ale admin tego nie wprowadzi bo na koncie się stan nie będzie zgadzał a to muszą być takie zmiany żeby i były jakieś profity
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron