Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mich » 28 paź 2016, 6:49

No to administracja już ci razar odpowiedziała usuwając nasze posty prawda ich boli
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez jakub25 » 28 paź 2016, 7:28

Zamiataja sprawę pod dywan i czekają aż ucichnie, poza tym giełda już niedługo i liczą że dostaną sporo kasy, mam nadzieję że nikt naiwny się już nie znajdzie jak ja kiedyś i nie da im zarobić.
jakub25
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 sty 2016, 14:15

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Michał BANAŚ » 28 paź 2016, 7:53

Widzę jak czytacie forum dokładnie to wszystko jest co piszecie trza na forum wejść a nie w zakładkę w grze
Michał BANAŚ
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 mar 2015, 12:59

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Moderator » 28 paź 2016, 8:42

Pisałem wczoraj że wydzielę posty by ten temat był pejzażysty dla zgłoszeń o błędach a w dalej swoje i robicie śmietnik z forum a wystarczy czytać co ktoś napisze, a dla was jest tylko ważne co wy piszecie.

Mam takie powiedzenie porządek utrzymuje świat a ludzi bat

jakub25 tydzień bata
mich 4 tygodnie to już drugi następny będzie na stałe
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 28 paź 2016, 12:13

Co mogę dodać od siebie.Panie Administratorze.

jakub25 tydzień bata
mich 4 tygodnie to już drugi następny będzie na stałe


Dla mnie skoro jest forum to jest po to by pisać i wyjaśniać pewne sprawy,ale bez obrazy ze kolega jakub25 napisal ze wydal 7000tys zl lub (więcej lub mniej) to za to dostaje bata czyli bana ze napisal prawde.Dla mnie jest to zenujące.
Gracze pisza prawde i domagaja sie pewnych szczerych odpowiedzi konkretnych na ten temat ze wladowali tyle pieniedzy w ta gre , a przez zmiane tych swiatow zostali oszukani w sposob taki ze jest nie fer wiele osob potraktowanych z ta zmiana w polaczeniu tych swiatow.Ja nie bronie nikogo czy stoje za ta osoba ,bo sam jestem graczem ktory wpakowal okolo 10000zl lub wiecej .Zmiana tych swiatow miala byc na lepsze ,ale co prawda to jest lepsze dla graczy ktorzy co prawda graja nie systematycznie i nie zaladowali ani zl w gre. (raz poleci a raz nie poleci,badz nie maja zegara tipesow.)I ci koledzy sie zrownali z tymi czolowymi graczami co maja podobne potencjaly itd.

Skoro kupujesz ptaka na gieldzie to:
1 Ptak ma byc dobry.
2 Ptak ma latac.
3 Ptak ma robic konkursy.
4 Placę za Potencjal i jakosc bo z gieldy maja byc dobre ptaki.

Cos od siebie :Jade do Panstwa Karel Meulemans po ptaki oryginalne.
1.Sprzedaje mi ptaki dobre.
2.Ptaki beda latac.(dopoki ich jastrzab nie zlapie.)
3.Ptaki beda robic konkursy.
4.Placę za Oryginal bo Karel Meulemans ma dobre ptaki.


No a my placimy za gre.
1 Ptaki Pot wysoki.(srednio 30 monet trzeba dac na gieldzie.)
2 Zginie albo nie zrobi konkusu.
3 Mlode po tych tragedia.(np 100Pot stare- Mlode wyjda 85Pot jakos tam leci a 99-100 mlody zaginie lub nie zrobi konkursu.

Panie Administratorze ja mam takie pytanie od siebie dlaczego tak jest ,dlaczego robicie jakies zmiany non stop od siebie .Raz ustawiacie ze mlode beda po starych wychodzic 99% Potencjalu a raz ustawiacie ze 95%Potencjalu.Jesli juz cos robicie to zrobcie to raz do porzadku a nie co miesiac zmieniac te widelki z Potencjalem.Jesli jestem zalozycielem czegos tam to staram sie to utrzymac w takim porzadku by kazdy byl zadowolony,a nie ze ktos raz napisze i zmieniac to.

Co cię nie zabije to cię wzmocni- Jak mnie beda chcieli zabic to bede sie bronił.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37


Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez vivero » 03 paź 2023, 15:44

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 325392
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości