Problemy wynikające z połączenia.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez mat » 29 paź 2016, 8:46

Jasię nie wdaję w pyskówki i nie wmawiam nikomu by mnie spierano,wyrażam swoje zdanie oczym tu ciągle piszecie ale w nie wiecie co to znaczy wyrazić swoje zdanie bo zaraz naskakujecie i obrażacie.

Wieli szacun dla kolegi zet95 pozwolę sobie go zacytować


Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez zet95 » 26 paź 2016, 12:25
Nie rozumiesz o co mi chodzi, ale dobra. Nie będę 2 razy tłumaczył :) Pozdrawiam


można coś pisać dziesięć razy to i tak nie zrozumiecie
Jest to forum publice ale sądzicie że kolega Razar skacze w prawo to panowie skaczemy w prawo, panowie kolega Muelemans skacze w lewo to skaczemy w lewo. Cz ja się obrazę jak administracja da mi rekompensatę jasne że nie i zaraz pójdę na piwo bo nie będę musiał wkładać kasy do tej zabawy, nie zrozumiecie jeszcze tego najwidoczniej bardo długo szkoda mi tylko tej gry

Kolegoat mat co ja mysle o tobie nicku nie znam a raz pisalem ile jest tych matow i wyszlo ze okolo 15,z e jestes osoba 2 licowa a dlaczego bo raz piszesz ze gracz Razar czy ja lub ktos inny ma racje a potem piszesz ze to Administrator ma racje .Wiec sie zastanow troche.

Bo wszyscy mają ptrochu racji czy to jet takie trudne do zrozumienia, być może gracie za krótko i patrzycie na grę zupełnie inaczej i kiedyś dojdziecie do wniosku że duszenie konkrecji w zarodku to był błąd, nie wiecie jeszcze wiele rzeczy tak jak nie wiecie kto ma ostateczne słowo

SZACH I MAT

Real

Kolego Muelemans wiesz mi że ci współczuje bo kiedyś sam tego doświadczyłem tylko na szczęście miałem zaplecze rozpłodowe i odbudowa gołębnika była szybka i łatwa, a w gorszej sytuacji są ci co na lotach utracili 90% ptaków a nie mają rozpłodu są u c... w placu
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez tylkoja » 29 paź 2016, 11:18

Normalnie dziecinada!!Tacy niby dorosli ldzie a zachowuja sie normalnie jak dzieci!!
Porownanie tej gry do lotto to kosmos twierdzicie hmm ciekawe KOSMOS to dopiero porownanie tej gry to realnego swiata!!!
Kazdy z graczy zaakceptowal regulamin gry i teraz tak naprawde jedyne co mozemy dostac od Admina to podziekowanie za gre!!!
Naskakujecie jeden na drugiego!Po co?Bo ma inne zdanie niz kolko wzajemnej adoracji"!!Wiekszosci graczy(malo wazne czy placili czy nie bo kazdego wlasna sprawa co robi z kasa)jest zadowolona z polaczenia,bo duzo graczy,duza konkurencja,itp.
Admnin zrobil tylko zle przeskalowanie bo jest zaduza rozbierznosc miedzy graczami z poszczegolnych swiatow.Tylko nie kazdy to rozumie ale co poradzic taki jest swiat.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 29 paź 2016, 12:14

Tylko mówicie o złym przeskalowaniu, a nie wiecie jakie ma za sobą konsekwencje nowe przeskalowanie. Żeby tak owe skalowanie się odbyło gra musi wrócić do momentu gdzie na s1 były te poty 1000 na s2 800 a na s3 600 (coś koło tego, nie wiem jakie poty były). Czyli sumując to co napisałem musiałby być reset całego tego sezonu.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez kacper11w45 » 30 paź 2016, 20:51

Witam.. Promocja mi nie działa.. jakąś minutę temu wysłalem sms-a jednego za 4.92zl i jednego za 11.07zł i mi zamiast podwójnie to normalnie doładowało
kacper11w45
 
Posty: 67
Dołączył(a): 07 sty 2015, 17:23

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 30 paź 2016, 21:36

To zgłoś to administratorowi, a nie pisz tutaj bo o całkiem innych sprawach gadamy :)
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Administrator » 31 paź 2016, 12:39

Panowie proszę Was, przestańcie robić tutaj forum rodem z pzhgp.
Najpierw przytoczę kilka faktów, gracze z s1 notorycznie skarżyli się na osiągane wyniki tzn, że ich topowe gołębie nie łapały w ogóle konkursów, że pomimo lepszych bazowych potencjałów przegrywali z kimś słabszym i różnice były faktycznie istotne, czyli reasumując: potencjały +1100 to była więcej loteria niż rywalizacja. Serwer s2 i s3 przed połączeniem nadawały się do zamknięcia i trzeba o tym napisać otwarcie. Trzeba z tego miejsca się również zastanowić jaka byłaby reakcja na s1 po drastycznym zamknięciu pozostałych serwerów? Raczej gracze zaciągnęliby hamulec ręczny i wyczekiwali na koniec s1. Nikogo nigdy nie olewałem i nie olewam, ale musicie patrzeć na problem trochę szczerzej niż z perspektywy własnego konta. No faktycznie 300 graczy na golebiachonline, z czego większość nie wydaje nawet złotówki, to faktycznie ociekam złotem i żyje w luksusie, panowie trochę realizmu. Zus + podatki + prowizje pośredników + serwery + jakieś tam wynagrodzenie / ilość graczy płacących = miliony. Co niektórych fantazja ponosi, ale nie o to chodzi, bo tylko z tej jednej gry to nie da się utrzymać na godnym poziomie, ale nie chce w ogóle o kosztach rozmawiać, bo żadnego zrozumienia nie otrzymam. Zmiany, które zostały wprowadzone były konieczne, a nie moim wymysłem, cały czas mogliście podsyłać pomysły jak to zrobić, co należy poprawić, czego brakuje. I z tego miejsca muszę zapytać..dlaczego wtedy była cisza? nikt nie kalkulował? Nie zastanawiał się na konsekwencjami? Przeciwnych zmianom było kilka osób, dosłownie kilka, bo użycie słowa kilkanaście byłoby tu nadużyciem, a teraz nagle przeciwny jest co drugi. To taka trochę hipokryzja, oczywiście tylko u innych osób, bo tak jak pisałem wcześniej, zmiany nie zawsze mogą być dla wszystkich korzystne. Dlaczego skoro teraz wszyscy widzicie sami minusy, to nie podsyłacie pomysłów jak wybrnąć z tej patowej sytuacji? A no, bo przecież admin wszystko załatwi, musi! No niestety jak to w powiedzeniu, nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Niestety,ale gra to złożony system, nie da się go z dnia na dzień przestawiać, modyfikować i potocznie mówiąc "przekręcać" w dowolny sposób. Mleko się wylało i teraz muszę je wypić, jak to zrobić? Będę szczery, nie wiem sam. Na pewno byłoby dużo łatwiej gdybyście wszyscy zakopali topory wojenne i pomyśleli jak to zrobić by wilk był syty, a owca została cała, ale żeby tak się stało, to każdy musi dać coś od siebie, a nie tylko wymagać.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez lotion333 » 01 lis 2016, 20:25

Panie Administratorze a ja z innej beczki. Można by było na rynku - aukcje gołębi ustawić jakiś filtr, co do kolorków albo je jakoś pogrubić odznaczyć. Po połączeniu jest mnóstwo ptaków i przeszukanie zajmuje bardzo dużo czasu. Może jakieś 2 aukcje lotniki i kolory?
Co do rozwiązania w/w sprawy to chyba najlepiej dla wszystkich będzie już teraz gdzie gracze zaczęli już ostro się bawić nic nie zmieniać, a dla tych których uzna Pan za skrzywdzonych w sposób znaczny zrekompensować monetami czy gołębiami. To wydaje się najmniej pracochłonne.
Wiem wiem, komu dać, komu nie, jak wszyscy będą wyciągali ręce. I to jest dobre pytanie.
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Administrator » 02 lis 2016, 11:04

Pomyślę, co da się zrobić. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez lotion333 » 16 lis 2016, 17:08

Czy udało się coś zrobić>?
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez mich » 16 lis 2016, 19:11

Lotion nawet na to nie licz jemu uda się dodać tylko promocję na monety nic więcej przemieszczanie gołębników miało być zrobione nadal tego nie ma
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości