Problemy wynikające z połączenia.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez lotion333 » 20 lis 2016, 20:27

Ponawiam?
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Administrator » 22 lis 2016, 12:39

Wyszukiwarki gołębi po kolorach niestety nie uda się wprowadzić. :(
Jakieś alternatywne rozwiązania?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 22 lis 2016, 23:34

Administrator napisał(a):Wyszukiwarki gołębi po kolorach niestety nie uda się wprowadzić. :(
Jakieś alternatywne rozwiązania?

Wprowadzenie drugiego działu. Na którym byłyby tylko kolory. Jakby ktoś tam wrzucał zwykłe gołębie dostawałby powiedzmy karę która nie przydzieliła by mu kwoty którą powinien dostać za tego gołębia
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez jakub25 » 24 lis 2016, 15:06

Chciałbym poruszyć inna kwestię, mija prawie miesiąc od kiedy to dostałem bana za to iż głośno mówiłem że zamiatacie pod dywan sprawę niesprawiedliwego połączenia, ja się pytam widząc jak "wiele " zrobiliście w tej kwestii, kogo Wy chcecie oszukiwać i po co kneblujecie usta tym co mówią jak jest. Powiedzcie otwarcie że w du.. macie to co ludzie proponują aby zrobić ( wiele spraw bylo poruszanych i nic z tym nie robicie) i liczy się tylko to abyśmy kupowali monety. To dzięki graczom ta gra jeszcze istnieje ale Wy traktujecie wszystkich jak dojne krowy , rzucając populistyczne hasła tak aby uspokoić wszelkie formy niezadowolenia.
Powodzenia
jakub25
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 sty 2016, 14:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 24 lis 2016, 16:37

Dostajesz kolejne oszczerzenie i proszę napisać co zamiotłem po dywan w przeciwnym razie ban jest na stałe, to nie moja wina że jesteś taki leń że nie chce ci się czytać. Czekam 24 god na wyjaśnienie
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez jakub25 » 24 lis 2016, 18:57

Kim Pan jest że mam się tłumaczyć? Naskakujcie jeszcze bardziej na ludzi mówiących prawdę, temat niesprawiedliwego połączenia jest poruszany już od ponad miesiąca, proszę więc powiedzieć co zrobiliście w tej kwestii przez ten czas? Jeśli nie wiecie jak wprost nazywa się takie zachowanie to ja już Wam wytłumaczyłem że to nic innego niż zamiatanie sprawy pod dywan i czekanie aż minie sporo czasu ludzie przestaną mówić i po sprawie. Teraz jak Pan tak wygraża się tymi banami-które mnie nie ruszają, proszę pokazać że nie jest tak że sprawa jest zamieciona, niech się Pan wykaże co przez taki długi czas zrobił w tej kwestii ( bo nic nie zostało naprawione) poza wojowaniem z każdym kto ma odmienne zdanie? I wypraszam sobie nazywanie mnie leniem, bo to nie ja tylko Wy nie dbacie o swój "biznes" i sami możecie takim mianem się określić. Mam własną działalność i jak klienci są niezadowoleni z czego to siedzę po nocach aby jak najszybciej sprostać ich oczekiwaniom a nie wyskakuje do nich z bacikiem jak to Wy macie w zwyczaju.
Ostatnio edytowano 24 lis 2016, 19:00 przez jakub25, łącznie edytowano 1 raz
jakub25
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 sty 2016, 14:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 24 lis 2016, 18:59

Moderator napisał(a):Dostajesz kolejne oszczerzenie i proszę napisać co zamiotłem po dywan w przeciwnym razie ban jest na stałe, to nie moja wina że jesteś taki leń że nie chce ci się czytać. Czekam 24 god na wyjaśnienie

Jakub kłóci to ponieważ został pokrzywdzony najbardziej z graczy z s3. Tam miał cały czas czołowe miejsca w top 3. Miał najlepsze gołębie które odstawały od naszych nawet o 10 potencjału. A teraz ma co? Cały czas kłóci się o to samo. Próbuje walczyć o to co stracił bo władował kupę kasy i nic z tego nie ma. Teraz wy go blokować chcecie bo stracił do was cierpliwość. On jest konsumentem. Płaci więc wymaga. Miał pełno gołębi w topce na s3, a teraz ma co? Pozbywacie się osób które zapewniają wam stały dochód. To jest bez sens. Rozumiem że gra free to play itd., ale dobrze wiecie że ta gra jest p2w (płać by wygrać). Tyle mam do powiedzenia.
Dobry lot!!!
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez jakub25 » 24 lis 2016, 19:06

Dromed otóż to. Administracja prowadzi tą grę w sposób bardzo porównywalny do obozów pracy tylko nieco przenosząc to w inną rzeczywistość. W obozie pracy masz pracować jak wół dostawać głodową pensję i siedzieć cicho, natomiast tutaj masz płacić kasę na monety i także siedzieć cicho bez prawa do jakichkolwiek uwag, tylko cieszyć się, że szanowny admin umożliwia Ci prawo do gry.
jakub25
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 sty 2016, 14:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 24 lis 2016, 19:09

Moderator napisał(a):Dostajesz kolejne oszczerzenie i proszę napisać co zamiotłem po dywan w przeciwnym razie ban jest na stałe, to nie moja wina że jesteś taki leń że nie chce ci się czytać. Czekam 24 god na wyjaśnienie

Mówiąc o leniach masz na myśli siebie? Przepraszam że piszę to w takiej formie, ale mówisz komuś że jest leniem po czym od razu mu grozisz banem bo nie chce Ci się ruszyć czterech liter i naprawić to za co on płacił. A jeśli nie masz kompletnie zielonego pojęcia jak to naprawić to lepiej zmień przydział bo ten Ci nie służy :)
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 24 lis 2016, 20:36

jakub25 Ja do gry się nie mieszam i nie mam nic przeciwko że ktoś tu się użala od gry jest Administrator
Forum jest po to by pisać swoje uwagi i prowadzić dyskusje tylko wielu z was nie potrafi i nie dziwcie sie ze Administrator nie odpisze bo twoje posty nie są do dyskusji i ty nie chcesz dyskutować tylko poniżać i obrażać.

przez jakub25 » 24 lis 2016, 18:57
Kim Pan jest że mam się tłumaczyć?

Jestem tu by nikt nikogo bezpodstawnie nie oskarżał i by forum służyło do dyskusji nie do bitwy w piaskownicy
W obozie pracy masz pracować jak wół dostawać głodową pensję i siedzieć cicho, natomiast tutaj masz płacić kasę na monety i także siedzieć cicho bez prawa do jakichkolwiek uwag,

kolejne twoje oskarżenie a zaczynając grę powinieneś przeczytać regulamin

Mówiąc o leniach masz na myśli siebie? Przepraszam że piszę to w takiej formie, ale mówisz komuś że jest leniem po czym od razu mu grozisz banem bo nie chce Ci się ruszyć czterech liter i naprawić to za co on płacił. A jeśli nie masz kompletnie zielonego pojęcia jak to naprawić to lepiej zmień przydział bo ten Ci nie służy :)


Dromed z całym szacunkiem piszesz coś o czym nie masz pojęcia właśnie, bo gdybyś trochę poczytał to dowiedziałbyś sie ze ja nie mam nic wspólnego z grą a ty mnie tu obkaszasz, ale łatwiej i szybciej napisać niżeli poczytać .
Kilka graczy dostało bany tylko dlatego że nie chciało im się spojrzeć trochę niżej bo temat wydzieliłem a nie usunąłem czy to nie lenistwo lepiej zaraz na kogoś naskoczyć niżeli grzecznie zapytać gdzie się podziały posty, ale wy tego nie potraficie i nie wiecie co to grzeczność i szacunek i nie potraficie dyskutować nawet miedzy sobą. Regulamin gry też się kłania
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości