Problemy wynikające z połączenia.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 27 paź 2016, 22:27

Witam wszystkich hodowców.
Pewnie zastanawiacie się czemu administrator wam nie odpisuje? A może przez to że połączenie dwóch baz danych w jedną w cale nie jest takie proste i trzeba się trochę nad tym namęczyć? Większość z was jest "ekspertami" w dziedzinie informatyki bo umiecie obrazek w paincie narysować i go wydrukować lub na tapetę ustawić.
Wymagacie tak? Wymagać moglibyście więcej jakby ta gra była płatna, ale jest darmowa. Nikt nikogo nie zmuszał do ładowania monet? Chcecie rekompensaty? Za co? W realnym życiu jak kupicie sobie coś i wam się to nie podoba to prosicie o rekompensatę? Proszę was...
Chcecie przeskalowania ponownego potencjału? Administrator pewnie to zrobi dla was, a wiecie co się stanie jak to zrobi? Dane będą musiały być przywrócone z backup'a. A ten backup będzie sprzed zmian jak były osobne serwery. Czyli wszystko co przez ostatni sezon robiliście zostanie cofnięte. Odpowiem od razu na pytanie "Czemu zostanie cofnięte?". Będzie musiało być cofnięte bo teraz aktualnie potencjał jest wyrównany i jednie co można zrobić to losowo pozmieniać potencjały, czyli jednym słowem zwykły Jaś początkujący może dostać 20 gołębi z potem w 100, a ktoś kto gra od początku dostanie poty z dolnej półki.
Czym bardziej atakujecie tym bardziej tracicie. Powiedzcie mi, czy jak jesteście w pracy/szkole i ktoś stoi nad wami i za przeproszenie napierdala was ze wszystkich stron czy nie mielibyście dość? Pewnie rzucilibyście wszystko i jak to mawia klasy pojechali w Bieszczady.
Chcielibyście by wszystko było tak jak wy powiecie, ale od siebie nic. Ani trochę zrozumienia, zero szacunku, kłócicie się jak dzieci w przedszkolu o to kto zrobił większą kupę... To nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne. Ciekawe cobyście zrobili, jakby administrator powiedział "Stop, koniec tego dobrego" i BENG koniec. Zresetuje serwer i ładujcie cały hajs od nowa :)

Proszę was o to byście pomyśleli trochę i jak się na czymś nie znacie to nie odzywajcie się najlepiej. A skoro uważacie że sami byście lepiej taką grę stworzyli to polecam pobrać MYSQL (darmowa baza danych), kupić witrynę i napisać tą grę. Proste? Oczywiście że proste. Dla tych co aktywnie się kłócili pewnie jest to 5 min roboty.

Proszę nie pisać żadnych pierduł pod spodem, proszę też o to by moderator zamkął ten temat bo chciałem tylko podzielić się swoją opinią, a nie wysłuchiwać eksperów.

To by było wszystko, życzę DOBREGO LOTU
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez RAZAR » 28 paź 2016, 6:10

[quote="Dromed"
Wymagacie tak? Wymagać moglibyście więcej jakby ta gra była płatna, ale jest darmowa. Nikt nikogo nie zmuszał do ładowania monet? Chcecie rekompensaty? Za co? W realnym życiu jak kupicie sobie coś i wam się to nie podoba to prosicie o rekompensatę? Proszę was...
z[/quote]


W realnym zyciu jak cos sobie kupie to nikt mi nie przychodzi i tego nie psuje.... a tutaj wiele osob kupilo i tego nie ma teraz....
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Muelemans » 28 paź 2016, 12:16

Skoro jest darmowa to trzeba usunac pewna opcje,Premium Zakup poprzez przelew online.
I nie pisac bzur ze jest darmowa bo za darmo to ci malpa nie pokaze.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez tylkoja » 28 paź 2016, 13:15

Dlaczego dla co nie ktorych tak ciezko zrozumiec ze to jest GRA :!: :!: :!:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 28 paź 2016, 13:28

Mylicie podstawowe pojęcia np.
Darmową grę mylicie z pay to win
Ludzie nikt wam nie kazał płacić, a jednak to robicie i macie problemy... Sam władowałem trochę kasy w tą grę, a w ostatnim sezonie na s3 do pierwszej trójki wszedłem, a nie płaczę tak jak wy tylko czekam aż wszystko zostanie naprawione. Myślicie że jest to takie hop siup i zrobione? Zwykłego kodu który oblicza 2+2 byście napisać nie umieli, a piszecie mądrości.
Tylkoja napisał jedną z mądrzejszych rzeczy jaką przez ostatnie dni czytałem tutaj na forum "Dlaczego dla co nie ktorych tak ciezko zrozumiec ze to jest GRA". To jest gra. Każdy serwer prędzej czy później upadnie, zrozumcie też że nie macie tutaj nic do gadania bo serwer jest WŁASNOŚCIĄ ADMINISTRATORA. Zróbcie własną grę i utrzymajcie ją bez mikro płatności i setek śmieciowych reklam. Życzę powodzenia. Nie macie pojęcia ile kosztuje wynajęcie maszyny na serwer.
Prosiłem o to by żaden EKSPERT nie pisał nic w komentarzach pod moim postem i teraz widać jak szanujecie czyjeś zdanie. Wymagacie, ale trudno słuchać waszych wymagań jak prostych zasad kultury nie znacie...
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez mat » 28 paź 2016, 13:38

Dromed masz rację to jest żałosne i jeszcze się dziwią dlaczego inni się nie wypowiadają

Jest taka gra wszystkim znana LOTTO ludzie dziennie płacą i to przesz 20-30 i nie wygrali 1zł a ktoś zagra tylko raz i zgarnia wszystko, do kogo maja się zwrócić o zwrot.
Forum jest po to by wyrażać swoje niezadowolenie i każdy ma do tego prawo, ale namawiając innych dając ogłoszenia w grze czy wysyłanie PW by dochodzić swojej racji to jest działanie na szkodę gry i ja uważam że regulamin powinien być dla wszystkich a jak widać top graczy on nie dotyczy , chcą zgubionego ptaka z powrotem to go dostają to jest sprawiedliwe reszta inne złe.

Doprowadziliście grę do takiego stanu że w niczym nie przypomina realu, początkowo było to jakieś 30% teraz nie ma nawet 1%
2-3 graczy się skrzyknie narobią chaosu i administrator ulega bo to gracz co włożył jednorazowo kilka setek który pogra kilka sezonów i znika gracze co są wierni tej grze i regularnie wkładają trochę mniejsze pieniądze tylko się przyglądają bo sprzeciwiać się nie maco tu na forum. Wielu z nas życie zmusiło likwidację realnej hodowli i tą przyjemność znalazło tutaj bo gra początkowo w jakimś stopniu przypominała real, teraz po połączeniu można wiele rzeczy naprawić ale nie wszyscy są miłośnikami i tu jest ten problem, jest wiadomo że jak wyda się 200m na ptaka a się zgubi to jest zal ale początkowo taki ptak był 2-3 sezony w rozpłodzie później trafiał na loty, teraz nie lotowany taki ptak na koniec sezonu nadaje się jedynie do kupca, to wsze propozycje i kłótnie doprowadziły do takieto stanu tą grę.

Odnośnie ostatniej dyskusji to uważam że próbujecie wymusiśc na grze rekompensatę by się zabezpieczyć na kilka sezonów, dla was nie ważne czy ta gra będzie jeszcze działać 1-2 sezony czy dłużnej wy i tak zakończycie tą grę a zostaną tylko ci którzy na niej zależy, Kto jest top graczem top gracz musi regularnie ładować kasę jak ktoś myśli inaczej to jest w błędzie, można dobrze lecieć bez ładowania ale nigdy się nie będzie top, i kim byłby top gracz gdyby nie było tych graczy co nie ładują kasy, nikim nawet kasa mu nie pomorze i jego top ptaki nie będą robiły konkursów ale zawsze można winę zwalić na sprzedającego że sprzedał dziadostwo. Wasze podejście do gry jest takie że konkurencję należy zadusić w zarodku bo łatwiej jest wypłakać sie administracji niżeli zachęcać słabszy graczy do gry i co że teraz różnica jest nie wielka kim będzie ten gracz który nie ładuje regularnie będzie top, na pewno nie bo co sezon ta różnica będzie większa która widać już teraz jak rośnie.
Dochodźcie swoich racji ale ja proponuję zając się grą by była zabawą przypominającą chociaż poczęci real, teraz jest okazja którą należy wykorzystać
Panowie top zacznijcie traktować graczy którzy nie ładują kasy pawonie bo dzięki nim jesteśmy mistrzami a teraz gdyby wysyłać kaczkę na lot to wróci w konkursie
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Dromed » 28 paź 2016, 15:17

Dzięki Mat za poparcie :)
Ogólnie wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie ukryć potencjał. Wtedy nikt nie będzie płakał o tym jaki potencjał jest. Dzięki temu będzie chodź trochę jak w realu. Nie wiem jak wy, ale ja jak wchodzę do gołębnika to nie pisze mi żadnego potencjału, ani gwiazdek kolorowych nad gołębiami hehe
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Muelemans » 29 paź 2016, 0:01

Kolego mat czytajac twoje posty smiac mi sie chce .Co bys zrobil gdy bys to ty zgubil ptaka za 226 monet byc plakal i pisal do administratora.Nie wierze ze bys to tak zostawil.Nie porownuj gry Golebie online do Lotto bo to sa 2 odrebne gry.
Kto doprowadzil do takiego stanu gry, nie ja bylem Przeciwny polaczeniu swiatow jak i moi koledzy ze swiata 1.Ja tez nie mam swojej hodowli w realu bo mieszkam za granica ale mialem Golebie Pocztowe od 1990 -2004 roku sporo lat i od czolowych Hodowcow a wiesz co sie stalo ze przestalem hodowac.To ci napisze krutko ,bylem w pracy do godz 19-00 jak przyjechalem 1 poszlem do golenika jak co dzien i wiesz co zastalem pieze.Bo jebana kuna zawinenł mi 60 Golebi wartych duzo pieniedzy.Skomlalem plakalem chyba z miesiac jak w godzine tyle golebi stare i mlodki.Poszlo w 1 dzien tyle hodowli co przez tyle lat chowalem bardzo dobre ptaki.Skonczylo sie bo braklo materialu do hodowli i wyjechalem za granice.
Gramy Online Golebie i co to samo zlikwidowali swiat gdzie wieksza czesc graczy nie chciala likwidacji swiata bo dali duzo zlotowek na ta gre,.

Kolegoat mat co ja mysle o tobie nicku nie znam a raz pisalem ile jest tych matow i wyszlo ze okolo 15,z e jestes osoba 2 licowa a dlaczego bo raz piszesz ze gracz Razar czy ja lub ktos inny ma racje a potem piszesz ze to Administrator ma racje .Wiec sie zastanow troche.
Ja nikogo nie winie ale...
Co cię nie zabije to cię wzmocni.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez RAZAR » 29 paź 2016, 0:56

Podzielam zdanie kolegi mulemansa ma calkowita racje co do pana mat i co do gry w lotto:) Dobre porownanie czyli wkladajmy kase i czekajmy na losowoanie kto wygra 150 a kto nie:) jaja na sali....
Ale kolego mulemans gracze ktorzy nie wsadzili zlotowki beda sie bronili rekami i nigami aby taki stan gry pozostal wiec nie ma sie co wypowiadac.... Kolega Moderator specjalnie zalorzyl watek zebym mu wyjasnil dlaczego nadaje o rekompensacie i zonda o demnie wyjasniej....


A tu nie otworzy zdania bo ci co pisza to pisza na jego korzysc wiec po co ich splawiac tak jak nas..... ja wiem ze mnie zablokuja ale wtedy wszyscy gracze zobacza jak to dziala. Likwiduje sie tego co za bardzo sie odzywa jak w polityce.

Kiedys ktos otworzy im konkurecie i wtedy beda sie martwic.... ale za tan czas juz tyle zarobili bo oczywiscie mieli prawo ze ich to nie ruszy,,,, bo takiego czegos nie otwiera sie zdobroci serca tylko dla zarobku ja to rozumie ale graczy trzeba traktowac jak sie nalerzy a nie jako bydlo dostawcze zlotowki...

stworzyli forum do gry? po co? o to by gracze wyrazali swoje opinie..... ale widze bez odpowiedzi....
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez lotion333 » 29 paź 2016, 7:24

Dokładnie Panowie takie macie porównania, że kosmos. Kolega który wskoczył do pierwszej trójki w ostatnim sezonie na s3 to dopisz ze kol. Jakub zapomniał zakoszować gołębi, jak jesteś taki wszechwiedzący i mądry informatyk, który nie zna ludzi a ocenia - pisząc że tego nie napiszecie czy tamtego.
Pamiętaj chwalipięto że nikt nie musi wiedzieć wszystkiego, jeden ma wielką wiedzę na ten czy inny temat, więc nie obraź się ale Twoje wypociny są tutaj całkowicie nie na miejscu. To że połączenie światów nie do końca wyszło, chociaż jestem wielkim zwolennikiem pomysłu i bardzo mi się to podoba, śmiem twierdzić, że jednak skalowanie do 100 było błędem. I słusznie koledzy tutaj mają pretensje, bo chcący dalej lecieć na wysokim poziomie trza ładować monety, ponieważ szanse bardzo się wyrównały i wystarczy przycisnąć giełdę żeby dość wysoko się znaleźć.
Kolego sam administrator pisał że Ci co ładują monety to tak naprawdę utrzymują serwer = czyli tych którzy nie ładują nic, bo jakby nie my gra by już nie istniała więc, nie pisz kol że nie trzeba płacić itd jakby tak każdy myślał jak Ty to było by kiepsko uwierz mi.
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości