Problemy wynikające z połączenia.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez kacper11w45 » 25 lis 2016, 22:30

o szacunku pan niech nie mówi bo szacunku do graczy to nie macie wcale
kacper11w45
 
Posty: 67
Dołączył(a): 07 sty 2015, 17:23

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 26 lis 2016, 11:40

kacper11w45 poczytaj trochę forum a później się wypowiadaj

Dla mnie zabawa w kotka i myszkę się zakończyła ktoś kto zaczyna grę powinien zapoznać się z tym

http://s1.golebieonline.pl/zasadygry/

Ktoś kto wypowiada się na forum powinien zapoznać się z tym

viewtopic.php?f=3&t=1915

Dosyć oczerniania i wyśmiewania forum to jedno wielkie pośmiewisko, nie będzie ostrzeżeń ani banów na kilka dni tylko na stałe i wszystkie tematy bez tłumaczenia będą usuwane jak będą sprzeczne z regulaminem.
Zasady są proste i jasne i nikogo do niczego nie zmuszają a jeżeli coś jest nie jasne wystarczy grzecznie napisać
Forum jest dla wszystkich i do dyskusji na wszystkie tematy związane z grą jeżeli tematy łamią te zasady to nie będę tego tolerował

Panie Administratorze ja nie mieszam się do gry i bardzo proszę by pan nie mieszał się do forum bo jeżeli ktoś dostaje bana to łamie nad gminie regulamin, a nie ze zamykam komuś usta, ja banuję a pan odbanuje forum nie służy by bez podstawie kogokolwiek oczerniać a tym bardziej grę, jaka to ona jest nie dobra.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez RAZAR » 27 lis 2016, 14:24

Jak bedzie tak Moderator szybko banowal to to forum przestanie istniec szybciej nisz gra :) Jezeli tutaj tylko administracja moze miec racje to zbanujcie o drazu wszystkich i piszcie tylko miedzy soba i po problemie jesli nie uwzgledniacie negatywnych wpisow na swoj temat.... Wielu ludzi napisalo prawde polaczenie bylo zle zrobione wy ich banujecie bo boicie sie ze coraz wicej osob bedzie sie wypowiadalo.... Ale poczekajmy jeszcze troche juz wam sie ogon pali a za kilka miesiecy bedziecie naprawde w powarznych tarapatach jak gracze zaczna odchodzic i nie bedziecie klepac kasy tyle co teraz albo wogule... Bo o gracza trzeba umiec zadbac a wy moze robiliscie to na poczatku ale teraz jest to juz dawno zapomniane... Powodzenia w dalszym prowadzeniu forum i gry oby tak dalej to bedziecie napewno miec coraz wiecej graczy
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 27 lis 2016, 17:08

Nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz i martwisz, przecieczesz ta gra cię już nie insertuje i jej losy powinne być ci obojętnie, no chyba że się mylę ;)

Zapewniam cię że lepsi mistrzowie kończyli tę grę z klasą ale jak widać jeden kończy z klasą a drugi z hukiem, to tylko gra nie real i gdy osiągnie się pewien stopień to robi sie przerwę albo się kończy, taka jest cała prawda.
Jeżeli chodzi konkretnie o ciebie to zakończył byś grę połączenie to tylko pretekst, a byli tu wielcy graczy może nie wszyscy ich pamiętają, ale niektórzy powrócili i zaczynają zabawę od początku.Być może zrobimy jakąś historię Mistrzów by w przyszłości można było to sprawdzić.

Co do graczy to dbamy o wszystkich bez wyjątku ale jest regulamin i obowiązuje on każdego też bez wyjątków, za nic nie dostaje się bana. Wiesz i inni też wiedzą jak jest, dwóch graczy coś zgodnie napisze a trzeci się sprzeciwi to tych dwóch zwołuje kolegów chodzie dokopiemy mu bo ma inne zdanie tak działacie w tej grze.
To że 3-5 graczy nie chce się bawić to nie muszą psuć zabawy innym, pisałem już nie raz ,taki się jeszcze nie urodził by wszystkim dogodził było głosowanie i każdy wiedział jak to wygląda

viewtopic.php?f=4&t=2995
Nikt nikogo nie zmuszał i nie zmusza do gry, większość jest zadowolona bo jest i będzie jeszcze większa zabawa, trzeba odczekać jeszcze 1-2 sezony by wszystko się unormowało, z pewnością będzie WG i wiele innych nowości to tylko kwestia czasu i uzgodnienia wszystkiego.

Teraz porównaj twój post do pozostałych , znaczy się można pisać o wszystkim na każdy temat i bez ostrzeżeń i banów jak się chce, ale jak się chce tylko kopać to trudno posypią się bany.

Ja dbam o to co dzieję się tutaj i każdy ma prawo pisać i o wszystkim ale pisanie że kogoś się zmusza do gry, zmusza się do płacenia, czy jak to piszesz że zamykam usta czy zamiatam pod dywan, tego tu nie ma i nie będzie, jest jasny i zrozumiały regulamin i tyle, to forum publiczne nie będzie żadnych kłótni i bójek chcesz pisać to pisz, ale z szacunkiem do drugiego gracza jak do administracji a tym bardziej do gry bo forum nie służy by zniechęcać ale by dyskutować i pomagać, jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć to z przykrością ale będę banował, bo ci co chcą sie bawić piszą na PW bo boją sie wypowiadać na forum i temat zakończony bo mam nadzieję że wypowiedziałem się dosyć zrozumiale dla wszystkich.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Ołki » 27 lis 2016, 18:40

Dokladnie tu nie zmuszaja do placenia niechcesz to nie musisz placic najwyzej nie bedziesz mial jak grac bo nie bedzie za co oplacac wszystkniego bo nie ma tu innego sposobu zeby cos wiecej zarobic
Ołki
 
Posty: 39
Dołączył(a): 26 paź 2016, 14:11

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 27 lis 2016, 19:38

Ołki Każdy gracz ma tam iną metodę grania, ale Administrator pisał nie raz że jest otwarty na propozycje i to co jest możliwe i w ramach rozsądku, tylko takie dyskusje jak wyglądają to widać, ale wszystko się teraz zmieni.

Nie wiem ale wszystko jest do przedyskutowania by zrobić jakaś dodatkowa praca czy jakiś wujek być może padnie jakiś ciekawy pomysł by z tego i była jakaś zabawa, Administrator decyduje ale z waszej strony musi paść propozycja.

Ja osobiście będę kusił Administratora by zrobić co jakiś czas WG dla słabych graczy, zobaczymy jak to się potoczy ;)
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez maha » 27 lis 2016, 19:43

Akurat propozycja z wujkiem była proponowana i jakoś admin na to nie przystał a co do wg było to również pisane już bardzo dawno a póki co nie ma nic
maha
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2016, 19:40

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 27 lis 2016, 19:48

Ale jak takie dyskusje wyglądały, admin nic nie robi, zależny mu tylko na kasie, gra jest do .... itp, ja się nie dziwię że nic nie robił, druga sprawa to zrobić coś do 20 graczy a zrobić do 300 to też motywuje
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez maha » 27 lis 2016, 19:55

Pamiętasz taki wątek zmiany czy coś w tym stylu był taki i pisaliśmy co chcemy zmienić to było tam tego mnóstwo i była normalna rozmowa i admin z tego zrobił trening że krócej jedzie i ptaki że płeć jest losowa to zbytnio się nie wysilił
maha
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2016, 19:40

Re: Problemy wynikające z połączenia.

Postprzez Moderator » 27 lis 2016, 20:08

Nie wszystko jest do zrobienia ale można jeszcze bardo wiele, ale jakieś zmiany konkretne to powinne być głosowane bo nie można czegoś robić bo 2-3 graczy tak chce, pisałem wyżej teraz jest inna sytuacja więcej graczy i jeden serwer nie trzy, wszystko przed nami.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości