Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 25 paź 2016, 11:30

A ile bylo ptakow o potencjale 100 na kazdym ze swiatow w dniu polaczenia?
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 25 paź 2016, 12:43

1.Jak pamietam mialem ptaka w top100 na 4 miejscu do 100 miejsc top bylo okolo 4/5 pyakow Wg potencjału (dorosłe)
2.Tez pamietam ze byly ptaki 23,31 i do 100 miejsc top bylo okolo 20 ptakow.Wg doświadczenia (dorosłe) moje ptaki mialy 16 lat a teraz jak patrze to ptaki maja 50 lat i lataja . :lol: Dostaly 2 zycie. :lol:
3.Tez mialem konto na 3 swiecie :Zakupiony zegar i tipesy.Tez by sie przydala rekompensata bo za darmo nie dostalem.

Pomijajac wszystkie na tak i nie , wiadomo ze wiekszosc graczy bedzie nie zadowolona bo wladowala duzo zlotowek(tysiecy).Wiec mozna by zrobic rekompensate bo to nie nasza wina ze polaczyliscie swiaty .Ja tez bylem przeciwny łaczenia tych swiatow.

Co ja proponuje: :idea: :idea: :idea: :idea:
1. Zrobić Wystawy czyli Giełda.
Ponadto na wystawach jest giełda, na której będzie okazja nabycia nowych gołębi od hodowców spoza miasta. Będą tam gołębie porównywalne z najlepszymi gołębiami sezonu, zatem warto zainteresować się giełdą i wzbogacić swoją hodowlę o nowe sztuki.
Nie robić gieldy co 1 miesiac tylko co 3 miesiace.Ptaki beda schodzic jak buleczki.
2.Teraz jest starych 30000tys i mlodych przypuszczam ze bedzie 25000tys.Niech ptaki polataja co bedzie szmelc to na gielde(rosól).Liczba ptakow zmaleje i nie bedzie problemu ze tylko 500 ptakow siada na minute,.Wszystko sie ladnie pouklada ,Selekcje ptakow sie zrobi i bedzie wiadomo ktory ptak jest dobry.
3.Tez proponuje Administratorowi zeby zrobil ze ptak z gieldy nie mial wartosci ze polata 1 sezon tylko 3,4 sezony lapal konkursy.Bo na dzien dzisiejszy jest ok ale za miesiac ptak bedze warty 2 euro,ktory wczesniej byl zakupiony za np 100 monet.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 25 paź 2016, 13:53

Sorki kolego ale ....
Ad 1.To fajnie ze miales 4/5 ptakow w top 100,bo z s3 ogolnie bylo chyba 3!!!!
Ad 2.Wg mnie to te ptaki nie lataja tylko zaginely na locie i system nie odznaczyl ich .Moze jakis blad?
Ad 3. No to jz admin musi jakos wyjasnic,tak samo jak zwrot za oplate 3ciej strony platnej.

Co do propozycji,hmm
Ad 1 Przeciez tak jest od poczatku gry i teraz przy tej ilosci graczy tez ptaki beda schodzic jak buleczki.
Ad 2 Tu jest problem ze AZ 500szt siada na minute i system nie wyrabia.
Ad 3 Jak bedziesz lotowal ptaki z gieldy to nie straca na wartosci,a wrecz przeciwnie.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez RAZAR » 25 paź 2016, 18:35

czyli po tym wszytkim gracze ktorzy wsadzili w to kupe kasy sa rowni z tymi ktorzy nie wsadzili nic? To przykladowo jesli otworzycie nowy serwer o nazwie "cos tam 5" to ja bede ladowal monety za gotowke to mi je poprostu zabierzcie a ja strace moje pieniadze bo tak jest zrobione tym razem.... wsadzilem kupe kasy jak i inni gracze a mamy praktycznie te same golebie co gracze ktorzy nie wsadzili nic;/ czy to jest sprawiedliwe? moim zdaniem nie... nie odzywam sie w niektorych kwestiach bo sa naprawde smieszne ale to mnie troche irytuje dlaczego jest tak a nie inaczej... i napewno gracz ktory wpakowal tutaj kilka tysiecy i ma te same golebie co gracz ktory nie wpakowal nic bedzie rowno mocno zirytowany
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mich » 25 paź 2016, 19:18

Dokładnie razar nie powinno tak być ty inwestowałeś a przysłowiowy kowalski nie wkładając nic może teraz być wyżej niż ty w rankingu
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez kacper11w45 » 25 paź 2016, 20:01

Mnie śmieszy jedna rzecz.. Razar wpakował w grę kilka tysięcy zł, a budi77 jak chłopacy mówili ładuje co miesiąc po 100-200zł ( gdzie razar 3* więcej) i budi ma lepsze ptaki od Razara.. I nwm jak to możliwe ze do 36 miejsca w rankingu prawie wszystkie ptaki są budiego..
kacper11w45
 
Posty: 67
Dołączył(a): 07 sty 2015, 17:23

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez budi77 » 25 paź 2016, 21:08

W nawiązaniu do wypowiedzi Dawida, czyli Razara uważam,że gracze z s1 zostali oszukani przez administratora i dzieci z swiatów s2 i s3,teraz po połaczeniu masa dzieciaków pisze mistrzu daj ptaka ,parke itp,ja byłem przeciwny połaczeniu światów,serwer s! SAM PRACOWAŁ NA SIEBIE.Dwie giełdy temu Andrzej, czyli Ag 370 kupił krasego samca za 226 monet,i co po kilku lotach gołąb nie wrócił,gracze z top z s1 wkładali kasę na monety,była rywalizacja,a na innych s2 i s3 płakali,że gołebie sa po 2,3 monety i nie ma chętnych.Nas na s1 oszukano i to na maxa,ja już więcej nie kupie monet,i proponuje by wszyscy nie kupili monet przez kilka giełd.
budi77
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 cze 2016, 11:56

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez bolek921 » 25 paź 2016, 21:23

budi77 mówi dobrze. Ja też nie będę ładował monet.
bolek921
 
Posty: 25
Dołączył(a): 09 mar 2016, 13:31

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez budi77 » 25 paź 2016, 21:38

Przed samym połączeniem światów u nas była giełda,wydaliśmy monety i po co?,moje top gołębie serwera 1136 teraz są na równi z gołebiami +900 i +700 z s2 i s3, mi co loptu ginie po 5-7 gołębi,to jest masakra,od kiedy są loty jak są burze i ulewy?,czy osoba która ustala warunki pogodowe ma w realu gołębie?,ludzie jak tak dalej pójdzie,to po sezonie usunę konto,pracuje,kocham gołębie,konkurencja spaliła mi 2 gołębniki,popaliła się częśc gospodarcza domu ,mieszkalną uratowano,a tu?,gówno teraz nie gra.gołębie z giełdy są od najlepszych chodowców?,gówno prawda,na 10 z giełdy to 2,3 latają,reszta to kupa gówna,chodzi o kasę i nabijanie komuś kieszeni.
budi77
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 cze 2016, 11:56

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mat » 25 paź 2016, 21:39

budi77 napisał(a):W nawiązaniu do wypowiedzi Dawida, czyli Razara uważam,że gracze z s1 zostali oszukani przez administratora i dzieci z swiatów s2 i s3,teraz po połaczeniu masa dzieciaków pisze mistrzu daj ptaka ,parke itp,ja byłem przeciwny połaczeniu światów,serwer s! SAM PRACOWAŁ NA SIEBIE.Dwie giełdy temu Andrzej, czyli Ag 370 kupił krasego samca za 226 monet,i co po kilku lotach gołąb nie wrócił,gracze z top z s1 wkładali kasę na monety,była rywalizacja,a na innych s2 i s3 płakali,że gołebie sa po 2,3 monety i nie ma chętnych.Nas na s1 oszukano i to na maxa,ja już więcej nie kupie monet,i proponuje by wszyscy nie kupili monet przez kilka giełd.


Sam piszesz jak dziecko i bardo mało wiesz o grze jak widać, wysili mi adres za sponsoruję ci ramkę
gracze z s1 powinni dostać po 1000m a graczom z s3-s2 zabrać co mają

Napisz wprost że czesiesz portkami a nie wieszajcie nudli na uszy, gracze s3-s2 dostawali wszystko za darmo i tylko wy ładujecie kasę

teraz po połaczeniu masa dzieciaków pisze mistrzu
to się tym ciesz bo być może nie długo
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości