Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez RAZAR » 25 paź 2016, 22:19

sa tacy gracze nie znam graczy z s2 s3 kolego bo tam nie gralem ale sa tacy z s1.... i to nie jest awantura bo kazdy ma prawo wypowiedziec sie co go boli.... mnie boli utrata moich pieniedzy i moich osiagniec.... gra miala polegac na realnym lotowaniu mialy byc takie same zasady kiedys czytalem taka wypowiedz admina na tym forum miala sprawiac realna frajde z gry... ok jest tak jestem bardzo zadowolony... ale w realu kto inwestuje ten ma dobre ptaki... nie wchodzi sie komus do golebnika nie wybija ptakow zeby byl na tym samym poziomie co ja... bo wtedy ten co inwestowal jest stratny.... nie walcze o potencjaly walcze o jaka kolwiek rekompensate za stracone pieniadze nie musi byc odrazu moze byc na raty... a na gieldzie i tak zawsze beda grali ci co do tej pory nic sie w tym nie zmieni
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 25 paź 2016, 22:29

RAZAR to ilu w top 20 jest tych graczy co nie inwestowali?
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 25 paź 2016, 23:47

mat napisał(a):
budi77 napisał(a):W nawiązaniu do wypowiedzi Dawida, czyli Razara uważam,że gracze z s1 zostali oszukani przez administratora i dzieci z swiatów s2 i s3,teraz po połaczeniu masa dzieciaków pisze mistrzu daj ptaka ,parke itp,ja byłem przeciwny połaczeniu światów,serwer s! SAM PRACOWAŁ NA SIEBIE.Dwie giełdy temu Andrzej, czyli Ag 370 kupił krasego samca za 226 monet,i co po kilku lotach gołąb nie wrócił,gracze z top z s1 wkładali kasę na monety,była rywalizacja,a na innych s2 i s3 płakali,że gołebie sa po 2,3 monety i nie ma chętnych.Nas na s1 oszukano i to na maxa,ja już więcej nie kupie monet,i proponuje by wszyscy nie kupili monet przez kilka giełd.


Sam piszesz jak dziecko i bardo mało wiesz o grze jak widać, wysili mi adres za sponsoruję ci ramkę
gracze z s1 powinni dostać po 1000m a graczom z s3-s2 zabrać co mają

Napisz wprost że czesiesz portkami a nie wieszajcie nudli na uszy, gracze s3-s2 dostawali wszystko za darmo i tylko wy ładujecie kasę

teraz po połaczeniu masa dzieciaków pisze mistrzu
to się tym ciesz bo być może nie długo


Posty: 20
Dołączył(a): 27 cze 2016, 19:22

Kolego mat a czy ty straszysz nas czy co !
Gralem na sw 3 i za 100 monet moglem nabyc 40 ptakow sam nabylem okolo 16 sztuk za 50 monet.i co te ptaki sa szmelc w porownaniu ze sw 1.My tu nie wydawalismy po 100zl tylko po 1000zl jak i nie wiecej.Poszanowanie dla Razara bo sam bym sie wkurzyl ze tyle kasy poszlo a nie ma z tego nic .Tutaj nie chodzi mi by kogos obrazic bo nic do ciebie nie mam,ale nie pisz glupio ze to co ty napisales to jest straszenie czy co!to się tym ciesz bo być może nie długo.Jak juz chcesz sie czepiac to czepiaj sie swojej matki i ojca a nie nas graczy ktorzy ci nic nie zrobili.
Nie lubie ludzi jak nie wiedza co pisza a nosza sie jak Pawie. :lol: :lol: :lol:
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez budi77 » 26 paź 2016, 4:05

gracz mat masz mleko pod nosem i jestes nikim,krzyczałes jak dziecko o połaczeniu światów,my nie chcieliśmy graczy z s2 i s3,chieliśmy by świat s2 i s3 był połączony,u nasz latało około 150 graczy,ale właśnie takie płaczki jak mat ,który nic nie ugrał na tamtych swiatach się cieszy,bo pewnie nawet zegara nie kupił i tipesów,każdy obcy z tamtych światów jak napisze do mnie o gołębie jest od razu blokowany.kupujcie sobie gołębie z giełdy od admina,jestem za zablokowaniem handlu między graczami,a gołębie z giełdy powinny być tylko do rozpłodu,jak w realu.
budi77
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 cze 2016, 11:56

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez budi77 » 26 paź 2016, 4:08

Proponuje,by gołebie na giełdę miały poty top gołębie po ostatnim locie z sezonu,nie,że jest pot z lotu narodowego,loty narodowe to nagroda.
budi77
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 cze 2016, 11:56

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez RAZAR » 26 paź 2016, 6:01

kolega mat pewnie w rzyciu zlotowki nie wsadzil i dla tego nie wie o co chodzi.... nie tlumaczcie sie mu bo i tak bedzie pisal glupoty bo z gracza ktory nie mial nic stal sie graczem ktory ma takie same poty jak my ktorzy inwestowali... bo innego wyjscia nie widze.... wszyscy sa na nie tylko on na tak.... ale to normalne tacy gracze sa i beda zawsze
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 26 paź 2016, 6:19

E z tymi ptakami do rozplodu to nie , lepiej niech lataja bo tak to jest uciazliwe jak sie chce zapisac na loty w moim przypadku ,niech zostanie po jak bylo.
Co ja proponuje. :idea:

Tak zem myslol o tym i wpadlo mi do glowy.
Zrobić takie cos jak kolo Fortuny.
A jak by to wygladalo, a no tak.
Pan Kolega Admin jak juz by zrobil takie nam Kolo Fortuny to by wrzucil tam powiedzmy 600 ptakow nie.Te ptaki by byly z najlepszych :lol: :lol: :lol: No i co dalej,a no potencjal tych ptakow bylby powiedzmy granica (110-112) a roznilyby sie tylko kolorem ( siwek karpiok debiak czarny bialy Plowek czerwony).
No i tak kozdy gracz by mial szanse zakrecic tym kolem az 4 razy ( 1 roz krecenia to 5 monet powiedzmy).No i co i tak to by bylo najsprawiedliwiej.
Nikt by sie nie klucil ze wladowal 500monet a drugi 0monet.

1. 600 Ptakow na kole Fortunu.
2. 110-112 Potencjal Roznica mala.
3. Kolory Ptakow
4. Cztery rozy sie kreci kolem ( 1 krecenie 5 monet)

No i za takie Pomysły i pisanie to by Pan Kolega Administrator wrzucil koledze Muelemans><Lotnik te monetki za zegar i tipesy ze swata 3(bo zem ich nie dostol tylko zem ciezko charowal by je zakupic a swiata nie ma no.

No jak sie poprosi to moze oddadzo.
Muelemans><Lotnik
Obrazek
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 26 paź 2016, 6:22

Ale na dol jestem by straty zrekompensowac graczom ktorzy utopili duzo zlotowek a nic z tego nie wyszlo.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 26 paź 2016, 8:12

Kolego Muelemans a dlaczego ptaki gieldowe z s3 sa szmelc?Nakupiles dziadostwa to i dziadostwo jest(nie dziwie sie ze az 16szt za ok 50m).Czego Ty oczekiwales ze nakupisz na s3 asow (ptaki na gieldzie byly srednio slabsze od topowych na swiecie o 5 do 15-20 punktow potencjalu!!!).Ja kupilem kilka szt i po polaczeniu mialy 99pot wiec kazdy ma co kupil i ile wydal!!
To moze do kola fortuny jeszcze kazdemu "Magde" admin zasponsoruje :lol:

Masz racje piotrek0426 cos nie tak ze potencjaly sa wyrownane a wygrywa jedna i ta sama osoba :o

RAZAR i co z tego ze maja takie same poty?Oni maja po kilka szt a topowi po kilkaset!!Chyba tylko taki problem ze niechca nic kupic ;)
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mat » 26 paź 2016, 8:41

Nie ma sensu wyrażać swojego zdania i popieram tych co milczą i powoli też zaczynam żałować tego połączenia bo odnoszę wrażenie ze trafiłem do przedszkola i mam oby czy piętnastego emerytura wpłynie na konto.

Nie piszcie nic o realu bo nikt z was nie lotuje może patrzycie gdzieś za płotu jak sąsiad lotuje ale to nie to samo, połowa oddziałów zakończyła sezon przed czasem bo nie było czym lecieć, na tych zdjęciach nie powinne być zdjęcia gołębi pocztowych tylko jakiś kingi i zawody który szybciej przebiegnie podwórko po co są te loty, jak wy uważacie że ten władował 1000zł to powinien być 5 bo tamten władował 2000zł to powinien być 1
Gdy zaczynałem grę na s1 wtedy był potencjał 30 i było sporo takich co myśleli że jak kupią kilka setek monet to będą rządzić ale się przeliczyli bo umiejętność też tu ma wpływ a tym bardziej teraz po połączeniu a kilku starych wygów tu jest

A i jeszcze jedno chętnie kupię w przyszłym roku cały lęg młodych dobrze zapłacę może być 1-2 nie ma to znaczenia ale chcę gwarancji na piśmie że ptaki się nie zgubią i zrobią 50% konkursów.

A co do ptaka z giełdy którego kupiłem za 224 monety ptak został zwrócony

Czyli nie ma sensu kupić 2 ptaki po 50 lepiej jednego za 200 bo te za 50 się gubią a za 200 admin zwraca
Ja tu nie chce nikogo obrazić i mam nadzieję ze rozumiecie dlaczego nie powinno być lotów i nie powinne to być ptaki pocztowe, gra w jakimś stopniu odzwierciadla real i tu zachoruje nie jeden przyszły hodowca, a nie zawsze po najlepszych wychodzą najlepsze i nie wszystko wraca co się kupiło i zapłaciło poważne pieniądze.
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości