Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez kok » 26 paź 2016, 9:57

Witam, na wstepie napisze ze nie bede podawal tu nicku z gry bo nie chce potem niepotrzebnych zazalen... gram na s1 od niepamietnych czasow, sam swego czasu wydalem na gre spora sumke i to co chcialem to ulecialem... ale teraz to moge rownie dobrze zeby potencjal szedl w gore moge codziennie dawac na trening niz na lot... wszystko co bym nie zrobil golebie pozno sie pokazuja a golebie mam bardzo blisko zblizone do najlepszych graczy. Bardziej to jest uwaga do admina niz was koledzy bo gra moim zdaniem zmienila sie na gorsze. Zdecydowanie bylo lepiej przed polaczeniem swiatow. Wierze, ze administrator robi wszystko by wszystkich zadowolic i wiem ze ma duzo pracy zwiazane z gra, nic tylko czekac cierpliwie az wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik. Co do ostatniego tematu jak widze z gory popieram kolegow budi77, razara, muelemansa i ag370. Pieniadze na drzewie nie rosna i nie dziwie sie ze walczycie o swoje. Ostatnio nie laduje prawdziwych pieniedzy bo jak widac nie ma sensu. Jak czytam posty ludzi z bylych serwerow (s2 i s3) to malo nie pekne ze smiechu. To wy dolaczyliscie do nas a nie my do was i to wy sie dostosujcie a nie my. Chyba co po niektorzy nie maja pojecia o golebiach a chcieli by zmieniac swiat. A ty mich to co piszesz to przechodzi ludzkie pojecie, obojetnie co by ktos nie napisal od razu wszystkich krytykujesz, nie mam nic osobiscie do ciebie ale ogarnij sie czlowieku! Pisze ten post by wyrazic swoja opinie w tym co ostatnio sie tu dzieje i chce Was Panowie poprzec bo wiem ze jestescie stratni... walczcie o swoje! Pozdrawiem cala elite z bylego s1. PS: pozdrawiam Pana Administratora i czekamy niecierpliwie o poprawienie gry by kazdy choc w malym stopniu byl zadowolony.
kok
 
Posty: 9
Dołączył(a): 04 lip 2016, 9:42

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mat » 26 paź 2016, 10:40

kok napisał(a): To wy dolaczyliscie do nas a nie my do was i to wy sie dostosujcie a nie my.


Poco ja się męczę pisząc czeba tak odrazu było napisać że miejsca 1-10 są obstawione i niech nikt z uchodźców nie próbuje tam włazić
Nie macie za grosz szacunku do drugiego gracza i graczy z s3-2 traktujecie jak uchodźców, ale bardzo dziękuję bo dostałem takiego kopa i motywację do gry i myślę że nie tylko ja i czasz rozbić tą mafię bo jak to inaczej nazwać
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 26 paź 2016, 11:14

kok napisał(a):Witam, na wstepie napisze ze nie bede podawal tu nicku z gry bo nie chce potem niepotrzebnych zazalen... gram na s1 od niepamietnych czasow, sam swego czasu wydalem na gre spora sumke i to co chcialem to ulecialem... ale teraz to moge rownie dobrze zeby potencjal szedl w gore moge codziennie dawac na trening niz na lot... wszystko co bym nie zrobil golebie pozno sie pokazuja a golebie mam bardzo blisko zblizone do najlepszych graczy. Bardziej to jest uwaga do admina niz was koledzy bo gra moim zdaniem zmienila sie na gorsze. Zdecydowanie bylo lepiej przed polaczeniem swiatow. Wierze, ze administrator robi wszystko by wszystkich zadowolic i wiem ze ma duzo pracy zwiazane z gra, nic tylko czekac cierpliwie az wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik. Co do ostatniego tematu jak widze z gory popieram kolegow budi77, razara, muelemansa i ag370. Pieniadze na drzewie nie rosna i nie dziwie sie ze walczycie o swoje. Ostatnio nie laduje prawdziwych pieniedzy bo jak widac nie ma sensu. Jak czytam posty ludzi z bylych serwerow (s2 i s3) to malo nie pekne ze smiechu. To wy dolaczyliscie do nas a nie my do was i to wy sie dostosujcie a nie my. Chyba co po niektorzy nie maja pojecia o golebiach a chcieli by zmieniac swiat. A ty mich to co piszesz to przechodzi ludzkie pojecie, obojetnie co by ktos nie napisal od razu wszystkich krytykujesz, nie mam nic osobiscie do ciebie ale ogarnij sie czlowieku! Pisze ten post by wyrazic swoja opinie w tym co ostatnio sie tu dzieje i chce Was Panowie poprzec bo wiem ze jestescie stratni... walczcie o swoje! Pozdrawiem cala elite z bylego s1. PS: pozdrawiam Pana Administratora i czekamy niecierpliwie o poprawienie gry by kazdy choc w malym stopniu byl zadowolony.


To to Was koledzy boli ze gracze z s1 sa pokrzywdzeni bo ktos tam wydal 3tys zl i ma rywalizowac z kims z s2 lub s3 co TEZ wydal 3tys zl :roll:
Widzisz kok to mogli zrezygnowac z s1 i przejsc na s3 tam nam admin wszystko za darmo dawal bo koledzy z s1 sponsorowali heha My dolaczylismy do was a to ciekawe,to niby co teraz mamy odpuscis lotowanie na kilka sezonow niech gwiazdy z s1 odjada troche z potem?
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez zet95 » 26 paź 2016, 11:15

Zacznijmy od tego, że źle myślicie. Ktoś wyda kase na giełdzie i odrazu myśli, że będzie lepszym graczem. NIE! Wydawanie kasy na ptaki ma na celu ułatwienie gry, a nie spowodowanie, że ktoś będzie najlepszy i cały czas wygrywał. Powinny decydować umiejętności gracza, a nie ilość wydanej kasy. Jeśli ktoś nie chce wydawać kasy na gre ( oprócz tipesów i zegara ) to dlaczego ma być z miejsca przegrany z tymi którzy ładują kase?
zet95
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 sie 2016, 18:33

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 26 paź 2016, 11:19

zet95 napisał(a):Zacznijmy od tego, że źle myślicie. Ktoś wyda kase na giełdzie i odrazu myśli, że będzie lepszym graczem. NIE! Wydawanie kasy na ptaki ma na celu ułatwienie gry, a nie spowodowanie, że ktoś będzie najlepszy i cały czas wygrywał. Powinny decydować umiejętności gracza, a nie ilość wydanej kasy. Jeśli ktoś nie chce wydawać kasy na gre ( oprócz tipesów i zegara ) to dlaczego ma być z miejsca przegrany z tymi którzy ładują kase?


Moze dlatego ze sam zegar i tipesy nie leca :roll:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez zet95 » 26 paź 2016, 11:21

Dokładnie. A jeśli ktoś umie kombinować i nie chce wydawać kasy i jakoś ogarnie dobre pot to czemu ma przegrywać tylko dlatego, że nie ładuje kasy?
zet95
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 sie 2016, 18:33

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 26 paź 2016, 11:23

zet95 napisał(a):Dokładnie. A jeśli ktoś umie kombinować i nie chce wydawać kasy i jakoś ogarnie dobre pot to czemu ma przegrywać tylko dlatego, że nie ładuje kasy?


A to ciekawe,ogarnie dobre poty i przegrywa hmm bo ktos sobie za monety kupi jeszcze lepsze poty :D
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez zet95 » 26 paź 2016, 11:25

Nie rozumiesz o co mi chodzi, ale dobra. Nie będę 2 razy tłumaczył :) Pozdrawiam
zet95
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 sie 2016, 18:33

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 26 paź 2016, 11:31

zet95 napisał(a):Nie rozumiesz o co mi chodzi, ale dobra. Nie będę 2 razy tłumaczył :) Pozdrawiam


Ale co tu tlumaczyc ile tych dobrych potow ogarniesz 10-20szt a ktos za monety bedzie mial ich 100-200 i co tu pokombinujesz
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez AG-0370 » 26 paź 2016, 12:01

Kolego zet95 to tak samo jak w realu hodujesz gołębie jak nie wydasz kasy nie kupisz lepszego materiału nie dasz im odpowiednich witamin itp to nic nie zwojujesz tak samo jest w grze jak nie kupisz lepszych gołębi na giełdzie lub od innego gracza to też nic nie ugrasz każdy ma prawo do swojej wypowiedzi przez połączenie słabi gracze zrownali się z tymi lepszymi graczami i jaka tu jest sprawiedliwość np Ja ,budi77,Razar,mulemans ,Arczi,wlozyli w grę kupę kasy i tylko stracili na połączeniu światów wlozylismy kasę po to żeby coś ugrać
AG-0370
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2011, 17:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości