Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Dyskusja

Postprzez RAZAR » 23 paź 2016, 14:48

Nie chce sie za bardzo wychylac ale wszystkie poty po zeskalowaniu zostaly wyrownane ci co nie inwestowali w ta gre maja takie same poty co ci co zainwestowali kilka tysi.... Fajnie niech slabsi gracze tez maja ale tym co zainwestowali nalerzal by sie jakis zwrot? Czy moze nie? Bo teraz znowu zaczniemy inwestowac wsadzimy kolejne kilka tysiecy i znowu skalowanie ci co nie inwestuja maja takie same potencjaly co ci co znowu zainwestuja??? Wiec z jednej strony nie oplaca sie kupowac na promocji bo jesli przyjda kolejne zmiany to straci sie te pieniadze jak ludzie w "Amber Gold" moim zdaniem jest to troche nie sprawiedliwe ale decyzje i czas na odpowiedz zostawiam w rekach administracji....
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Kamilfg00 » 23 paź 2016, 14:56

RAZAR masz racje dobrze ze ci co nie inwestowali wta gre za wielemaj podobny pot dotych graczy co ladowali w tagre po kilka tysiecy, ja sam mocna w ta gre jasy nie w kladalem, i zgadzam sie z toba ze ci lepsi tak jak i ty powinniscie dostac jakies odszkodowanie :)
Kamilfg00
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 cze 2016, 8:19

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez maniek12 » 23 paź 2016, 15:33

Razar dla mnie to śmieszne że wy chcecie jakąś rekompensatę ja też kase wkładałem i mi takie coś nie potrzebne poty i tak macie większe niż niektórzy gracze i jeszcze wam źle bez przesady .
Zostawiam to bez Kom.
maniek12
 
Posty: 29
Dołączył(a): 11 sty 2015, 21:08

Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez bolek921 » 23 paź 2016, 21:32

Moim zdaniem kolega Razar ma rację. Ja nie jestem graczem z górnej półki ale przez te lata, które tu gram też zostawiłem tu sporą sumę. Może warto by było pomyśleć nad silnikiem tej gry żeby słabsi gracze rozwijali się w inny sposób niż taki jak jest teraz. Po połączeniu serwerów osoby które były na końcu w rankingu teraz latają dobrze bo mają wysokie poty po przeskalowaniu. Administracja gry powinna pomyśleć nad sposobem rywalizacji oraz na dostrzeganiu tego ile pieniędzy pozostawili niektórzy gracze. Myslę że z biegiem czasu będzie lepiej. Dobry Lot
bolek921
 
Posty: 25
Dołączył(a): 09 mar 2016, 13:31

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mat » 23 paź 2016, 23:16

Panowie chyba nie chcecie żeby ci słabsi mieli pot 1 a my 100 bo grzebiecie ich żywcem, bo taka różnica była na starych serwerach.Też się wkurzam tym że ktoś kto był zawsze na końcu teraz jest z przodu ale zabawa się zacznie po 1 sezonie i z drugiej strony się cieszę że ktoś kto nie włożył zł w grę zdobył medal, jak to się mówi szansa trafia się tylko raz w życiu właśnie w tym sezonie który niebawem się skończy ;)

Fakt jet taki że było 100 top ptaków a teraz jest 300 a konkursy robią nasze odpady warte 10e trzeba to znieś bo wszystko się unormuje w 2 sezonie i ptaki nabiorą wartości, ja myślę że ten serwer nie był przygotowany na tylu dobrych graczy i oszalał :lol:
Rozczarowanie połączeniem dopiero nadejdzie dlatego że jesteśmy przyzwyczajeni być w top 10 a tu nagle 20 z nas będzie poza nią,ale nikt nie mówił że będzie łatwo ;) Dobry Lot
mat
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 cze 2016, 18:22

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Administrator » 24 paź 2016, 10:33

Moi drodzy gracze.... ,
Finalnie, to mam wrażenie, że teraz wszyscy są niezadowoleni, gracze z s2 i s3 stracili swoje top miejsca (może nie wszyscy, ale pisząc kolokwialnie "obsuwa jest"), topowi gracze s1 narzekają na przeskalowanie ptaków, bo poziom się wyrównał i czują się pokrzywdzeni. Każdy w swoich argumentach ma sporo racji i ja to rozumiem, ale czy dało się to zrobić inaczej? Bardziej sprawiedliwie dla wszystkich a przy okazji tak by nie zabić rywalizacji na "amen"? Dołożyliśmy starań by przeskalowanie było sprawiedliwe dla wszystkich serwerów, co od razu zaznaczę, że sprawiedliwe nie oznacza tu korzystne, bo tak chyba się nie da, a jeśli da, to słucham i jestem otwarty na propozycję. Pisząc bardzo brzydko, nawet jeśli gracze z zaplecza mocno zyskali, to zastanówcie się czemu tam byli? I myślicie, że przy normalnej rywalizacji tam nie wrócą? Pomijając już inwestowanie, to gracze, którzy utrzymują się w top zdecydowanie lepiej opanowali grę i marketing. Oczywiście mógłbym przyznać jakieś rekompensaty, np zwrot 10% zainwestowanych monet na koncie, ale wtedy okażę się, że znajdzie się gracz, któremu wyrośnie na koncie 1000m i rywalizacja zostanie zabita już na starcie. To nie jest tak, że ja tej zmiany chciałem, bo to dla mnie problem, ta zmiana wcale nie ma na celu sięgania głębiej do Waszych portfeli, bo przecież mógłbym naturalnie wygaszać serwery i otwierać nowe, a karuzela dalej by się kręciła, ale nie o to chodzi. Szanuje Was jako graczy i ludzi, którzy tworzą społeczność fanatyków gołębi, ale to co zrobiłem było konieczne.

Co do samych błędów, klony padają od wtorku i będą padać jeszcze przez kilka dni, aż do ostatniej sztuki. Co do powiadomień, to niestety ograniczają nas kwestie techniczne i tu wiele nie da się zrobić (bez całkowitej przebudowy gry). mianowicie serwer przetwarza tylko i aż 500 gołębi na minutę, a że w tym momencie ptaków lotujecie ogrom, to opóźnienia muszą występować, jednak nie ma to wpływu na rywalizacje. Cały czas trwają pracę nad optymalizacją systemu. Jeżeli występują jakieś nowe błędy, to proszę o zgłoszenia.

Kolego mich,
Wydaje mniej komunikatów, ponieważ pracy jest dużo, a zdecydowanie korzystniej dla ogółu jest moje działanie niż dawanie Tobie pożywki, generalnie nie ważne co napiszę, to Ty i tak to skrytykujesz, wytkniesz błędy i niezależnie od moich poczynań zobrazujesz siebie jako ofiarę systemu. A to nie rząd, tu nie trzeba być w każdej kwestii na nie.

Szczerze pozdrawiam.

PS. Tak nawiasem odnośnie "mocnych graczy", patrząc tylko na potencjały, to kto był mocny, to jest nadal i czas to potwierdzi. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez tylkoja » 24 paź 2016, 12:18

A tak zapytam z czego mają być zadowoleni gracze z s3?
-spadek średnio o 10 miejsc
-po połączeniu nie mogliśmy robić lęgów roczniaką i 2lotką bo za młode a w nagrode dla s1 admin daje extra lęg :!: :!: :!:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez mich » 24 paź 2016, 14:44

No i można adminie dodać wszystko co się dzieję w grze można i teraz każdy bynajmniej wie co i jak
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Muelemans » 25 paź 2016, 0:25

Popieram kol :x ege Razar ja tez wpakowalem pare tys i gdzies oddalony od top 10.Ptaki z ostatniej gieldy nawet nie sa w top 100 a byly w 50 top Potencjalow.
Muelemans
 
Posty: 55
Dołączył(a): 01 lut 2013, 22:37

Re: Połączenie światów 1, 2 i 3 zakończone

Postprzez Administrator » 25 paź 2016, 11:23

Muelemans napisał(a):Popieram kol :x ege Razar ja tez wpakowalem pare tys i gdzies oddalony od top 10.Ptaki z ostatniej gieldy nawet nie sa w top 100 a byly w 50 top Potencjalow.



Kolego, ale top 100 było na każdym serwerze, więc top 100 teraz jest top 300, top 50 jest top 150. Przy czym w tym momencie poziom top może i nawet 600 jest bardzo zbliżony i decydują detale, albo litera alfabetu w nicku.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości