refleksja

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

refleksja

Postprzez jankes » 21 lis 2011, 9:13

Szanowni panowie administatorzy(a moze lepiej tworcy tej gry),proponuję zastanowic się ,nad wprowadzonumi zmianami.Z moich obserwacji wynika ,ze gra dotarla w 90% do ludzi mlodych i bardzo mlodych a co za tym idzie mniej zamoznych,rozumiem ,ze gra z załozenia ma przynosic profity ,ale myslę ze w tym systemie realnie stracicie,bo kogo będzie "rajcowalo"dostarczanie komus konk.Na obecnym silniku priorytetem jest potencjal,a pytam się gdzie uwzględniono doswiadczenie?Idac dalej tym tokiem myslenia, skonstruowanie konstantowania na obecnym poziomie wypacza wspólzawodnictwo w większym stopniu niz poprzednie losowe przyloty,spowodowaliscie anormalne zdarzenia i brak odzwierciedlenia w relnym zyciu(bo jakie to bylo by proste ,ze najbardziej majętni są najlepszymi hodowcami)Przeciez mozna zachowac duzo mniejsze dysproporcje między potencjalami(np przy puli 100%,50% pot pow 22,35%pot między 15-22,15% pozostałe)To tylko moja refleksja ,ale mysle ,ze na dzien dzisiejszy to glos 90%procent użytkowników .Tematu nie "ciągnę" dalej bo musiałbym powtarzc po sobie z innego tematu ,udzial nowych graczy ,mozliwosc pozyskania gol z wysokim pot itd.... itp......Z wyrazami szacunku -pozdrawiam
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: refleksja

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 9:40

kol. Jankes w większości się z Tobą zgodzę jednak z małą poprawką: 20% dla ptaków 15- 20. 5 % lub mniej dla "czerwonych pot.". A co do sprawy restartu (jaką poruszyli inni gracze) mówię stanowcze NIE. pozdrawiam
ps. doświadczenie mocno zależy od potencjału
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: refleksja

Postprzez jankes » 21 lis 2011, 9:50

Przemek ,odnośnie doswiadczenia ,to się mylisz,to potencjał w duzym stopniu zalezy od doswiadczenia
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: refleksja

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 9:51

im większe doświadczenie tym potecjał rośnie o to mi chodziło.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: refleksja

Postprzez jankes » 21 lis 2011, 10:17

no własnie,to komu są potrzebne i czemu mają sluzyc golebie z potencjałami ponizej 11?a jest ich multum u hodowcow i na rynku
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: refleksja

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 10:24

przecież ptaki które z niskim potencjałem wysyłamy na loty z biegiem czasu zbodywają doświadczenie co wiąże się z wzrostem potencjału.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: refleksja

Postprzez jankes » 21 lis 2011, 10:43

i widzis sam sobie odpowiedziales,wszystkim rosnie nie tylko tym najsłabszym ,więc proporcjonalnie jesli po 10 lotach ten z 3 pot zyska 7 punktów to ten z 23 ma tę sama mozliwosc ,i szanse nigdy się nie wyrownaja
jankes
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 paź 2011, 6:31

Re: refleksja

Postprzez Przemo_0273 » 21 lis 2011, 10:51

szkoda że nie bierzesz pod uwagę takich czynników jak to że w każdej hodowli nie ma samych słabych ptaków, występują również i te lepsze, wystarczy parować najlepsze z najlepszymi i już ich młode maja fajny potencjał ale do tego potrzeba CZASU.
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: refleksja

Postprzez Robert. » 21 lis 2011, 14:46

Ja bym proponował żeby administrator dawał trochę lepsze ptaki początkującym graczom np od min potencjału 17.Ci początkujący i tak nie maja szans dogonienia czołówki, ptaki o trochę wyższym potencjale dawały by szanse na jakiś konkursik.Ptaki o tak niskim potencjale np 5 zniechęca ludzi do gry,a głównie mowa tu o tych co zaczynają,wiem bo graja moi znajomi i co niektórzy dadzą sobie spokój z gra ponieważ maja dużo ptaków o potencjale mniejszy niż 10 i są tylko dostarczycielami konkursów.Jeśli nie zmieni się nic to nie jednego gra odstraszy a przecież nie o to chodzi.Pozdrawiam
Robert.
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 paź 2011, 15:26

Re: refleksja

Postprzez Monika » 21 lis 2011, 17:52

Witam:)
Jestem początkującym uczesnikiem gry.Tak jak każdy otrzymałam na początek 10 gołębi. Prawda jest taka,że wszystkie 10 nie przekroczyły potencjałów "czerwonej gwiazdki" czyli nie było gołębia np.o potencjale chociaż 15-17.. Proszę mi wyjaśnić jakie mam szanse na zdobycie jakiegokolwiek punktu skoro jak widać wygrywają ptaki o potencjale wyższym niż 20.Szanse niemożliwe..Tak też prośba do organizatorów gry-dajcie Nam możliwość i szanse uczestniczyć w tej grze i cieszyć się nią-bo na obecną chwilę myślę,że nie tylko ja, ale też inni początkujący myślą o rezygnacji z niej.
Tak też mała prośba do organizatorów tej gry DAJCIE Nam szanse cieszyć się mam nadzieję z sukcesów-pozdrawiam Monika :D
Monika
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lis 2011, 17:27

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości