sekcje

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: sekcje

Postprzez Ganja™ » 28 lis 2011, 20:41

Chyba raczej tak :D
Ganja™ Jest tylko jeden
Ganja™
 
Posty: 173
Dołączył(a): 01 lis 2011, 10:16

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 20:48

Witam

Myslę ze jest jakiś błąd bo chciałem ustawić stawki za

I,II i III gołebia z lotu oraz za konkurs
.: Stawki procentowe za pozycje w locie (suma musi wynosić 100%)
I miejsce: 45 %
II miejsce: 30 %
III miejsce: 17%
Miejsce w konkursie: 8 %

Ja chciałem ustawić następujące stawki 10% 5% i 3% miejsce za konkurs chciałem przeznaczyć 80% puli, gdy chce to zatwierdzic mam taki komunikat.

Wystąpiły błędy:
- Stawki za pozycje muszą być wpisywane malejąco.

Kiedy bedzie mozna zwiekszyc ilość członków?
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez Glazaer » 28 lis 2011, 20:51

TO logiczne, nie można tak zrobić jak Ty chcesz , najniższa stawka za konkurs a najwyższa za 1 miejsce.
np.
35
30
25
15
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 20:55

Glazaer napisał(a):TO logiczne, nie można tak zrobić jak Ty chcesz , najniższa stawka za konkurs a najwyższa za 1 miejsce.
np.
35
30
25
15


no tak ale jezeli tylko 8% puli przeznaczone jest na konkurs to np 50 hodowców wkłada 30szt po 15 e od szt daje nam 22,500 i teraz zobacz, 1800 e z tego przeznaczone jest na miejsca od 4 do konca konkursu, przy zakoszowanych 1500 szt do konkursu wchodzi 300szt i teraz 1800/ 297 = 6 e tyle wg mnie przy tym systemie otrzyma hodowca za zdobycie 1 konkursu, przy mojej puli otrzyma ok. 50 e
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez Dano » 28 lis 2011, 20:59

Witam
czy jest cos takiego w sekcjach jak ograniczenie pot gołębi??
Dano
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15

Re: sekcje

Postprzez Andrzejvwb5 » 02 gru 2011, 21:50

Michal napisał(a):
Glazaer napisał(a):TO logiczne, nie można tak zrobić jak Ty chcesz , najniższa stawka za konkurs a najwyższa za 1 miejsce.
np.
35
30
25
15


no tak ale jezeli tylko 8% puli przeznaczone jest na konkurs to np 50 hodowców wkłada 30szt po 15 e od szt daje nam 22,500 i teraz zobacz, 1800 e z tego przeznaczone jest na miejsca od 4 do konca konkursu, przy zakoszowanych 1500 szt do konkursu wchodzi 300szt i teraz 1800/ 297 = 6 e tyle wg mnie przy tym systemie otrzyma hodowca za zdobycie 1 konkursu, przy mojej puli otrzyma ok. 50 e


Tu sie musze zgodzic z Toba ,dla mnie to beznadzieja nawet za wklad sie nie wroci
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: sekcje

Postprzez franki01 » 04 gru 2011, 15:57

Michal napisał(a):
Glazaer napisał(a):TO logiczne, nie można tak zrobić jak Ty chcesz , najniższa stawka za konkurs a najwyższa za 1 miejsce.
np.
35
30
25
15


no tak ale jezeli tylko 8% puli przeznaczone jest na konkurs to np 50 hodowców wkłada 30szt po 15 e od szt daje nam 22,500 i teraz zobacz, 1800 e z tego przeznaczone jest na miejsca od 4 do konca konkursu, przy zakoszowanych 1500 szt do konkursu wchodzi 300szt i teraz 1800/ 297 = 6 e tyle wg mnie przy tym systemie otrzyma hodowca za zdobycie 1 konkursu, przy mojej puli otrzyma ok. 50 e


Przy większych ilościach gołębi taki schemat się ładnie sprawdza, ale weźmy 4 hodowców po 5 gołębi. Razem 20 gołębi w locie - są 4 miejsca konkursowe. Pierwsze 3 miejsca otrzymają po max 15% puli wpisowych, natomiast 4. miejsce dostanie bagatela 80% z puli wpisowych. Tutaj ten schemat nie pasuje, a musi być uniwersalny.
franki01
Administrator
 
Posty: 131
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 16:33


Re: sekcje

Postprzez vivero » 03 paź 2023, 17:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 360041
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości