sekcje

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 19:21

lot napisał(a):sie wie kolego bedzie tak jak napisałem każdy bedzie miał równe szanse :D
dobry lot koledzy pozdrawiam


Tak sie składa że załozyłem takową sekcje i mozna tam ustawić ilość gołębi jaką hodowca maxymalnie moze dac na lot, ale o potencjale NIC tam nie ma.

Jestem ciekaw, czy gołąb moze byc zakoszowany i w sekcji i w oddziele bo tak byc powinno (jak w realu), nie rozumiem dlaczego hodowców mozna przyjmowac dopiero od 30.11


Pozdrawiam
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez lot » 28 lis 2011, 19:26

Michal napisał(a):
lot napisał(a):sie wie kolego bedzie tak jak napisałem każdy bedzie miał równe szanse :D
dobry lot koledzy pozdrawiam


Tak sie składa że załozyłem takową sekcje i mozna tam ustawić ilość gołębi jaką hodowca maxymalnie moze dac na lot, ale o potencjale NIC tam nie ma.

Jestem ciekaw, czy gołąb moze byc zakoszowany i w sekcji i w oddziele bo tak byc powinno (jak w realu), nie rozumiem dlaczego hodowców mozna przyjmowac dopiero od 30.11


Pozdrawiam


przyznam racje o potecjale nie ma napisane:( ale bedzie mozna sie dogadac ile nap 25 czy tam 30 golebi ma nie przekraczac potencjału jaki został ustalony przez graczy z sekcji !
lot
 
Posty: 33
Dołączył(a): 01 lis 2011, 20:24

Re: sekcje

Postprzez Administrator » 28 lis 2011, 19:41

Sekcje nie są wymagane do lotowania.
Stworzyliśmy je aby umożliwić graczom rywalizacje w swoim prywatnym gronie.
Artykuł odnośnie sekcji pojawi się w przeciągu kilku dni.
Sekcje są o tyle fajnym rozwiązaniem, że właściciel zmoże ustalić liczbę uczestników jak i limity odnoście zapisywanych gołąbków przez gracza.
Dodaliśmy forum sekcji, aby gracze mogli stwarzać sobie kategorie wewnętrzne i podziały według własnych przekonań.
Dodaliśmy czat sekcji aby komunikacja między zawodnikami była znacznie sprawniejsza.
Założenie sekcji kosztuje 30 monet (początkowo miało kosztować 50) rozbudowa o każde kolejne 5 miejsc kosztuje 2 monety
Wpisowe do sekcji przeznaczone jest na nagrody sekcyjne wypłacane na koniec sezonu.
Pieniądze z wpisowego na lot przeznaczone są na nagrody konkursowe wewnątrz sekcji.
O wysokości wpisowego i nagród decyduje właściciel.

Edit: Gołąbki aby brały udział w sekcji muszą zostać zgłoszone na lot oddziału (taki podwójny zapis )
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 19:45

Karol napisał(a):Sekcje nie są wymagane do lotowania.
Stworzyliśmy je aby umożliwić graczom rywalizacje w swoim prywatnym gronie.
Artykuł odnośnie sekcji pojawi się w przeciągu kilku dni.
Sekcje są o tyle fajnym rozwiązaniem, że właściciel zmoże ustalić liczbę uczestników jak i limity odnoście zapisywanych gołąbków przez gracza.
Dodaliśmy forum sekcji, aby gracze mogli stwarzać sobie kategorie wewnętrzne i podziały według własnych przekonań.
Dodaliśmy czat sekcji aby komunikacja między zawodnikami była znacznie sprawniejsza.
Założenie sekcji kosztuje 30 monet (początkowo miało kosztować 50) rozbudowa o każde kolejne 5 miejsc kosztuje 2 monety
Wpisowe do sekcji przeznaczone jest na nagrody sekcyjne wypłacane na koniec sezonu.
Pieniądze z wpisowego na lot przeznaczone są na nagrody konkursowe wewnątrz sekcji.
O wysokości wpisowego i nagród decyduje właściciel.

Edit: Gołąbki aby brały udział w sekcji muszą zostać zgłoszone na lot oddziału (taki podwójny zapis )



SUPER!!!

Kolego mam pytanie, nie widze opcji "rozbuduj" sekcje, i mam jeszcze jedno pytanko, dlaczego nie mozna jeszcze zapisywac hodowców?

Pozdrawiam
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez Administrator » 28 lis 2011, 19:53

Rozbudowa została chwilowo wyłączona, gdyż prowadziliśmy dyskusje na temat ceny rozbudowy i ewentualnych limitów.
Zapisy zawsze będą włączane od 3 dnia sezonu by właściciel miał czas na reorganizacje sekcji, zapisany gracz nie może być wyrzucony w trakcie sezonu, gdyż zapłacił wpisowe, natomiast po zakończonym sezonie owszem. Jeśli gracz będzie sprawiał problemy dyscyplinarne właściciel może nałożyć na delikwenta bana na czat i forum w sekcji, tym samym ograniczy rolę gracza jedynie do lotów.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 19:54

Karol napisał(a):Rozbudowa została chwilowo wyłączona, gdyż prowadziliśmy dyskusje na temat ceny rozbudowy i ewentualnych limitów.
Zapisy zawsze będą włączane od 3 dnia sezonu by właściciel miał czas na reorganizacje sekcji, zapisany gracz nie może być wyrzucony w trakcie sezonu, gdyż zapłacił wpisowe, natomiast po zakończonym sezonie owszem. Jeśli gracz będzie sprawiał problemy dyscyplinarne właściciel może nałożyć na delikwenta bana na czat i forum w sekcji, tym samym ograniczy rolę gracza jedynie do lotów.


Ile max członków bedzie mogła miec 1 sekcja?
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez Administrator » 28 lis 2011, 19:58

Na razie nie ustaliliśmy limitu, poczekamy na rozwój sytuacji i zapoznamy się z problemami jakie pojawiają się w sekcjach, wtedy podejmiemy decyzję.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 20:01

Ostatnie pytanie z mojej strony.

w zakładce "nagrody na koniec sezonu" nie ma wyszczególnienia loty starych i młodych, to będzie ogólna 1 klasyfikacja mam rozumiec?
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Re: sekcje

Postprzez Glazaer » 28 lis 2011, 20:06

Podwójny zapis? Czyli gołąbek idzie na lot normalnie i w sekcji ?
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: sekcje

Postprzez Michal » 28 lis 2011, 20:10

tak
Michal
 
Posty: 80
Dołączył(a): 11 paź 2011, 13:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości