Gdzie jest Administracja?

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry

Gdzie jest Administracja?

Postprzez konrad zębrowski » 20 maja 2012, 16:59

Chciałbym się zapytać czy są jeszcze administratorzy ,bo koledzy w temacie propozycje podają różne niektóre fajne ,które by się przydały propozycje aby gra nie robiła się nudna myślę że wielu graczy odchodzi , ponieważ gra już się robi nudna.
konrad zębrowski
 
Posty: 20
Dołączył(a): 07 lut 2012, 19:03

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez pocztak0384 » 21 maja 2012, 14:44

Administracja liczy monety.
pocztak0384
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 lis 2011, 15:55

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Administrator » 01 cze 2012, 11:20

Na urlopie^^

A tak na poważnie to mam ciekawsze i bardziej produktywne zajęcia niż odpisywanie w takich tematach jak ten.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Glazaer » 01 cze 2012, 14:14

Moze warto pomyśleć i przynajmniej jednego Admina pozostawić do opieki nad forum i grą? Bo tu nudą wieje...
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Administrator » 01 cze 2012, 14:24

Glazaer napisał(a):Moze warto pomyśleć i przynajmniej jednego Admina pozostawić do opieki nad forum i grą? Bo tu nudą wieje...


Jeśli chodzi o support w grze to działa bez zarzutów i długo na odpowiedz czekać nie trzeba, forum faktycznie trochę kuleje, ale tragedii nie ma, zazwyczaj bez odpowiedzi pozostają nic nie wnoszące tematy. Nie ma wielu administratorów tak by każdy mógł odpowiadać tylko za jedną kwestie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Glazaer » 01 cze 2012, 15:10

Rozumiem, ale mi chodzi bardziej o grę, trochę wygląda jak by ją admini zaniedbali troszkę, zajmując się czymś innym.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Administrator » 01 cze 2012, 20:05

Glazaer napisał(a):Rozumiem, ale mi chodzi bardziej o grę, trochę wygląda jak by ją admini zaniedbali troszkę, zajmując się czymś innym.


Tak nie do końca mogę się zgodzić, bo błędy zgłaszane na support poprawiane są na bieżąco, sam jestem członkiem jednej z sekcji (zaznaczam, ze nie gram, wegetuje) by mieć kontakt z graczami i wyłapywać najbardziej uprzykrzające rzeczy graczom. Faktem jest, że dawno nic nie dodaliśmy, ale też nie ma konkretnych a zarazem prostych propozycji. Dokończymy strony hodowców to zabierzemy się za modernizacje rynku a w następnej kolejności za giełdę graczy. U nas (administratorów) cały czas trwa praca, więc jestem spokojny o grę.

Faktycznie postaram się częściej wchodzić z Wami w dialog poprzez forum, może to Was bardziej do nas przekona. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez Glazaer » 01 cze 2012, 20:48

Mnie zastanawia jedna rzecz, te blokady w handlu. Dużo osób nie może ze mną handlować. Nie znam osobiście żadnego gracza ale mimo to handlować nie możemy. Nie rozumiem, może to da się jakoś poprawić?

Pewnie przez częsty kontakt, w spokoju, na temat uda się więcej rzeczy osiągnąć. Niestety dużo userów nie potrafi zachować kultury.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19


Re: Gdzie jest Administracja?

Postprzez vivero » 03 paź 2023, 21:10

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 368674
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości