WG- październik 2019 - organizator etu

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Administrator » 12 paź 2019, 9:25

Mimo tego, że temat wałkowany był wielokrotnie, to co niektórzy dalej nie potrafią zrozumieć, że już nie będzie aktualizacji, która wprowadzi rewolucje w grze. Nie jest tak, jak pisze mój przedmówca, że mi się nie chce, po prostu silnik gry wyczerpał swoje możliwości, był tak wiele razy modyfikowany, że kolejne zmiany mogą przynieść więcej złego niż dobrego. Temu też powstał polskilotnik by uszczęśliwić tych, którym prosta gierka nie wystarcza. Tworząc GO mieliśmy tylko jedno założenie - prostota i chyba się udało, bo lata mijają a gra utrzymuje się na rynku. W przeciwieństwie do wielu graczy ja pogodziłem się z tym, że zawsze będziemy mieć mało graczy, bo tematyka gry jest tylko dla pasjonatów i gracze niezwiązani z gołębiami zostają tu tylko na chwilę.

Oczywiście będę pilnował by takie podstawowe kwestie jak dziedziczenie były stabilne, cały czas walczę ze sobą odnośnie lotów narodowych i myślę, że nie najgorszym pomysłem jest dopuszczenie do tych zawodów większej liczby gołębi. Nadejdzie dzień w którym znikną wszystkie "brzydkie" avatary gołębi. Od czasu do czasu zorganizuje jakiś event czy WG, ale to wszystko, zmiany mogą być jedynie kosmetyczne, bo na więcej silnik nie pozwoli i trzeba się z tym pogodzić.

Co do WG organizowanego przez etu, uważam, że inicjatywa była dobra, większość sekcji organizuje różne zabawy bez mojego przyzwolenia tworząc tylko problemy i narażając się na niemiłe konsekwencje, uprzedzałem, że trochę nie wczas i że może być ciężko z gołębiami, ale mi nie wypada hejtować inicjatywy gracza, lepiej czegoś spróbować nawet gdyby miało się nie udać niż tylko narzekać.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez <<LYSY>>sarakl » 12 paź 2019, 18:53

I tu się zgadzam z Vercammen88 ,że nic się nie robi w tej grze ,nie tylko w tej ,ale na wszystkich światach 1,2,3.Brak jakich kol wiek zmian w grafice ,jak te gołębniki podobne do psich bud,zapewne tak wyglądają od początku jak istnieją te gry,bo ja tu jestem dopiero 2,5 roku.Nawet nie chce administratorowi zmienić się głownego menu gry.Co nie mają informatyków od gier !!!???? :cry:
<<LYSY>>sarakl
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 paź 2019, 18:35

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Administrator » 12 paź 2019, 19:58

<<LYSY>>sarakl napisał(a):I tu się zgadzam z Vercammen88 ,że nic się nie robi w tej grze ,nie tylko w tej ,ale na wszystkich światach 1,2,3.Brak jakich kol wiek zmian w grafice ,jak te gołębniki podobne do psich bud,zapewne tak wyglądają od początku jak istnieją te gry,bo ja tu jestem dopiero 2,5 roku.Nawet nie chce administratorowi zmienić się głownego menu gry.Co nie mają informatyków od gier !!!???? :cry:


No tak się składa, że nie mamy, albo inaczej - nie stać nas na nich. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 12 paź 2019, 20:06

UWAGA!
-przenosimy wg na przyszły sezon

Ale mam też dodatkowy pomysł, mogę zorganizować WSPOLNY GOLEBNIK na przyszły sezon lotów gołębi dorosłych. Potencjał obojętny, 3 gołębie można zapisać, koszt za sztukę 1moneta. Po lotach gołębie trafiają na aukcje. Jeśli chodzi o nagrody to zrobiłbym to po ogarnięciu ilości chętnych. Dajcie znać czy fajny pomysł.. mile widziane komentarze :)
Możecie też pisać do mnie. Pozdrawiam
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 12 paź 2019, 20:07

Sorki zapomniałem dodać. Były by to tylko gołębie roczne w następnym sezonie. Więc śmiało zgłaszać się!!!
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez tuttifrutti » 12 paź 2019, 21:07

Ja jestem także za tym aby promocja na monety byla przed gielda a nie po jak to teraz jest bo to nie ma sensu. zupelnie sie zgadzam z varcamenem. o to tylko chodzi. reszta jest ok nowe avatary nie sa tak potrzebne. na narodowe moze isc wieksza ilosc jak najbardziej. i proponuje zrobic tak samo pare ptkow jak to bylo na poczatku ej gry a z tego co wiem varcammen gra od powstana tej gry tylko pod innym nickiem i ja tez w sumie. byly ptaki za euro, pare z nich. po co miec 10 milionow na koncie jak tego nie mozna wykorzystac.
tuttifrutti
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2019, 18:15

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Vercammen88 » 13 paź 2019, 8:47

Dokładnie. Gram od powstania gry i były ptaki za euro i były promocje przed giełda. Tak powinno być. A ja nabilem adminowi konto na tyle kasy ze nawet nie pamietam. Jeszcze Karol był adminem wtedy. Fajny gość, zawsze można było z nim pogadać
Vercammen88
 
Posty: 5
Dołączył(a): 07 paź 2019, 19:36

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez mich » 13 paź 2019, 19:06

Vercammen88 napisał(a):Dokładnie. Gram od powstania gry i były ptaki za euro i były promocje przed giełda. Tak powinno być. A ja nabilem adminowi konto na tyle kasy ze nawet nie pamietam. Jeszcze Karol był adminem wtedy. Fajny gość, zawsze można było z nim pogadać


Promocja akurat jest zawsze tego samego dnia miesiąca realnego a że sezon w grze nie równa się naszemu realnemu to się przesuwa więc nie wiem o co masz problem masz promocję to doładowujesz i tyle
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 16 paź 2019, 22:46

Robimy WG na przyszły sezon! Chętni zgłaszać się.
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość