WG- październik 2019 - organizator etu

WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Administrator » 07 paź 2019, 10:46

cdn.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 07 paź 2019, 10:57

Witam wszystkich Hodowców!
Po konsultacji z Administratorem chciałbym spróbować zorganizowac wspólny golebnik.
Wracam do gry po dłuższym czasie i mam trochę czasu by sie tym zająć. Teraz trochę regulaminu.

REGULAMIN:
- latamy golebiami młodymi
- latamy z tipesami
- każdy uczestnik może zapisać 5 dowolnych gołębi
- koszt zapisu jednego gołębia to 1 moneta
- gołębie po zakończeniu WG zostają u organizatora
- wyniki liczymy "Z związku"
- organizator WG też może brać udział w zabawie
- gołębie muszą być oddane najpóźniej 48h przed pierwszym lotem
- golebie które biorą udział w WG będą kupowane przez organizatora, wpisowe można zapłacić poprzez kupna gołębia z golebnika pokazowego organizatora.
- wyniki postaram się podawać po każdym locie

NAGRODY:
- Nagrody ustale po zakończeniu przyjmowania gołębi, bo nie jestem w stanie teraz określić jaką pulą będę dysponował.
- Administrator dorzuca do puli na start 75monet.

NAGRADZANE będą:
- pierwsze dziesiec gołębi w golebniku po kazdym locie
- najlepszy lotnik na koniec

*******

* w razie jakiś informacji proszę pisać na forum lub śmiało do organizatora.
* zapraszam wszystkich do wzięcia udziału we WG, tak samo do dyskusji lub sugesti. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych dobrych lotów.
Pozdrawiam
Emil
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 07 paź 2019, 13:05

Zmiana w regulaminie:
- wszystkie gołębie oprócz moich zostaną wystawione na aukcje, wszystkie pieniądze zostaną dodane do puli następnego WG!
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Vercammen88 » 07 paź 2019, 19:38

Dla mnie lipa. Trzeba było to ogłaszać przed lotami golebi starych , żeby każdy mógł sobie wychować młode. Po drugie ten regulamin jest nie ścisły. Nie ma limitu potencjału rodzicow, czy pot ma być odkryty czy nie. Najpierw dopracujcie to a potem organizujcie
Vercammen88
 
Posty: 5
Dołączył(a): 07 paź 2019, 19:36

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 08 paź 2019, 7:20

Vercammen88 napisał(a):Dla mnie lipa. Trzeba było to ogłaszać przed lotami golebi starych , żeby każdy mógł sobie wychować młode. Po drugie ten regulamin jest nie ścisły. Nie ma limitu potencjału rodzicow, czy pot ma być odkryty czy nie. Najpierw dopracujcie to a potem organizujcie


Powrocilem do gry nie dawno chyba jakoś dzień przed pierwszym lotem starych. Więc nie było opcji zrobienia tego szybciej. Co do potencjału gołębi młodych. Napisałem że latamy golebiami młodymi,więc obojętne czy dasz z odslonietym potkiem czy nie. Nie ma nic napisane o limicie potencjału rodziców - wiec go nie ma :)
To jest mój pierwszy WG więc bez spiny, po to jest to forum żeby można było wymieniać się sugestiami. Jeśli będzie mało chętnych na ten sezon to nie widzę problemu i można to przesunąć na następny miesiąc..
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Vercammen88 » 08 paź 2019, 9:20

Loty są a nie chowanie młodych na jakieś WG teraz
Vercammen88
 
Posty: 5
Dołączył(a): 07 paź 2019, 19:36

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 09 paź 2019, 7:33

Panowie pasowało by się określić ile osób będzie chętnych i czy startujemy już w tym miesiącu czy przesuwamy zabawę na kolejny miesiąc?
Termin oddawania młodych mógłbym przesunąć do poniedziałku 14.10.2019 do godz. 17.00
Piszcie tu lub do mnie co robimy.
Pozdrawiam
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Vercammen88 » 09 paź 2019, 13:51

Jak widac chętnych nie ma. Bardziej by się Admnistrator zajął innymi sprawami którymi się nie interesuje. Np ten bezsens dawania promocji na monety po wystawach. Jak tak dalej będzie to nikt nie będzie kupował. Ale jak mu pasuje ze ptaki schodzą za 1monete lub 2 to spoko. Dla nas lepiej. Dla mnie promocja powinna być przed wystawami jak to było dawniej
Vercammen88
 
Posty: 5
Dołączył(a): 07 paź 2019, 19:36

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez etu » 09 paź 2019, 15:19

No właśnie chętni są bo pisza mi prywatne wiadomosci. Chcialem tylko sprawdzic ile osob bedzie chetnych. A co do tego co by Administrator mógł zrobić to możesz napisać w innym dziale..
etu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 paź 2019, 15:30

Re: WG- październik 2019 - organizator etu

Postprzez Vercammen88 » 09 paź 2019, 22:48

To mu przekaż jak takie macie dobre kontakty ze sobą bo nie tylko ja tak myśle ale większość. Nie robi się nic z ta gra, stoi wszystko za miejscu. Jest No WG problemu nie rozwiąże. Bo kazusy ma to gdzieś te 75 money na nagrody. 75 money to ja mogę ładować codzienne ale mi sie nie opłaca bo po co mam komuś nabijać konto jak ma mnie w dupie
Vercammen88
 
Posty: 5
Dołączył(a): 07 paź 2019, 19:36

Następna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron