Gołębie rasowe.:)

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez 0405 hehe » 24 sie 2012, 20:50

A ja bym proponował krowy :D :lol:
0405 hehe
 
Posty: 38
Dołączył(a): 18 lip 2012, 13:27

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez tylkoja » 24 sie 2012, 22:19

A ja jeszcze barany.
Zeby nie zostawali dopuszczeni do gry :!: :!: :lol: :lol: :lol:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez emkafe » 24 sie 2012, 23:06

ja się zgadzam z tym pomysłem w końcu na świecie nie ma tylko gołębi pocztowych
emkafe
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 sie 2012, 22:37

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez Radoslaf » 25 sie 2012, 8:46

Czytajcie dokladnir inne posty, bylo mnustwo tych GŁUPICH propozycji i na szczęście administracja wszystkie odrzucila
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez Łukasz » 25 sie 2012, 9:08

skoro pocztowe to obsrańce dachowe to dlaczego one pokonują takie dystanse żeby do domu powrócić ?
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez tylkoja » 25 sie 2012, 9:29

Mam kilka propozycji. Mianowicie chodzi mi o to, że obrączki zamawiamy w sklepie "u Marzenki", np. zamówię 100obrączek za 8euro szt, a jeśli będę chciał dokupić to np. po 15euro szt. Po drugie fajnie byłoby gdyby robiło się spis gołębi i tylko te gołębie ze spisu mogły by iść na lot. Bez problemu można by było zapisać wszystkie gołębie z gołębnika bez obawy, o to że zapiszemy kupne przez przypadek :) Po 3 można by wprowadzić choroby, leki, różne karmy, dodatki, samochód, przyczepkę (jak ktoś ma dużo gołębi to się w sam samochód nie zmieści), kosze transportowe, ale to wszystko ZA EURO!!! a nie za monety jak pomocnik. Mógłby zostać dodany silnik dzięki któremu było by jak w realu np. w tym roku po pierwszym locie zostało 10gołębi, przy tym silniku przez cały sezon nie zgubi się 10gołębi! jakby tak było w realnym świecie to japierdziele! co do tej choroby to obniżałby się kondycja, gdybyśmy podali lekarstwo obniżyła by się forma. Proste i trudne jak w realnej hodowli !

Tak GLUPICH jak te :?: :?: :?:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez Glazaer » 26 sie 2012, 14:03

Nic z tego nie wypali, wszytsko już kiedyś było proponowane, Admini nic nie przyjęli. No i dobrze!
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez płowy1 » 26 sie 2012, 17:18

Ja jestem za. To bardzo dobry pomysł.
płowy1
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 mar 2012, 7:35

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez Radoslaf » 27 sie 2012, 22:13

tylkoja napisał(a):Mam kilka propozycji. Mianowicie chodzi mi o to, że obrączki zamawiamy w sklepie "u Marzenki", np. zamówię 100obrączek za 8euro szt, a jeśli będę chciał dokupić to np. po 15euro szt. Po drugie fajnie byłoby gdyby robiło się spis gołębi i tylko te gołębie ze spisu mogły by iść na lot. Bez problemu można by było zapisać wszystkie gołębie z gołębnika bez obawy, o to że zapiszemy kupne przez przypadek :) Po 3 można by wprowadzić choroby, leki, różne karmy, dodatki, samochód, przyczepkę (jak ktoś ma dużo gołębi to się w sam samochód nie zmieści), kosze transportowe, ale to wszystko ZA EURO!!! a nie za monety jak pomocnik. Mógłby zostać dodany silnik dzięki któremu było by jak w realu np. w tym roku po pierwszym locie zostało 10gołębi, przy tym silniku przez cały sezon nie zgubi się 10gołębi! jakby tak było w realnym świecie to japierdziele! co do tej choroby to obniżałby się kondycja, gdybyśmy podali lekarstwo obniżyła by się forma. Proste i trudne jak w realnej hodowli !

Tak GLUPICH jak te :?: :?: :?:


Glupi jestes Ty! Chodzilo mi o rasowe, im ciezko z dachu na dach przeleciec
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Gołębie rasowe.:)

Postprzez tylkoja » 27 sie 2012, 22:28

Bitek napisał(a):Wpadłem na taki pomysł by w grze zrobić gołębie ozdobne.:)
Na początek parę ras.;D
Byłby dla nich specjalny gołębnik wystawowy w którym by można było wysyłać gołębie na wystawę.;)
I jeszcze jeden gołębnik z dużą wolierą.
Rozpłodowy gołębnik był by jeden taki jak jest teraz.
Gołębie by miały potencjał taki jakby to powiedzieć hmmm...ładności?;D
Nie można by było krzyżować gołębi.
A na wystawach by wygrywały gołębie za.... no tego jeszcze nie wiem.:)

Myślę, że propozycja się spodoba.;D


A gdzie deklu masz ze one by na loty byly? Zacznij czytac ze zrozumieniem :!: :!: :!:
A nie wymyslasz jakies nie stworzone historie :!: :!:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: davy_agten, papers35, vivero i 59 gości