Giełda

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu

Re: Giełda

Postprzez Moderator » 26 gru 2013, 18:00

a zdrugej strony admin zyje z tych ludzi co laduja konta

to chyba za mocno powiedziane

Witam panowie moim zdaniem problem mozna tylko rozwiązać przez niewidoczne poty,albo dwie równoległe giełdy i tylko w jednej mozna brac udzial, bo nie mozna zrobic zadnych ograniczen ani cen minimalnych to nie ALEGRO a zdrugej strony admin zyje z tych ludzi co laduja konta i nie bylo by normalne jakby wprowadzil ograniczenia bo jak oni przestana ladowac to wtedy bedzie klapa kompletna
Pozdrawiam ;)


Niewidoczny pot miałby sens gdyby graczy było 50 a nie 2-4, kupisz kota worku za 30m myślę że nie, dwie giełdy co to za sens, to tak jakby wprowadzić ograniczenie, to wszystko miało by jakiś sens ale tylko na s4 na starych serwerach uważam to bez sensu, bo wszystkie proponowane zmiany są tylko poto by obciąć skrzydełka tym co lądują kasę a mało kto wie że tylko dzięki nim się mogą bawić.Na każdym serwerze jet 2-4 graczy co systematycznie się ładują i nie trzeba pytać admina by to zauważyć, wszystkie te pretensje co się pojawiają na forum dotyczą tylko ich, to mają lepsze potencjały, to mają kolory, to ustalają ceny na giełdzie to znowu nie kupują tych najlepszych albo znowu wykupują całą giełdę, itp
Wszystkie te tematy są na forum i można je przeczytać, a kogo dotyczą właśnie tych 2-4 graczy i należy coś zrobić by tyle nie ładowali kasy, bo ktoś sądzi że jak wyśle sms za 10zł co 2-4 sezony to wystarczy na utrzymanie serwera, może i tak gdyby taka opłata była obowiązkowa ale gra jest darmowa i raczej 80% graczy z tego korzysta i dobrze się bawi dzięki tym 2-4 gracom. To moje zdanie z punktu widzenia gracza który potrafi patrzeć na całość nie tylko na pojedynczych graczy. Ograniczenie ilości ptaków do potrzeby zapotrzebowania ma sens i nikogo nie skrzywdzi ale inne zmiany pokrzywdzą tylko tych 2-4 graczy
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Giełda

Postprzez **Marcin** » 26 gru 2013, 21:14

TO NAJLEPIEJ NIECH JEST PO STAREMU I TYLE BO NIE MOGA WSZYSCY WYGRYWAĆ ;) POZDRAWIAM
**Marcin**
 
Posty: 32
Dołączył(a): 01 paź 2013, 21:21

Re: Giełda

Postprzez Administrator » 27 gru 2013, 17:54

No właśnie stary system nie jest taki zły, źli są ludzie, którym zawsze coś nie pasują, albo próbują jechać po najniższej linii oporu i nie piszę tu o Piotrze czy graczach z top, ale o tych "słabszych" którzy wiecznie są pokrzywdzeni.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Giełda

Postprzez łukasz151336830 » 27 gru 2013, 18:49

Ja uważam że samo działanie giełdy nie zmieni sytuacji bo wydaje mi się że taka giełda jak jest jest dobra . W tej sytuacji trzeba pozmieniać ptaki tz w tej chwili ptak z giełdy ma wysoki potencjał i tylko na s4 do się nim lotować ale jak by zrobić oprócz potencjału zdolność powrotu ptaka do domu to wtedy można by zrobić ptaki takie które by nadawały by się na lot i te które są tylko do rozpłodu ale tu też z hakiem i jest to rozwiązanie dla S1,2,3 ptak ze słaba zdolnością powrotu do lotu które są w rozpłodzie trzeba parować ze ptakami z dobrą zdolnością dzięki czemu szansa otrzymania ptaka na loty wynosi 50% . Teraz co do lotów takich ptaków . Ptak który ma niską zdolność powrotu a wysoki pot nie jest odrazu skreślany na ptaka który nie wróci z lotu tylko będzie krążył potencjał da mu szybkość ale nie "mądrość". Tylko żeby ten pomysł był na 100% na wszystkich serv. trzeba zmienić giełdę wszędzie tak jak jest na s4 czyli ptakami można lotować zdolność powrotu można by było zobaczyć po przelecianym 1 locie albo 250km treningu .

To mój pomysł coż zobaczymy jakie jest wasze zdanie . W tym wszystko można zmienić i dopracować żeby było jak najbardziej realnie . Czekam na wasze opinie
łukasz151336830
 
Posty: 119
Dołączył(a): 20 paź 2012, 14:59

Re: Giełda

Postprzez JumP.Street » 28 gru 2013, 23:00

ja widze wyjście w ograniczeniu ilości sztuk z danej giełdy na danego gracza do 10 par,zwiekszeniu ilości gołębi na aukcjach i ceny mnimalne zeby tez dobre poty nie zeszły za grosze np minimum od 10-15 monet za sztukę,rozwoązalo by to definitywnie problem ze jeden bądź dwaj wykupują praktycznie całą auckję
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Giełda

Postprzez JumP.Street » 29 gru 2013, 22:24

no bo ilość golębi na aukcjach nie musi byc ograniczona? ,musi być tylko odpowiedni dochod z aukcji ...?!
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Giełda

Postprzez Olgerd » 20 sie 2021, 14:07

Chciałbym się nauczyć jak zarabiać w Internecie, ale nie wiem jeszcze od czego zacząć. Co naprawdę opłaca się teraz robić na rynku forex? Spotkałem tam ludzi, którzy mają podobne doświadczenia
Olgerd
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2021, 7:30

Re: Giełda

Postprzez Robin » 20 sie 2021, 14:30

Wygodne jest to, że wiele różnych aplikacji do handlu walutami i kryptowalutami i bardzo wygodne jest angażowanie się w akcje. Już nie raz miałem okazję zobaczyć, że to wszystko jest naprawdę wygodne, a zwłaszcza gdy aktualne ceny walut https://www.robomarkets.pl/beginners/info/charts/forex podoba mi się, jak ta aplikacja pomaga mi w ogóle. To bardzo ułatwia handel akcjami, a teraz stało się bardzo łatwe i jasne.
Robin
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 sie 2021, 14:28

Re: Giełda

Postprzez Grażyna » 19 lip 2022, 10:21

Beginners are not always the first time to master the technology of establishing stop orders. This can help you with the tool trading 212 trailing stop which allows automatically allows Install a stop-loss at the required level from the current price. It is perfect when the market moves strongly in one direction, and the trader does not have the opportunity to monitor the price change.
Grażyna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 wrz 2020, 10:16

Re: Giełda

Postprzez Khator » 19 sie 2022, 5:00

Panie Administratorze giełda powinna być generowana od ilości zapotrzebowania, to jest chyba logiczne by ceny w miarę były przyzwoite, ceny minimalne to też dobry pomysł ale nie zwiększy to ilości graczy, s1,s2,s3 to faktycznie 2-4 graczy ale czy 2 graczy utrzyma serwer, każdy kto ma trochę wiedzy wie ile kosztuje utrzymanie serwera , domena, oprogramowania i inne bajery, ile biorą operatorzy i pośrednicy ile zostaje z 1zł na utrzymanie gry.
Khator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sie 2022, 7:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: davy_agten, papers35, vivero i 81 gości