Stare serwery co z nimi?

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez JumP.Street » 04 lip 2015, 16:08

Skoro gracz wydaje co miesiąc po kilkaset monet,jest mistrzem to dlaczego nie ma miec dochodu częsciowo tez z handlu?przeciez to nie polega tylko na doładowaniu premium i giełdach na koniec miesiaca,z innej strony jak mam sie zachęcic do kupna przykladowo 10 mlodych po topowych od mistrza jak wiem ze 7-8 z nich zapewne usune?!Ja wiem ze nie każdego stać ale nie mozna ustawiać gry głownie pod tych słabszych bo serwer utrzymuje sie tylko dzieki tym którzy co miesiąc ładuja monety.Pisałem o tym wyzej jak bylo na s2,gracze piszą wprost ze sie ''nie opłaca'' kupowac młodych bo nic nie wychodzi a serwer jeszcze nie upadl tylko dlatego ze gołebiami z giełdy mozna lotowac i to nie jest moja opinia ale graczy z s2.Nie wiem...moze na s3 golębie z giełdy tez powinny być lotowane.
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez piotrek0442 » 05 lip 2015, 2:41

Tu się zgodzę, jeśli będzie się myślało o tych co nic nie ładują to gra zejdzie na psy a gołębie z giełdy będą schodzić po 5 monet max bo i Ci najlepsi się zniechęcą skoro nic nie zarobią. I tak jest teraz jak powie się cenę 3 m po 730 na s2 to nawet nie chcą brać bo młode wychodzą pożal się Boże. A jak pamiętam na s1 w dobrych czasach u Vikinga płaciłem 8 m za sztukę. Więc trzeba to jakoś rozwiązać i albo skupić się na graczach którzy ładują albo na tych co nic nie wydają a wtedy serwer do usunięcia bo nie przyniesie zysków. Dla przykładu podam pot młodych z tego sezonu. Po parze 730 x 731 jeden młody 702 drugi 670. Po kolejnej parze z pot takim samym jeden młody 590 drugi 689. Porażka. A po takich 718 trafiają się nawet 550. Czyli o prawie 200 pot słabsze. Masakra.
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez Moderator » 05 lip 2015, 11:17

Zwiększenie widełek spowoduje jeszcze większą gonitwę za potencjałem,widełki jakie są obecnie są w sam raz.
Nie wiem czego wy oczekujecie jak na giełdzie ptaki chodzą po1- 2m to wiadomo że za ich potomstwo nikt wam tyle nie da nawet gdyby było 100% dziedziczenia
Serwery obecnie przechodzą kryzys więc trzeba odczekać asz minie zauroczenie nową grą, tam też w pierwszej dziesiątce mieści się tylko dziesięciu graczy, a stare serwery to okazja dla nowych i słabszych graczy. Gdy powstał s4 było podobnie wydawało się że niektóre serwery padną a głównie s2 ale jakoś się utrzymał i zarobił na siebie więc nie ma co panikować :)

Administrator może coś wymyśli by zachęcić graczy do zabawy bynajmniej na ten trudny czas więc tymczasowo można wprowadzić jakieś ułatwienia, obrączki są dostępne to może zrobić 3 lęg za symboliczne € a 4 za monety wtedy będzie więcej młodych z wyższym pot bo podniesienie widełek raczej bardziej pogrąży serwery bo skorzystają tylko 3-5 graczy top a pozostali na tym ucierpią a chyba nie o to chodzi.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez Administrator » 06 lip 2015, 16:19

Z problemem w dziedziczeniu to faktycznie ten problem trzeba rozwiązać, ale pod drugim problemem się nie podpisze. Nie może być tak, ze ktoś inwestował, to teraz inni mają zrzucać się na jego zyski, odchodzę od monopolu jednego gracza i nikomu tego nie ułatwię. Czemu część ludzi nie inwestuje w ogóle? A no bo mają świadomość, że jak wrzucą 100 zł co miesiąc to i tak niczego to nie zmieni. Jeśli łatwiej będzie zrobić wynik, to i zainteresowanie wzrośnie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez piotrek0442 » 07 lip 2015, 17:13

Chodzi tylko i wyłącznie o dziedziczenie bo nie po to się wkłada kupę kasy i kupuje top gołębie żeby po nich potem wyrzucać młode do kupca. A ja mam w hodowli ostra selekcję i np teraz zostawiłem młode od 690 w górę. A takich 680 i 680 + wywaliłem chyba z 40 szt bi dla mnie to już za maly pot.
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57


Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez vivero » 22 lis 2023, 2:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vivero
 
Posty: 324921
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], papers35, vivero i 42 gości