Stare serwery co z nimi?

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez Administrator » 03 lip 2015, 11:44

Od dnia dzisiejszego nie macie limitu na obrączki, od czegoś trzeba zacząć.
Co do widełek, to się zastanawiam, bo pójdźmy w drugą stronę, jeśli widełki będą wyższe, to gracz, który w tym momencie jest 50 będzie miał jeszcze trudniej zbliżyć się do czołówki, bo np najsłabsze młode u najlepszych będą dużo lepsze niż najlepsze u słabszych. tutaj pies jest trochę pogrzebany.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez JumP.Street » 03 lip 2015, 12:55

A co by to zmienilo?Chyba tylko jeszcze bardziej przepasc miedzy "dobrymi" a "slabymi".[/quote]

Zmieniło by wszystko,przeczytaj moj wpis w tym temacie powyzej bo tam jest głowny problem,po za tym mozna obnizyc potencjały procentowo co by było jeszcze bardziej sprawiedliwe jezeli wiecie o czym pisze.
Administrator napisał(a):Co do widełek, to się zastanawiam, bo pójdźmy w drugą stronę, jeśli widełki będą wyższe, to gracz, który w tym momencie jest 50 będzie miał jeszcze trudniej zbliżyć się do czołówki, bo np najsłabsze młode u najlepszych będą dużo lepsze niż najlepsze u słabszych. tutaj pies jest trochę pogrzebany.


Uwazam ze nie ma Pan racji,dlatego że gracz który jest 50 nie inwestuje w gre wiec itak sie do czołówki jak wiadomo nie dobije a przynajmniej bedzie miał duzo lepsze młode po tym co ma,szczerze mowiąc dlatego zrezygnowałem calkowicie z gry na s2 bedąc w czubie, wielokrotnie wystawialem po 30-40 sztuk mlodych po rodz z top 50 na sprzedaż i nie było chetnych bo wiedzieli jakie sa szanse na dobrego mlodka.
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez JumP.Street » 03 lip 2015, 12:57

tylkoja napisał(a):
A co by to zmienilo?Chyba tylko jeszcze bardziej przepasc miedzy "dobrymi" a "slabymi".



Zmieniło by wszystko,przeczytaj moj wpis w tym temacie powyzej bo tam jest głowny problem,po za tym mozna obnizyc potencjały procentowo co by było jeszcze bardziej sprawiedliwe jezeli wiecie o czym pisze.
Administrator napisał(a):Co do widełek, to się zastanawiam, bo pójdźmy w drugą stronę, jeśli widełki będą wyższe, to gracz, który w tym momencie jest 50 będzie miał jeszcze trudniej zbliżyć się do czołówki, bo np najsłabsze młode u najlepszych będą dużo lepsze niż najlepsze u słabszych. tutaj pies jest trochę pogrzebany.
[/quote]

Uwazam ze nie ma Pan racji,dlatego że gracz który jest 50 nie inwestuje w gre wiec itak sie do czołówki jak wiadomo nie dobije a przynajmniej bedzie miał duzo lepsze młode po tym co ma,szczerze mowiąc dlatego zrezygnowałem calkowicie z gry na s2 bedąc w czubie, wielokrotnie wystawialem po 30-40 sztuk mlodych po rodz z top 50 na sprzedaż i nie było chetnych bo wiedzieli jakie sa szanse na dobrego mlodka.
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez piotrek0442 » 03 lip 2015, 14:34

Dokładnie inwestują ci sami zawsze więc tak czy siak słabi nie mają szans bo po prostu grają i się cieszą tym co mają. A dla czołowych graczy to problem bo tak jak mówi gość wyżej ciężko sprzedać młode a dwa do lotu zostaje garstka
piotrek0442
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lut 2012, 12:57

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez tylkoja » 03 lip 2015, 15:58

"Zmieniło by wszystko,przeczytaj moj wpis w tym temacie powyzej bo tam jest głowny problem,po za tym mozna obnizyc potencjały procentowo co by było jeszcze bardziej sprawiedliwe jezeli wiecie o czym pisze."

No wlasnie zmienilo by przepasc mieczy czolowymi a reszta.Opisz to co by bylo takie sprawiedliwe,bo wedlug tego co pisales to sprawiedliwe by bylo dla czolowej 20-30 a reszta moze odrazu zrezygnowac.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez JumP.Street » 03 lip 2015, 19:11

Nie odpowiadaj za kogoś!!! Z doświadczenia wiem ze jezeli sie znacznie poprawi dziedziczenie to ci słabsi chętniej kupują młode czy monety za czym idzie wyzszy poziom hodowli,a przeciez po obnizeniu potencjału procentowo to głownie słabsi skorzystają wiec nie wiem po co robisz problem skoro tego nie rozumiesz?!
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez tylkoja » 03 lip 2015, 19:34

hehe Nie, skorzystasz Ty bo sprzedasz im mlode.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez JumP.Street » 03 lip 2015, 20:52

Skorzystaja na tym wszyscy bo jak sie i jakosc młodych poprawi to i nie jeden chętniej monety kupi.Mozesz podac które masz miejsce mniejwiecej na s3?Bo cos tak mi sie wydaje ze jestes z tych co w zyciu złotówki na monety nie wydali a chcieli by rządzić serwerem... bez urazy ;)
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez lady65 » 04 lip 2015, 11:40

Administrator napisał(a):Panowie, nie przesadzajmy z końcem gołębionline. Po prostu ja ręce mam tylko dwie,a spać też muszę, o rodzinie i hodowli ptaków nie wspomnę, ale ja również narzekał nie będę. Pierwszy sezon na lotniku jest jaki jest i musiałem pewne kwestie uregulować. Czy planuje jakieś aktualizacje? Pewnie, niektóre rzeczy z lotnika pojawią się i tu, ale tylko niektóre, problem obrączek też rozwiążę. Problem polega na tym, że ta gra jest zupełnie inaczej zbudowana aktualizacje wymagają czasu. Co do dziedziczenia potencjału młodych, to chyba faktycznie macie racje, ale jak to rozwiązać by system był sprawiedliwy i równy zarówno przy niskich jak i wysokich potencjałach? Może ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie?

Przede wszystkim przepaść tworzy procentowe dziedziczenie im wyższy pot rodziców tym większa rozbieżność młodych po nich (dla nierozumiejących przykład rodzice po pot 100 młode po nich od 80 do 100, rozbieżność 20, rodzice pot 500 młode po nich 400-500 rozbieżność 100,) dlatego proponuję wprowadzić dziedziczenie stałe w punktach od np +1 do -30 i wtedy przez cały czas różnica pomiędzy najlepszym a najgorszym wyniesie 31 bez względu na wysokość potencjału rodziców,
P.S
To samo czeka nas na Polskim Lotniku bo yeż jest procentowe dziedziczenie, z małą różnicą że co sezon będą wyższe poty maksymalne o 1 ale te najniższe będą co sezon słabsze ;)
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Stare serwery co z nimi?

Postprzez Administrator » 04 lip 2015, 12:54

To z -30 +1 to jest nie najgorszy pomysł. Przy czym zgadzam się też z tylkoja, że podniesienie widełek dziedziczenia to strzał w kolano, bo nie o to chodzi by słabsi chcieli kupować gołębie od najlepszych, ale żeby przyciągać ich do giełdy. jump - to o czym piszesz, to powrót do monopolu jednego, 2 graczy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: davy_agten, papers35, vivero i 40 gości