kilka pytań

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

kilka pytań

Postprzez Radoslaf » 29 lis 2014, 12:00

Witam, po pewnej przerwie postanowilem wypowiedziec sie na forum. Zaczne od najbardziej flustrujacej mnie rzeczy... dodam jeszcze ze gram na 2 i tego serweru to dotyczy.
Mianowicie, czemu golebniki sa "czarno-biale"? Gdzie sie podzialy kolory?? Przeciez kiedys byly i bylo dobrze, w jakim celu zmniejszono prawdopodobienstwo na kolor? Nie rozumiem tego.
Sprawa druga. Byla ankieta na temat laczenia serwerow, co dalej? Wiekszosc glosow byla na "tak". Osobiscie glosowalem na nie ale gdy zobaczylem ze na s4 na lot idzie 18000 ptakow, gdzie na s2 ida 3000, to myslalem ze zle widze, tam 300 hpdowcow lotujacych tutaj 20??? Od razu powiem (dla tych ktorzy beda chcieli mi docinac) przeniosl bym sie ale za duzo zainwestowalem na s2. Uwazam ze s4 to teraz najlepszy serwer.
Nastepna rzecz, tutaj pytanie o forum, mianowicie zakladka "artykuly", kiedys w miare dobrze dzialalo, dobry sposob na zdobycie kilku monet. Jest zima, hodowcy nie spedzaja juz tak duzo czasu u golebi w realu wiec moga byc bardziej aktywni na forum. Ida swieta, moze jakies konkursy, a nie tylko te rabaty na monety. W zeszlym roku pamietam byl dobry prezent po kliknieciu na golebia ;)

Podsumowujac, te slowa kieruje do Administratora: chyba warto przemyslec co napisalem, bo w grze coraz wiecej dzieciakow, ktore nie dosc ze malo inteligentne, to szybko sie nudza ta gra, a one serwerow nie utrzymaja. Trzeba pomyslec o wszystkich. Pozdrawiam i prosze o wypowiedz kogos z administracji.

P.s.
Przepraszam za bledy ktore mogly sie pojawic, ale pisze z tableta i srednio mi to idzie :-)
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: kilka pytań

Postprzez Moderator » 29 lis 2014, 15:34

Zmień tablet na nowoczesny to i gołębniki będą kolorowe :D wszystko jest tak jak było

Co do połączenia serwerów to jest temat i odpowiedz ;)

Zabawa i konkursy mogą być ale do 2 graczy nie warto się trudzić
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: kilka pytań

Postprzez Radoslaf » 29 lis 2014, 22:38

Czyli macie w pompce graczy ? Szkoda konkursu robic dla twoch to po co jest dla nich serwer.
Kolor w golebniku to ironia, ktora widac ciezko Ci zrozumiec... chodzilo mi o kolorowe ptaki, czyt. Gołębie. Nie mam nic kolorowego, na gieldzie tez nic nie bylo
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: kilka pytań

Postprzez Moderator » 29 lis 2014, 23:34

Serwer nie jest do dwóch graczy tylko 100 a nawet więcej a to znaczna różnica.

Gołębie. Nie mam nic kolorowego, na gieldzie tez nic nie bylo

Widocznie źle patrzyłeś bo nawet białe były, a u hodowców też nie brakuje koloru wystarczy tylko poszukać, koloru nie brakuje na żadnym serwerze jet go nawet za dużo
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: kilka pytań

Postprzez Horemans » 30 lis 2014, 11:25

Jeśli ktoś chce kolorowych to podczymuje prawie wszystkie kolory z czasow Prehistorycznych ( I Am Legenda,K.M.i P.)jeśli ktoś ma takie zamiłowanie to pomoge.
Horemans
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 lis 2011, 8:57

Re: kilka pytań

Postprzez JAN AARDEN » 14 sty 2015, 20:21

dlaczego mamy sie zapisywac do sekcji ????? :roll:
JAN AARDEN
 
Posty: 85
Dołączył(a): 13 sty 2015, 16:20

Re: kilka pytań

Postprzez Andrew » 14 sty 2015, 21:17

Jak nie chcesz to nie musisz. Sekcje są po to by rywalizować z mniejszą ilością graczy. Tam też są nagrody pieniężne na koniec sezonu i możliwe wszelkie konkursy (zależnie od światu na jakim grasz). Z możliwością sprzedaży gołebi przez pokazowy jest łatwiej coś zorganizować w sekcji.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: kilka pytań

Postprzez JAN AARDEN » 15 sty 2015, 20:12

mam pytanie czy po kazdym locie jest obliczana klasyfikacjia ogolna np:kto prowadzi po 5-tym locie, czy tylko najlepsze serie z lotu :roll:
JAN AARDEN
 
Posty: 85
Dołączył(a): 13 sty 2015, 16:20

Re: kilka pytań

Postprzez Andrew » 15 sty 2015, 22:15

W siedzibie związku, w zakładce loty masz ranking hodowców po każdym locie starych i młodych. Tam tez są serie.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: kilka pytań

Postprzez JAN AARDEN » 16 sty 2015, 10:54

Aby złożyć ofertę kupna gołębia z gołębnika pokazowego, wchodzimy w profil użytkownika, od którego chcemy kupić gołębia, następnie wybieramy "Zobacz gołębnik pokazowy". Po wejściu do gołębnika innego hodowcy, widzimy prezentowane przez niego gołębie. Klikamy "Złóż ofertę", wpisujemy proponowaną cenę i czekamy na odpowiedź.Pytanie dotyczy "Złóż ofertę",nie widze tej opcii ????????????
JAN AARDEN
 
Posty: 85
Dołączył(a): 13 sty 2015, 16:20

Następna strona

Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości