Nagrody w S3

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Re: Nagrody w S3

Postprzez Żyła88 » 01 lis 2012, 21:59

zico napisał(a):W zwiazku z raząca niesptawiedliwoscia w grze w formie protestu usunołem konto Romulus z serwera 1,jest to mój wyraz braku zaufania i szacunku który straciłem dla włascicieli gry .

Ale kozak! Nikt płakać po Tobie nie będzie, trzeba było usunąć konto na s2 lub s3 gdzie odgrywasz jakąś rolę a nie na s1 gdzie nic nie znaczysz.
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07

Re: Nagrody w S3

Postprzez Administrator » 02 lis 2012, 18:29

Powtarzałem wielokrotnie, że nagrody będzie można wymienić na monety i wykorzystać je na dowolnym serwerze. Do tego dodam tylko, że problem jest sztucznie rozdmuchiwany, bo tylko jedna osoba zdecydowała się zrezygnować z nagrody rzeczowej.

Tak naprawdę, to jeśli ktoś coś traci na tych monetach to administracja.

No i na zakończenie Panowie. Administracja ma prawo dać nawet 1000 monet za dowolny konkurs i jest to sprawiedliwe jeśli udział w nim ma prawo wziąć każda osoba.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Nagrody w S3

Postprzez Piotrek2000 » 08 lis 2012, 15:14

Witam Panów, Chciałbym powiedzieć ze grałem na 3s Zbrule pod nickiem [Piotrek.K].
Pózniej grałem razem z Dariuszem Łukasikiem I był zmieniony na Dariusz Łukasik i mieliśmy 3 miejsce w pkt lotowych i 5 w konkursach.Npisałem to adminowi i dostałem odpowiedz ze wymuszam monety i czy nie chce dostać bana.
Bo ja z Darkiem nagrodą chce się na pół podzielić ale podobno monety próbuje wymusić???
prosze o odp
Ostatnio edytowano 09 lis 2012, 14:16 przez Piotrek2000, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Re: Nagrody w S3

Postprzez Robson » 09 lis 2012, 14:03

Witam. Grałem na serwerze 3 (Zbrule), przez 2 sezony, a Piotrek K (na forum Piotrek2000) rzeczywiście był tam praktycznie od samego początku w czołówce. Znam go dobrze i wiem, że miał tam bardzo dobre wyniki i później zrobił, jak sam już wyżej napisał, dlatego myślę, że podział ten powinien mieć miejsce, a Kolega Piotrek nie chce wymusić żadnych monet, tylko odebrać swoją należną część :)
Pozdrawiam!
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Nagrody w S3

Postprzez Piotrek2000 » 09 lis 2012, 14:08

Witam, gdybym nie zajął tych miejsc z kolegą Darkiem to po co miałbym pisać ze zajeliśmy te miejsca?
Przecież kolega kleniu i Daniel Rogut napewno więdzą ze to nie żadne wyłudzenie tylko szczera prawda.
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Re: Nagrody w S3

Postprzez Dariusz Łukasik » 09 lis 2012, 17:09

Witam
To co pisze Piotrek2000 jest to szczerna prawada .
Bylo tak ze Piotrek gral tam chwile i byl w czołówce potem oddall mi to konto i ja dokończyłem sezon na 3 miejscu i na 5 w konkursach.
Ale jestm uczciwym graczem i jakby byla jakakolwiek nagroda za to ,to podziele sie z Piotrkiem nia na pół .
Dariusz Łukasik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 09 lis 2012, 14:18

Re: Nagrody w S3

Postprzez Administrator » 10 lis 2012, 10:14

Piotrek2000 napisał(a):Witam, gdybym nie zajął tych miejsc z kolegą Darkiem to po co miałbym pisać ze zajeliśmy te miejsca?
Przecież kolega kleniu i Daniel Rogut napewno więdzą ze to nie żadne wyłudzenie tylko szczera prawda.
Dariusz Łukasik napisał(a):Witam
To co pisze Piotrek2000 jest to szczerna prawada .
Bylo tak ze Piotrek gral tam chwile i byl w czołówce potem oddall mi to konto i ja dokończyłem sezon na 3 miejscu i na 5 w konkursach.
Ale jestm uczciwym graczem i jakby byla jakakolwiek nagroda za to ,to podziele sie z Piotrkiem nia na pół .
Piotrek2000 napisał(a):Witam Panów, Chciałbym powiedzieć ze grałem na 3s Zbrule pod nickiem [Piotrek.K].
Pózniej grałem razem z Dariuszem Łukasikiem I był zmieniony na Dariusz Łukasik i mieliśmy 3 miejsce w pkt lotowych i 5 w konkursach.Npisałem to adminowi i dostałem odpowiedz ze wymuszam monety i czy nie chce dostać bana.
Bo ja z Darkiem nagrodą chce się na pół podzielić ale podobno monety próbuje wymusić???
prosze o odp



Witam
No faktycznie po przeanalizowaniu Waszego przypadku można stwierdzić, że graliście obaj na jednym koncie, przy czym logowania z dwóch zupełnie innych adresów ip odbywały się prawie do samego końca trwania serwera, a nie tak jak pisze Pan Łukasik.

Teraz Wam coś zacytuje.
§ 1 Definicje
3. Użytkownik, który dokonał rejestracji Konta, staje się wyłącznym operatorem tego Konta (z wyłączeniem przypadku opisanego w ).
§ 6 Ogólne zasady użytkowania
10. W przypadku chęci zmiany operatora Konta (włącznie z przypadkiem z punktu 9.), Gracz jest zobowiązany poinformować o tym Administratora przez dział Support w Grze. Gracz poręcza, że nowy operator Konta przeczytał i zaakceptował niniejszy regulamin. Jest to wymogiem poprawnego przekazania Konta.

Teraz do rzeczy, nie ma przyzwolenia na coś takiego jak spółki w grze, bo jest to nieuczciwe w stosunku do większość graczy. Otóż granie w "tandemie" znacznie ułatwia grę i sprawia, że konto jest aktywne przez zdecydowanie więcej czasu niskim wysiłkiem gracza. Także Pan Piotrek opisując dokładnie sytuacje zdyskwalifikował Pana Łukasika. Bardzo mi przykro. a na przyszłość proszę grać uczciwie. Złamaliście Panowie dwa punkty regulaminu, bo jedno konto to jeden gracz, a do tego jeżeli konto się oddaje, to należy nas o tym poinformować, Wy tego nie zrobiliście.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Nagrody w S3

Postprzez Piotrek2000 » 10 lis 2012, 13:25

Witam, Ale myśmy nie robili żadnych przekrętów tylko poprostu oddałem konto.A to ze chcemy się podzielić nagrodą to jest sprawiedliwość:).I przepraszamy bardzo pana administratora ze nie poinformowaliśmy o przekazaniu konta ale wtedy nie wiedziałem ze tak trzeba.Co z tym dalej robimy?
Pozdrawiam
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Re: Nagrody w S3

Postprzez Piotrek2000 » 13 lis 2012, 14:15

Witam panie Administratorze gdyż nie możemy się pana doczekać nie lepiej by było gdyby pan wszedł przyznać te monety na konta nasze a o nagrodzie rzeczowej porozmawiamy?
Bo giełda juz nie długo to by się monety przydały.
Pozdrawiam
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Re: Nagrody w S3

Postprzez Administrator » 13 lis 2012, 20:08

Piotrek2000 napisał(a):Witam, Ale myśmy nie robili żadnych przekrętów tylko poprostu oddałem konto.A to ze chcemy się podzielić nagrodą to jest sprawiedliwość:).I przepraszamy bardzo pana administratora ze nie poinformowaliśmy o przekazaniu konta ale wtedy nie wiedziałem ze tak trzeba.Co z tym dalej robimy?
Pozdrawiam



Panowie, ja tu uczciwości nie widzę, napisałem jasno, że są zapisy, że obaj logowaliście się równocześnie i tym zachowaniem sami się zdyskwalifikowaliście. Akurat zbyt dobrze znam gracza Piotrek2000 żeby uwierzyć w tą bajeczkę. Dla mnie Wasza sprawa jest zamknięta. Napisałem dwa punkty regulaminu, które złamaliście, a korzystanie z serwisu oznacza akceptacje jego regulaminu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: tramanh3004123 i 14 gości