Trening

Trening

Postprzez KapitanJackman » 10 paź 2011, 21:58

mam propozycje aby było mozna trenowac gółebie i tak na przyklad trening odbywal by sie w dniu po locie czyli stare trenowaly by kiedy młode maja loty i odwrotnie młode kiedy stare mają loty. treningi mogly by być podzielone na odległosci powiedzmy 3 różne odległosci kazdy trening wiązał by sie z jakims wydadkiem kasy czym dalej tym wiecej i tez mogło by być ze czym dalszy trening tym wieksza mozliwosc ze gołab nie wróci lub się z pozni na lot konkursowy zato na przykład po przeleceni powiedzmy 3 lub 4 treningów wzrosnie doswiadczenie gołebia w zależności od odległosci treningów. aby można odbywać loty konkursowe trzeba zakupic kosze transportowe i te podobnie jak anteny były by do kupienia za monety co by spowodowało wieksze za interesowaniem monetami a oto tez pewnie chodzi twórcą gry kosze byly by za rożną cene róznej wielkoscina przyklad na 5,10,15 lub 20 gołebi kazdy kosz by sie zużywał powiedzm naj mniejsz po 3 sezonach i tak czym wiekszy kosz to pózniej by sie z użył do wiekszej ilosci gołebi mogły by byc dostepne kabiny treningowe oczywiscie za wiekszą iloś monet.trenig trwaly by okreslona ilosc czasu czym dalej tym dluzej, Mysle ze takie treningi spowodowaly by ze co nie którzy gracze czesciej by zaglądali do gry po to zeby po trenowac ptaki i popatrzec który pierwszy siadał na gołebniku wzrósł by też pewnie chandel monetami
KapitanJackman
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 paź 2011, 20:37

Re: Trening

Postprzez Administrator » 11 paź 2011, 11:13

Pomysł całkiem dobry, ale słabo rozpisany, czekam na konkrety w tej kwestii.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Trening

Postprzez xlxxx » 11 paź 2011, 18:15

Pewnie mu chodzi o loty próbne które są np. na 20km i za które nic sie nie dostaje
xlxxx
 
Posty: 54
Dołączył(a): 01 paź 2011, 8:06

Re: Trening

Postprzez KapitanJackman » 11 paź 2011, 20:23

chodzi mi oto ze trening mogly by odbywac tez ptaki tkóre są przeznaczone do rozpłodu i one w ten sposób mogły by zdoywac doswiadczenie co mogło by plusowac na przykład na młodych po takich gołebiach, trening tak jak wyzej stare gołebie w dniu lotów młodych, młode w dniu lotów starych gołębi i tak na przykład wybieramy odległosc powiedzmy 3 odległosci 20 km ,40 km, 60 km w chodzimy do gołebnika lub w menu gry opcja wybieramy opcje trening zaznaczamy odległośc oraz opcja wybierz gołebie na trening opcja dostepna tylko kiedy posiadamy kosz lub kabine treningowa , wnosimy nie wielka opłate za trenig i juz czekamy na powrot ptaków na przyklad trening 20 km czas okolo 20 minut trening 40 km czas około 40 minut i 60 km 60 minut w nagrode za to ze znalezlismy czas aby wysłać nasze ptaki na trening wzrasta im doswiadczenie o na przykla 20 km doswiadczenie +2 ,40 km +4 doswiadczenie, 60 km +6 czyli jezeli uda nam sie w tygodniu zrobic makysmalna dopuszczona ilosc treningów niech to by było 3 to mozemy podnies doswiadczenie ptak maksymalnie o 18 + , i tu mozna rowniez wysłac ptaki ktore są w rozploodzie ale aktualnie nie wysiadują jajek i wten sposob na przyklad w nastepnym sezonie mimo ze wczesniej nie brały udziału w lotach bedą miały jakies doświadczenie .MySle teZ i tutaj zdania mogA byc rózne ze gracze z kontem premium (mimo ze sam takiego nie posiadam,) będą mieli w opcjach dodatkowo jeden trening w tygodniu więcej i to chyba było by fer w stosunku do posiadaczy takich kont a nie odbiegało by aż tak dużo do tych co nie maja zreszta to tak jak w tym sporcie jest kto ma kase ten ma lżęj ale nie zawsze zostaje mistrzem,gracz teZ majac na przykład kosz (zakupiony za monety oczywiscie ta male kosze w przystępnych cenach ;)..) majadz mozliwos prze trenowania tylko 5 ptakow zastanowił by sie czy trenowac te co są reguralnie mniej lub bardziej w konkursie czy trenować te którym zawsze troszke brakuje aby konkurs złapać i nie musiał by sie go zaraz pozbywac (sprzedajac na targu ) lub też trenowac ptaki z rozpłodu z mySlA ze wystartuja w koncu w zawodach albo tak dLugo i uparcie trenowaC kiepskiego roczniaka ze jako 6 latek bEdzie juz caLkiem przyzwoitym lotnikiem opcja ta daje duZo mozliwosci.i wchodzenie do gry nie ograniczało by sie na lotach i handlu ja przed chwilą wyciągłem młode z gniazda i chętni przetrenował bym sobie ich rodziców zani znoisą kolejne jaka . Ceny oczywiscie koszy czy kabin to już kwestia twórców gry chodzi tu o monety. Rynek monetarny sie rozwija i mysle ze za jakis czas kazdy dorobił by sie jakiegoś kosza treningowego . początki zawsze są trudne być moze kiedyś oprócz rynku z gołebiami czy monetami i tipesam można by odkupic od kogoś również taki kosz czy kabine treningową i to nie koniecznie za monety,.Można by jeszcze zrobic ze w jakimś małym procencie gołab podobnie jak z lotu tak i z treningu mógł by sie zgubić ale to naprawde jakis mały procent i znowu nasuwało by sie pytanie czy warto mi jeszce troche potrenować mojego naj lepszego gołebia wiedząc ze może nie wrócić lub wrócić za dwa dni ale jest ryzyko jest zabawa. Moze ktos chciał by coś dodać do tematu jakis pomysł związku z treningiem .Napewno Latwo sie pisze pomysły gorzej jest je pewnie w drożyć w gre tak żeby każdemu dogodzić ale gra pewnie bedzie się rozwijać wiec jakies perspektywy na przyszłoś sa a widać ze graczy przybywa,Nie wiem co jeszcze mógł bym dodać w tym temacie ale czytając pierwszy post i ten to jakiś zarys jak to by mogło wyglądać juz by był reszta teraz tylko w kwesti twórców jak oni to widzą i czy udało by sie coś takiego dodać .ja jestem dobrej myśli .
KapitanJackman
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 paź 2011, 20:37


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron