Należało by to zmienić

Należało by to zmienić

Postprzez Anna » 10 mar 2013, 9:15

Witam
Choć inwestuje sporo monet w zakup gołębi na giełdzie cofam się. Giną bardzo dobre ptaki z giełdy i wychowane u mnie.Dużo za dużo a młode wychodzą w 70% słabe.
Skoro robię zakupy gołębi od kilku już sezonów za kilka set monet a po kilku lotach brak kilku(nastu w sezonie) czołowych szt to cofam się w grze.
Ręce opadają. Zadaje pytanie co ma cieszyć w tej grze? Nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie .Po locie tylko pozostaje sprawdzić ile i jakie przepadły od cała zabawa.
W poprzednim sezonie 17% b.dobrych przepadło w tym już 5% ( dlatego tylko 5% bo średnia potencjału spadła) a gdzie do końca. Jak dolatują to najsłabsze poty.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10 mar 2013, 9:50 przez Anna, łącznie edytowano 1 raz
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Należało by to zmienić

Postprzez Anna » 10 mar 2013, 9:45

Kolejny sezon przerywam loty na 3 dni. Łącze pary na wychowanie młodych aby uzupełnić straty. A młode wiadomo jakie wychodzą i pomimo wydawania tylu monet na zakupy średnia potencjału u mnie maleje. Proszę o wypracowanie mniej restrykcyjnej metody lotów.
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Należało by to zmienić

Postprzez Administrator » 19 mar 2013, 9:17

problem jest w tym, że te Pańskie bardzo dobre ptaki przy najlepszych na serwerze wypadają blado. Oczywiście mogę zwiększyć potencjał młodych, ale to przełoży się również na czołowych graczy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość