Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Postprzez ibelieveicanfly » 17 lis 2011, 12:26

Witam.

Cóż, nadszedł czas, byśmy my, jako administracja, w końcu się wypowiedzieli, gdyż już niektórzy zarzucają nam, że nasze zainteresowanie Waszymi propozycjami jest znikome (co oczywiście jest po prostu pustym gadaniem z ich strony).

Część propozycji musimy odrzucić, te które to konkretnie będą, musimy poddać głębszej analizie. Jeśli chodzi np o kategorie lotowe itp - taki pomysł jest ciężki do zaakceptowania. W grę gołębieonline nie grają tylko i wyłącznie hodowcy, ale i zwykli ludzie, którzy po prostu dbając o swoje wirtualne gołąbki miło spędzają czas w chłodne wieczory. Weźmy pod uwagę ich, jako nowych graczy - ilość możliwości, kategorii, potężnie rozbudowana gra odrzuca taką osobę od razu, jest to zbyt wymagające dla laika. Do tego weźmy pod uwagę młodych ludzi, dzieci - dla nich gra ma być prosta. Dążymy do tego, by oddać realizm i cechy prawdziwego sportu związanego z hodowlą gołębi, nie zapominając o tym, że jest to gra internetowa i musimy tu wziąć pod uwagę takie czynniki jak prostota oraz "usability", które jest terminem czysto informatycznym.

Nie mniej są propozycje, nad których wdrożeniem pracujemy. Niestety pojawiły się problemy z osobami, które zajmują się tworzeniem skryptów, nie mniej to wszystko wraca do normy, aktualizacja jest przygotowywana. Wśród wstępnie zaakceptowanych propozycji są głównie sekcje oraz loty treningowe. Te aspekty są przez nas szeroko omawiane przez pryzmat wspomnianych wyżej czynników. W grze będąc wprowadzone 4 dodatkowe gołębniki treningowe, zróżnicowane wielkością. Wymusza to utworzenie kolejnego "pola" pod hodowlę, czyli kolejnej strony w zakładce "moja hodowla", na której można będzie umieścić nowe gołębniki. Niestety terminu wprowadzenia owej aktualizacji nie jestem w stanie przewidzieć, a też nie chcę składać pustych deklaracji.

Kolejna kwestia to serwer drugi - oczywiście, będzie wprowadzony, jednak zanim co wprowadzimy specjalne rozbudowane narzędzie, które będzie filtrowało transakcje między kontami. Ma to na celu ograniczenie skali oszustw, z którymi dzisiaj boryka się gra, i które ja, jako samozwańczy stróż prawa gry, staram się niwelować poprzez wyłapywanie oszustów i karanie ich.

Są też propozycje które nas jako administrację zainteresowały, ale o tym to w przyszłości. Na tę chwilę pracujemy nad bieżącymi sprawami.

Pozdrawiam, zachęcam do dalszego składania propozycji, bo niektóre są na prawdę ciekawe :) I oczywiście życzę dobrych lotów wszystkim :)
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Postprzez dostarczyciel » 17 lis 2011, 17:23

Super . Osobiście popieram takie postawienie sprawy ponieważ jestem hodowcą gołębi ozdobnych i tak naprawdę nie znam się na lotach. Zbyt rozbudowana ta część spowodować może, że gra stanie się dla mnie po prosu mało zrozumiana. :(
Przepraszam za mój głos tych, którzy są wytrawnymi hodowcami gołębi „pocztowych” i zapewne chcą aby ta gra bardziej przypominała im faktyczne loty. Jeszcze raz SORY, ale faktycznie zbyt rozbudowana fachowa gra może takich jak ja po prostu zniechęcić.

Mam pytanie dotyczące nowego serwera i grze na nim.
Czy gra na nowym serwerze oznacza zaczynanie wszystkiego od zera czy obecne osiągnięcia i zdobycze będzie można tam przenieść.
Jeżeli moje pytanie jest zbyt infantylne to przepraszam, ale i tak proszę o odpowiedź.
Może odpowie ktoś kto się na tym zna . Niekoniecznie admin.
pozdrawiam dostarczyciel
dostarczyciel
 
Posty: 122
Dołączył(a): 14 paź 2011, 20:12

Re: Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Postprzez Jaciub » 17 lis 2011, 18:03

Witam

Jeśli dobrze z tekstu wyczytałem to będą zrobione sekcje. Tak?
To w takim razie zbyt dużo sekcji nie może być zrobionych, gdyż w jednej sekcji będzie 100 hodowców, a w drugiej dajmy, że 5.
A czy jeśli sekcje będą zrobione to nie będzie już bardziej rozwinięta gra? :)
Mam pytanie.
Jeśli sekcje będą zrobione to czy dalej będą loty takie są aktualnie?
Jaciub
 
Posty: 216
Dołączył(a): 26 paź 2011, 13:15

Re: Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Postprzez ibelieveicanfly » 18 lis 2011, 10:21

dostarczyciel napisał(a):Mam pytanie dotyczące nowego serwera i grze na nim.
Czy gra na nowym serwerze oznacza zaczynanie wszystkiego od zera czy obecne osiągnięcia i zdobycze będzie można tam przenieść.

Na kolejnym serwerze każdy zaczyna na równi, czyli od standardowych 10 gołębi. Szanse na starcie są wyrównane, nie ma możliwości przeniesienia żadnych dóbr z konta z serwera 1.

Jaciub napisał(a):Jeśli dobrze z tekstu wyczytałem to będą zrobione sekcje. Tak?
To w takim razie zbyt dużo sekcji nie może być zrobionych, gdyż w jednej sekcji będzie 100 hodowców, a w drugiej dajmy, że 5.
A czy jeśli sekcje będą zrobione to nie będzie już bardziej rozwinięta gra? :)
Mam pytanie.
Jeśli sekcje będą zrobione to czy dalej będą loty takie są aktualnie?

Tak, będą wprowadzone sekcje. Co do ilości hodowców w sekcji ten temat zostanie omówiony przy okazji wdrażania aktualizacji. Jeśli chodzi o loty - tak, obecne loty będą równoległe z lotami sekcji, nie będą ze sobą kolidować.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Oświadczenie ws. dotychczasowych propozycji

Postprzez lasica1211 » 22 lis 2011, 15:10

faje by było tak żeby było coś takiego w sekcji jak gołębnik grupowy np. że każdy członek sekcji daje tam 10 najlepszych gołębi i były by loty między oddziałami.
lasica1211
 
Posty: 71
Dołączył(a): 13 paź 2011, 12:35


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość