LOTYYYYY

LOTYYYYY

Postprzez Shakir » 22 lis 2011, 7:54

Chcieliście, aby gołębie z dużym potencjałem lepiej wracały to teraz macie dominacje kilku graczy, którzy inwestują w tę grę piedziądze...;/
teraz to już zaczynający gre gracz nawet nie ma szans na zdobycie konkursu, a jeśli nawet to dopiero odległe miejsce..;/
Shakir
 
Posty: 110
Dołączył(a): 15 paź 2011, 14:54

Re: LOTYYYYY

Postprzez RAFAŁ PL0413 » 22 lis 2011, 12:34

ja zaczołem odnowa i z tego lotu żaden mi nie wrucił :D
RAFAŁ PL0413
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 lis 2011, 15:23

Re: LOTYYYYY

Postprzez Andrzejvwb5 » 22 lis 2011, 12:49

chcieli nie chcieli,w poradach dla poczotkujacego bylo napisane ze golab z wyzszym potencjalem leci szybciej i to sie nie sprawdzalo dlatego ludzie pytali czemu tak sie dzieje ze z nizszymi potencjalami golebie tez byly w czolowce lotu,wiec wprowadzono nowy silnik.Tera te golebie faktycznie sa szybsze co za tym idzie ze nowi gracze nie maja szans na jakies osiagniecia:[.Mysle ze tu rozwiazalo by troche ten problem w prowadzenie predkosci i kierunku wiatru.Golebie z wyzszym potencjalem przy silnym wietrze pod ogon,czy bocznym mogly by sie zalatywac co dawalo by szanse tym wolniejszym ptakom na zajecie jakies dobrej pozycji w locie.
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: LOTYYYYY

Postprzez Edzik94 » 22 lis 2011, 20:07

Ale wy macie problemy:D w regulaminie było napisane ze gołębie z wysokim pot maja wieksze szanse na zdobycie wyzszych pozycji :) to niektorzy gracze zaczęli bawić sie w golebie kolorowe :D na których było mozna duzo zarobic;d;d nie no fajnie golab ma kolor a do tego z potencjalem np.3 siada w czołowce;d;d ale uzywajac logiki panowie i panie;d takie cos predzej czy pozniej i tak by sie stalo:d ja w czołowce nie jestem a i tak mi sie podoba ;d bo wczesniej mialem golabka z pot prawie rownym czolowce a staty 11/0 :D smiech na sali;d;d z tym ze poczatkujacy nie maja szans no macie racje ale jesli administratorzy stworzyli by oddzialy jak to jest w realu i sami dobrali uczestnikow do wybranego oddzialu tego problemu by nie bylo :) poczatkujacy by sobie grali i zdobywali konk:)to tyle ;d pozdr
Edzik94
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 paź 2011, 18:37


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości