Bank albo cos innego dochodowego

Bank albo cos innego dochodowego

Postprzez smc » 24 lis 2011, 20:38

witam chciałbym poruszyc temat który kiedys był poruszony ale bez odpowiedzi.......czy nie mógł by powstać np. bank albo coś innego żeby był jakiś przychód finansowy dla rozwoju gołebników?? dobre było to dla początkujacych którzy nie chcą na samym początku inwestować jakieś pieniądze w tą gre bo ciężko jest rozwinac hodowle bez jakiegos wsparcia...gram od połowy tego sezonu i rozmnażałem gołębie i puszczałem młode i stare na loty i w sumie na 6 czy 7 lotów tylko 3 konkursy czyli 150e a gołebi puszczałem młodych 18 a starych 12 bo więcej sie nie pomieści i to o pot 15-21 to policzyłem że jak dobrze pójdzie to może za 2 albo 3 sezony dopiero wtedy może rozbuduje gołebnik....powinna byc jakas pomoc finansowa dla tych co nie inwestuja kasy(realnej) np.jakieś pożyczki.... :| :| :| :|

kto jest za??! :D
smc
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 lis 2011, 17:28

Re: Bank albo cos innego dochodowego

Postprzez Ganja™ » 24 lis 2011, 21:18

No dobrze ale jak te pożyczki by działały czyli, np:weźmiesz z banku ze 100€ i jeśli ich nie oddasz w ciągu miesiąca było by ci samo pobierane o 2 dni np 50€, lub jakieś inne kwoty, zależnie od pieniędzy pożyczonych od banku .

Chodzi ci o coś takiego ? :D
Ganja™ Jest tylko jeden
Ganja™
 
Posty: 173
Dołączył(a): 01 lis 2011, 10:16

Re: Bank albo cos innego dochodowego

Postprzez Glazaer » 24 lis 2011, 21:43

smc, ja CI pożycze 1000e na okres tygodnia ale oddasz 1200e ;]
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron