Przybledy

Re: Przybledy

Postprzez Tyrionus » 12 gru 2011, 22:40

nawet za monety bym nie sprzedal... ludzie marudzacy ze ktos zainwestowal realne pieniadze i kupil monety i dzieki temu jest najlepszy w tej grze maja pretensjonalne podejscie do zycia (cos w stylu miec pretensje do garbatego ze ma dzieci proste)... to twoj problem a nie moj ze chcesz byc najlepszy w tej grze w bardzo latwy sposob i naskakujesz na mnie zebym ci golebie z wysokim potencjalem sprzedal za pare euro :P zreszta porownujac nasze osiagniecia w sekcji (bo akurat jestesmy w tej samej) to uwazam ze i tak nie interesowaly by cie moje golebie poniewaz najwyzszy ma potencjal 31, a ty masz duzo lepsze...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Przybledy

Postprzez Andrzejvwb5 » 12 gru 2011, 22:46

jeszcze raz napisze ze w realu nie lape obcych i nawet jak widze to gnie od razu ale to jest gra i nie kazdego stac inwestoowac pieniadze a gra wydaje mi sie ze byla by ciekawsza i jakas szansa na podniesienie poziomu dla tych co maja golebie z marnym pot:]
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: Przybledy

Postprzez Przemo_0273 » 13 gru 2011, 9:44

a to uważasz Andrzeju że ktoś zostawi u Cb gołębia z wysokim potencjałem???
Posiadam gołebnik pokazowy ;) BENLEE
Avatar użytkownika
Przemo_0273
 
Posty: 135
Dołączył(a): 11 paź 2011, 14:13

Re: Przybledy

Postprzez krystianeczek » 13 gru 2011, 17:29

tyrionus to jest gra nie realność, można wprowadzić takie coś, żeby urozmaicić grę, nie znaczy że jak ktoś popiera ten pomysł to robi tak w rzeczywistości
krystianeczek
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 lis 2011, 20:26

Re: Przybledy

Postprzez Andrzejvwb5 » 13 gru 2011, 17:29

powiem tak jezeli by do mnie weszedl to najpierw pogadal bym z wlascicielem by go oddac(moze jakiegos mlodzika bym dostal:])tak jak jest w realu,a druga sprawa tak i tak golab ginie to czemu drugi gracz moze na tym nie skorzystac?
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: Przybledy

Postprzez Andrzejvwb5 » 13 gru 2011, 17:36

Tyrionus napisał(a):nawet za monety bym nie sprzedal... ludzie marudzacy ze ktos zainwestowal realne pieniadze i kupil monety i dzieki temu jest najlepszy w tej grze maja pretensjonalne podejscie do zycia (cos w stylu miec pretensje do garbatego ze ma dzieci proste)... to twoj problem a nie moj ze chcesz byc najlepszy w tej grze w bardzo latwy sposob i naskakujesz na mnie zebym ci golebie z wysokim potencjalem sprzedal za pare euro :P zreszta porownujac nasze osiagniecia w sekcji (bo akurat jestesmy w tej samej) to uwazam ze i tak nie interesowaly by cie moje golebie poniewaz najwyzszy ma potencjal 31, a ty masz duzo lepsze...


zle mnie zrozumiales,ja nie chce od Cb kupowac golebi tylko podalem przyklad skad poczatkujacy gracz ma nabyc golebie z wysokim pot.skoro nie ma pieniedzy na monety a golebie zdobywaja 1 czy 2 konkursy z lotu i tez nie zdobywaja zadnych euro i ledwo im starcza kasy zeby zakoszowac ptaki.
Andrzejvwb5
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 paź 2011, 14:41

Re: Przybledy

Postprzez Tyrionus » 13 gru 2011, 18:27

po to jest stworzony nowy swiat zeby taki ktos mogl zaczac rowno z innymi i miec takie same szanse jak oni...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Przybledy

Postprzez Glazaer » 13 gru 2011, 21:17

Teraz wszyscy sie przeniosą na nowy świat. No i nadal bedzie walka, kto więcej monet kupi :D
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron