Niezaobrączkowane

Niezaobrączkowane

Postprzez hicior666 » 24 gru 2011, 14:36

Wpadłem na pomysł aby niezaobrączkowane gołąbki można było puszczać na lot tylko i wyłącznie w celu zwiększenia doświadczenia co później się równa zwiększeniem potencjału aby były te gołąbki lepsze w rozpłodzie.czyli koszowanie takiego gołąbka kosztowało by wtedy tylko 1e a nie 2e jak za zaobrączkowanego gołębia.Gołąbki te też nie zdobywały by konkursów i punktów lotowych, bo w prawdziwym życiu też miałem niezaobrączkowanego gołąbka i puszczałem go na loty regularnie.Czekam na komentarze Administratorów a przy okazji życzę Wszystkim Wesołych świąt!
hicior666
 
Posty: 31
Dołączył(a): 07 lis 2011, 7:00

Re: Niezaobrączkowane

Postprzez Robson » 24 gru 2011, 14:44

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł ;) Nawet nielotowanym ptakom można by powiększyć potencjał, bo z góry takie ptaki nadają się jedynie na rozpłód lub kasację...

Popieram w 100% :)

Pozdrawiam! Wesołych Świąt!
Robson
 
Posty: 176
Dołączył(a): 19 gru 2011, 23:10

Re: Niezaobrączkowane

Postprzez Tyrionus » 26 gru 2011, 21:46

po pierwsze byl juz taki temat i zostal na cale szczescie odrzucony... jak nie masz czasu zaobraczkowac lub nie masz kasy to nie obraczkujesz i koniec... a to jak to jest u ciebie w realu ze lotowales golebia bez obraczki? bo w normalnych oddzialach to golab bez obraczki kontrolnej lub tipesa i obraczki rodowej nie ma prawa trafic do kosza na lot...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Niezaobrączkowane

Postprzez cris19860725 » 27 gru 2011, 19:28

gołebie nie zaobraczkowane moga byc dane na lot po pozwoleniu przez komosje to zalezy wszystko od sekcji i ich członków
cris19860725
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lis 2011, 19:34

Re: Niezaobrączkowane

Postprzez Radoslaf » 22 sty 2012, 18:42

Tyrionus napisał(a):po pierwsze byl juz taki temat i zostal na cale szczescie odrzucony... jak nie masz czasu zaobraczkowac lub nie masz kasy to nie obraczkujesz i koniec... a to jak to jest u ciebie w realu ze lotowales golebia bez obraczki? bo w normalnych oddzialach to golab bez obraczki kontrolnej lub tipesa i obraczki rodowej nie ma prawa trafic do kosza na lot...


kolega ma swieta racje. nie wolno wlozycz golebia bez obraczki kontrolnej czy tipesa!
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości