Nowosci

Nowosci

Postprzez Sławek87 » 07 sty 2012, 20:57

Witam prezesa oraz wielbicieli gry golebieonline.pl
Chciał bym zaproponowac lekkie utrdudnienie gry a zarazem mozliwosc rozwijania sie graczy ktorzy maja słabsze gołębie oraz pozniej zaczeli grac poprzez sposob karmienia
Dokładniej chodzi mi o wprowadzenie dwoch rodzaji karmy np.Karma lekka,Karma ciężka
W dniu lotu hodowca miał by do wybory ktora z karm nakarmi gołąbki przed lotem,loty odbywaja sie w roznych warunkach pogodowych,Jeżeli wybrali bysmy ze nakarmimy gołebie karma ciezka a lot byl by ze sprzajajcym wiatrem gołąbki wracały by słabiej a jezeli dostały by lekka karme a warunki pogodowe byly by korzystne hodowca mial by duze szanse na odniesienie sukcesu.Narazie gra jest fajna ale troche nie rowna poniewaz jezeli ktos zacznie grac troche pozniej niz pozostali nie jest wstanie juz dogonic ich z potancjałem i bez przerwy te same osoby licza sie w lotach.
Druga propozycja to zeby gołąbki ktore gina mogły wchodzic do obcego gołebnika co skutkowało by tym iz słabszy hodowca moze złapac gołębia o bardzo dobrym potencjale i dochowac sie lepszych gołebi.Obecnie nie ma mozliwosc dorownac graczom tymu im legend itd.. :mrgreen:
Trzecia propozycja to wprowadzenie opcji tak jak jest głód w % tak zeby było przygotowanie gołębia do lotu w %
przygotowanie polegało by na:wprowadzeniu opcji wykonaj oblot(mozliwe 2 dziennie),wywiez na trening(mozliwe 2 razy w tyg) takie cos skutkowało by tym iz gracze ktorze wejda kilka razy dziennie na gre zrobia obloty,wywioza gołabki na trening(poprostu poswieca czas) oraz beda mieli troche szczescia z trafieniem odpowiedniej karmy do warunkow pogodowych beda mieli wieksze szanse na dobre wyniki od graczy ktorzy nie robili oblotow reguarnie,nie wywozili golebi i nie trafili z karma do warunkow pogodowych :P
Podsumowujac na sukces lotowy skłądało by sie:
1.potancjał
2.dobranie karmy do warunkow pogodowych
3.przygotowanie gołębi do lotu(kondycja w %)
4.szczescie
Sławek87
 
Posty: 1
Dołączył(a): 07 sty 2012, 19:23

Re: Nowosci

Postprzez tylkoja » 07 sty 2012, 21:35

Temu panu juz podziekujemy :!: :lol:
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Nowosci

Postprzez Tyrionus » 07 sty 2012, 23:10

co do karmy to wedlug mnie ciekawa sprawa... co do oblotow i treningow to juz ciezej byloby to zrealizowac poniewaz w grze loty odbywaja sie codziennie...

ale co do lapania golebi to powiem jedno - żenada!!!!
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: Nowosci

Postprzez Kamil0208 » 07 sty 2012, 23:49

Z propozycją trzecią się zgodze nawet fajne by to było . No ale z tym łapaniem gołebi odpada .
Kamil0208
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 gru 2011, 19:02

Re: Nowosci

Postprzez Marcin0292 » 08 sty 2012, 9:19

A pomysł z karmą to co totolotek ? do tego trzeba by było wprowadzić jakiś wykres pogody który mniej wiecej obrazuje co sie dzieje. Przecież w realu można sobie sprawdzić pogodne na danym rejonie.
;]
Marcin0292
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 paź 2011, 16:07

Re: Nowosci

Postprzez Radoslaf » 15 sty 2012, 19:06

Mnie sie tez podoba, najbardziej te obloty i treningi, ale by musili wprowadzic tez obcje kondycja/ forma
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Nowosci

Postprzez Tyrionus » 15 sty 2012, 21:57

Radoslaf napisał(a):Mnie sie tez podoba, najbardziej te obloty i treningi, ale by musili wprowadzic tez obcje kondycja/ forma


a co to jest ta tajemnicza rzecz "obcja"??
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości