słabi= mocni+bogaci

słabi= mocni+bogaci

Postprzez Albert » 09 lut 2012, 20:54

powiem że mam taki pomysł by przy powstawaniu następnego światu zrobić a naraz, np. świat 3- xxxxx i świat 3- xxxxx biss jak w grze plemiona. na świecie zwykłym gra toczy się normalbnie a na biss zostaje usunięta zakładka premium. ja wiem że administrowie stworzyli gre po to by zarobić ale jeden świat mogą stworzyć by każdy miał równe szanse. pomysł względem świat 2 tyleńsk- skargi - przesada
Albert
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 paź 2011, 13:22

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez Krzykacz » 09 lut 2012, 21:24

Wiem że nic to nie da bo admini i tak się nie wypowiedzą w tym temacie i na ten pomysł nie przystaną bo nie z takim założeniem powstała ta gra ale JA JESTEM ZA powstaniem takiego serwera :D
Albert browar za pomysł :)
Krzykacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 09 lut 2012, 19:40

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez szymon6101 » 09 lut 2012, 23:24

SUPER POMYSŁ JESTEM ZA :D
szymon6101
 
Posty: 2
Dołączył(a): 06 lut 2012, 19:28

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez skiczak » 10 lut 2012, 0:19

pewnie ze tak panowie przy tej szybkosci rozgrywania sezonu to sami z czasem dochowamy sie ekstra ptakow bez wydawania ogromnych pieniedzy. a co do tego gra bedzie przyciagac wszystkich bez znaczenia grobosci portwela.
skiczak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 03 lut 2012, 11:31

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez ibelieveicanfly » 10 lut 2012, 1:18

Pomysł może być wzięty pod uwagę, ale proszę autora tematu o zamieszczenie poniżej konkretnego omówienia takiego serwera, w sposób formalny. Osoby pozostałe proszę o niewypowiadanie się w temacie.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez Albert » 10 lut 2012, 11:04

Moja koncepcja to to że nic się nie zmienia względem innych światów, lecz zostaje usunięta zakładka premium. Poprostu administrowie wprowadzają dodadkowy świat tzn. biss. Na swiecie biss nie będzie się dało doładowywać kont realnymi pieniędzmi ( będzie tylko jeden taki świat reszta będzie normalnie funkcjonować czyli z funkcją premium dlatego że administrowie muszą też zarabiać- jak każdy człowiek mają prace to i muszą mieć wynagrodzenie. Więc proponuje zrobić taki świat. Monety były by normalnie ale nie można by było ich kupić przez premium, możliwosć kupna monet na rynku. proponowałbym jeszcze do 20- 25 monet za założenie sekcji. Dzięki takiemu swiatu gracze o mniejszych zasobach finansowych będą mieli równe szanse. O to kilka plusów takiego świata.

- przyciągnięcie słabszych i biedniejszych graczy
- większa chęć rywalizacji
- szanowanie zasobów gry- chodzi o to że jak na początku świata 1 lub 2 gracze doładowywali kikadziesiąt monet i kupywali gołębie o bardzo dużym potencjale możliwym na początku gry, na świecie biss jak na każdym innym wpisowe wynosiłoby 1000e więc starczyło by na 1 gołębia zapisanie do lotu i zaobrączkowanie młodych.
- i co najwarzniejsze być może to że ,,oszuści,, często mówią że oszukują bo nie mogą zarobić pieniędzy w grze a i nie mają realnych żeby inwestować, dlatego odpadła by im droga do oszukiwania.


Reasumując: świat równy , bez oszust i przyjazny dla biednych a co za tym idzie gorszych graczy.

P.S Jeeli administrator mial by jakies pytania prosze je kierowac do mnie na forum gry lub przez PW w grze.
Mam nadzieje ze sie porozumiemy w sprawie tego swiata. Jezeli administracja mialaby jakies minusy mozemy je zawsze omowic i wprowadzic.

Z gory dziekuje i pozdrawiam. DOBRY LOT
Albert
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 paź 2011, 13:22

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez Radoslaf » 10 lut 2012, 20:15

Ale jak chcesz mieć te monety na rynku jeśli ich nikt nie będzie miał? Powinna być 1-3 sekcje i małe wpisowe by było można zaobrączkować gołębie i żeby zostało na zapis.

Administratorze: widziałem że "inni" nie mieli pisać ale mnie to ciekawi
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez Albert » 11 lut 2012, 8:50

to niech samoczynnie wystawia kupiec powiedzmy czy może administracja ma jakiś pomysł.

- mogą być w sklepie u Marzenki
- może ja kupiec wystawiać na rynku
- wchodzi jeszcze w grę pomysł administracji
Albert
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 paź 2011, 13:22

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez pocztowy75 » 11 lut 2012, 9:12

Lepiej będzie bez monet .
pocztowy75
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 gru 2011, 18:01

Re: słabi= mocni+bogaci

Postprzez Radoslaf » 11 lut 2012, 11:08

Też tak myślę,a sekcje powinny być zrobione przez Adminów
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości