Łapanie Gołębi

Łapanie Gołębi

Postprzez youwam » 04 maja 2012, 11:20

Nie powino się łapać cudzych gołębi
Ostatnio edytowano 04 maja 2012, 18:23 przez youwam, łącznie edytowano 1 raz
youwam
 
Posty: 7
Dołączył(a): 04 maja 2012, 8:37

Re: Łapanie Gołębi

Postprzez Mistrz » 04 maja 2012, 21:02

Nie wiem od czego zacząć ale po kolei:1.na różnego rodzaju forach hodowcy piszą, ze jak jakiś gołąb wejdzie do obcego gołębnika to jest nic nie warty, jest chory itp. co z tego wynika? a to że "łapacze" robią wam przysługę eliminując najsłabsze ogniwo w stadzie tak wiec po co ten płacz? 2. Łapią nie tylko "łapacze" ale i ludzie będący w PZHGP, 3. jestem pewien, że ok 90% ludzi zajmujących się gołębiami miało styczność z cudzym gołębiem w okresie początków swojej hodowli lub w jej trakcie, 4. większość hodowców ma gdzieś gołębia, który wszedł do obcego gołębnika np.- Dzień dobry zaszedł do mnie Pański gołąb o numerze PL XXX XXX XX co mam z nim zrobić? - Urwij mu łeb albo zostaw go sobie, najczęstrza odpowiedż. Przez kilkanaście lat spotkałem się tylko z jednym hodowcą, któremu zależało na gołębiu do tego stopnia, ze przyjechał po niego osobiście choć miał 320 km.
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: Łapanie Gołębi

Postprzez Glazaer » 05 maja 2012, 20:12

sadlak, znajomy lotuje ptaki, raz do niego przyszedł "obcy", i tak mu został, nie łapany. Po nim młode robią mu dobre wyniki wiec nie każdy przybłęda jest nic nie warty.
Glazaer
 
Posty: 245
Dołączył(a): 12 paź 2011, 17:19

Re: Łapanie Gołębi

Postprzez Administrator » 01 cze 2012, 11:36

"Żenua" każdy szanujący się hodowca powinien potępiać hycli, więc taka możliwość nie wchodzi w grę.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości