Przerwa w działaniu gry

Ważne informacje związane z grą

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez buli » 24 cze 2014, 10:22

Mateo napisał(a):
UnderPantsMachine napisał(a):Dla niewtajemniczonego czytelnika sprawa wydaję się prosta niczym drut lecz 5-6 osób to chyba nadal mniejszość, tak? :D zatem ci, którzy nie zapłacili nie mają możliwości zgłaszać reklamacji ? :shock: heheh teraz sytuacja wydaję się bardziej klarowna :) ,,sponsorzy" mają prawo i są uprzywilejowani a nie płacące osoby nie mają tych przyjemności ehhehe suuuuuuuuper :D i tak trzymać ;) przecież nie można dyskryminować ,, sponsorów " :D przypomnę, że sprawa dotyczy lotu kury na S3 a niestety nie dostrzegam związku z S4 to tak na marginesie XD poza wyjątkiem wspólnej awarii :D i owszem być może mój głos jest jedynym przeciwnym w tej kwestii ale chyba nietrudno wyobrazić sobie, że więcej aniżeli jedna osoba jest i będzie przeciwna anulowaniu tego lotu :D ale ok, Pan administrator ma zawsze rację :D zawsze i ze wszystkim rzecz jasna :D zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejszości i jak zawsze poszkodowanych sponsorów hehehe gratuluję genialnej decyzji :o , która moim skromnym zdaniem jest rażącym i okropnym błędem i kompletnym brakiem kompetencji :D bravo!!!! 8-)

Nie 5-6 tylko około 40 graczy nie zapisało to po pierwsze, po drugie liczba gołębi normalnie zapisywanych na loty wynosi 10-11 tys na locie kury było trochę ponad 7 tys. i brakowało dużo topowych lotników, po trzecie demokracja działa w obie strony skoro gra około 170 osób a protestuje 2-3...
UnderPantsMachine, a może powodem twojego protestu jest to że złapałeś 16 konkursów na locie Kury gdzie wcześniej łapałeś 3-9?



ja na locie kury złapałem mniej konkursów niż zwykle ale jak ci chodzi o te pare euro za konkursy to ci je odeśle a admin niech anuluje moje konkursy z tego lotu człowieku to jest tylko gra
buli
 
Posty: 5
Dołączył(a): 09 sty 2013, 18:35

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Anna » 24 cze 2014, 10:57

Ludzie dajcie odpocząć temu człowiekowi robi co może a nawet więcej. Był atak więc musi poukładać wszystko na spokojnie i zabezpieczyć na przyszłość . Nikt z nas graczy nie umarł :D Bawmy się dalej i przestańmy marudzić a to lot a to młode zdechły bo wszystko wraca do normy. Wszystko jest załatwiane jak się należy. Cierpliwości i wyrozumiałości trochę
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez ---MARIANEK--- » 24 cze 2014, 11:28

POPIERAM ANNĘ
---MARIANEK---
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 maja 2013, 10:42

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez UnderPantsMachine » 24 cze 2014, 20:46

A co z gołębiami, które zaginęły w anulowanym locie ???
Poszkodowani gracze powinni je odzyskać, a każdy dzień zwłoki to przecież strata doświadczenia i wzrostu potencjału u tych gołębi...
UnderPantsMachine
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2014, 17:45

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez buli » 25 cze 2014, 7:22

popieram Anne dajcie se spokój to tylko gra
buli
 
Posty: 5
Dołączył(a): 09 sty 2013, 18:35

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Horemans » 25 cze 2014, 13:21

e: Przerwa w działaniu gry

przez ---MARIANEK--- » 24 cze 2014, 11:28
POPIERAM ANNĘ Ja tesz popieram Anę,piszecie wszyscy jakby byliście doskonali,doskonały nikt niejest w sprawie zeczy martwych,i nie tnijcie gupa żeście tacy dobrzy i dajcie se luzu,
Horemans
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 lis 2011, 8:57

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 25 cze 2014, 15:41

UnderPantsMachine napisał(a):A co z gołębiami, które zaginęły w anulowanym locie ???
Poszkodowani gracze powinni je odzyskać, a każdy dzień zwłoki to przecież strata doświadczenia i wzrostu potencjału u tych gołębi...


Anulowane zostały jedynie wyniki, lot się odbył, ptaki mają wpis w historii, dostaliście expa, euro za konkursy, także uważam, że sprawa z lotem Kury jest zakończona.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 26 cze 2014, 23:15

To teraz może każdego będę rozpatrywał indywidualnie?
Wszystkie wiadomości kierowane bezpośrednio do mnie otrzymują odpowiedz maksymalnie po 3 dniach, w przypadku maili czas się wydłuża do tygodnia, ale cóż, nie rozdwoję się.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości