Ban dlaczego?

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 10:23

Panie Administratorze, Moderatorze itp itd.
Zapoznałem się z powodem otrzymania banu.
To, że dokonałem zakupów u Hensolta należy się ban?
Kolega Hensolt sprzedawał gołębie WSZYSTKIM w każdej ilości.
Zakupiłem u niego większą ilość tak jak i inni gracze.
Sprzedaż gołębi była ogłoszona oficjalnie w ogłoszeniach. Każdy mógł dokonać zakupów i też dokonywał.

Drugie co z tej grze są już znaczne blokady odnośie handlu między graczami.
Z większościa nie mogę handlować a nawet nie mam pojęcia kim jest druga osoba.
Blokada bo niby takie samo IP ? szczerze, to bzdura.. jest z 10 osób w czołówce z którymi nie mogę handlować..
Ogranicza się to wszystko do handlu tylko między nieliczną grupą. Proszę o wniesienie poprawek.

Proszę o pozytywne i szybkie rozwiązanie problemu.
Zainwestowałem w tą grę sporo pieniędzy, wszystko odbywało się zgodnie z regulaminem.
Nie zostawie tej sprawy nie rozstrzygniętej w sposób pozytywny.

Pozdrawiam serdecznie
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Administrator » 24 wrz 2014, 13:36

Witam,

Zapoznałem się z treścią Pana odwołania i wynika z niej, że ogłoszenie gracza <<< hensolt >>> stoi ponad regulaminem. Nie podał Pan id czy nazwy swojego konta ani treści podanej jako powód blokady, więc ciężki mi się ustosunkować do konkretnej transakcji, wiec czekam na uzupełnienie brakujących danych. Sytuacja z graczem <<< hensolt >>> jest bardzo przejrzysta, otóż handlował faktycznie z wieloma użytkownikami, ale co ciekawe od jednych kasował nawet 480 euro za ptaka z potencjałem 32, a innych sprzedawał pakiety np po 10 ptaków z potencjałem 42 za kwotę 50 euro/sztuka. To jest niedopuszczalne i wypacza rywalizacje. Jeżeli ktoś kończy grę, to niech robi to z klasą, a tu tego zabrakło i teraz koło 10 graczy będzie miało problem. Powiem więcej, nie powinien Pan być zdziwiony moją interwencją, bo nie tak dawno gracz o nicku Zico (dawny gracz top1) kończąc grę podzielił swoje surowce pomiędzy 2 zaprzyjaźnionych graczy i ponieśli oni tego srogie konsekwencje, także o swobodnym odblokowaniu nie ma mowy. Po rzeczowej wycenie surowców jakie Pan otrzymał i odebraniu ich z konta jestem skłonny zmienić bana stałego na czasowego.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 14:09

Przeoczyłem, mój nick z gry Peregrinus. Wcześniej miałem właśnie Wabik.

Zagadzam się, sprzedawał ptaki po 50e/100e za sztukę i też za taką kwotę je nabywałem.
Wiedziałem że gracze kupują i przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że taka sytuacja może grozić banem. Rozumiem jak bym nabył jego konto czy całkowicie sam nabył wszystkie ptaki to jest to wtedy niezgodne jak najbardziej z regulaminem gry.
Zaznaczam, było ogłoszenie że sprzedaje ptaki bo robi sobie przerwę z grą. Także też chciałem nabyć jak najwięcej sztuk, tym bardziej wiedząc że jest jednym z lepszych hodowców. Wiem, że to żadny argument tylko chce zaznaczyć, że zasilenie mojego gołębnika nie było wczesniej planowane.
Do tego osobiście nie znam Pana " Hensolta" czy jak to tam się nazywał i nie było tutaj żadnego podziału między grupką przyjaciół.

Napisał Pan, że po rzeczowej wycenie surowców jakie otrzymałem i odebraniu ich z konta jest Pan skłonny zmienić bana stałego na czasowy.
Jest to dla mnie zrozumiałe.
Tak jak już napisałem, zainwestowałem w tą grę sporo pieniędzy i nie zamierzam tego ukrywać.
Jeżeli ban ma trwać nadal, jest to wtedy dla mnie totalnie nieopłacalne. Mając tutaj na uwadzę czas poświecony, pieniądzę zainwestowane oraz strategię gry jaką obrałem.
Sezon właśnie się rozpoczął a ja już w tej chwili straciłem praktycznie wszystko.


Pozdrawiam
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez rafal02215 » 24 wrz 2014, 15:08

A jak ja je kupilem w tamtym sezonie mlode to też dostane
rafal02215
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 14:55

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Administrator » 24 wrz 2014, 16:13

Jest Pan w gronie 2 osób, które nabyły od w/w gracz ptaki z najwyższym potencjałem, po najniższej cenie. Trochę to dziwne i nie świadczy na Waszą korzyść, bo tak na logikę, dlaczego Wam sprzedawał za dosłownie grosze, a innym wciskał poluchy za 8-10 krotność wartości rynkowej? Kupił Pan przynajmniej kilkanaście ptaków z potencjałem 42+ za mniej niż tysiąc łącznie, a ich wartość to kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy (nie wiem dokładnie, bo nie sprawdzałem ile taki ptak jest warty) więc jak mógłbym zostawić te ptaki na Pańskim koncie? Przez blokadę nie da się ukryć straci Pan obecny sezon lotowy i sporo euro, ale konto podczas blokady jest za hibernowane, więc wszystko się nie zmarnuje.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 16:40

Tak naprawdę nie wiem co mam odpisać. Nie wiem dlaczego sprzedawał innym za więcej a innym za mniej. Nie mam totalnego pojęcia. Nie wiem też ile osobą i dokładnie jakie ptaki sprzedawał. Nie wiem też dlaczego inni aż tyle płacili. Jest to dziwne i napewno nie mam z tym żadnego powiązania. Nabyłem tyle ile mi sprzedał. Może już nawet nie patrzył jakie potencjały sprzedaje, skoro rezygnuje z gry, tylko po prostu akceptował oferty. Nie wiem.
Konto hibernowane.. Jak mam rozumieć wszystko sie nie zmarnuje ?
Przed zakupem miałem już sporo ładnych lotników, nie będzie dla mnie zrozumiałe jeżeli faktycznie większość stracę.
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez NAMA » 24 wrz 2014, 16:53

Wabik@
Wabik bądź facetem.Tak płaciłem w realnej kasie za gołębie i tyle bo to oczywiste. Mleko się rozlało.Robisz z siebie idiotę jak i z nas. Nic byś nie napisał większy miałbyś szacunek.
NAMA
 
Posty: 8
Dołączył(a): 01 lip 2014, 12:11

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Administrator » 24 wrz 2014, 17:53

Ja nie wnikam czemu i co komu sprzedawał, kupił Pan ptaki po cenach niekonkurencyjnych, a tego zabrania regulamin. Wszystko co zostało nabyte niezgodnie z regulaminem musi zostać odebrane a do tego gracz musi odbyć karę, bo zbyt pięknie by było gdybym odebrał tylko ptaki. Regulamin jest prosty i taki sam dla wszystkich niezależnie od tego ile pieniędzy zainwestowali w grę. Hensolot również dostał bana i to trwałego.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 18:15

NAMA napisał(a):Wabik@
Wabik bądź facetem.Tak płaciłem w realnej kasie za gołębie i tyle bo to oczywiste. Mleko się rozlało.Robisz z siebie idiotę jak i z nas. Nic byś nie napisał większy miałbyś szacunek.


Ni jaki tam NAMA. Nie udzielaj się w temacie który Ciebie bezpośrednio nie dotyczy. To czy płaciłem realną kasą czy też nie to niech Ciebie to nie boli. Poznałem już trzy kwoty które zapłaciłem. Przyznałem na forum, że nabyłem ptaki i tyle w temacie. Nie robię Idioty z nikogo i nikogo publicznie nie obrażam. Nie panujesz nad emocją, tym bardziej nie komentuj. Bez odbioru.
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 18:17

Administrator napisał(a):Ja nie wnikam czemu i co komu sprzedawał, kupił Pan ptaki po cenach niekonkurencyjnych, a tego zabrania regulamin. Wszystko co zostało nabyte niezgodnie z regulaminem musi zostać odebrane a do tego gracz musi odbyć karę, bo zbyt pięknie by było gdybym odebrał tylko ptaki. Regulamin jest prosty i taki sam dla wszystkich niezależnie od tego ile pieniędzy zainwestowali w grę. Hensolot również dostał bana i to trwałego.


Zapoznałem się i nie mam nic więcej do dodania w tym temacie. Wszystko wyjaśniłem i zrozumiałem powyższe procedury.
Temat można zamknąć.

Pozdrawiam
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość