Lęgi

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Lęgi

Postprzez Moderator » 18 lis 2014, 18:16

Jaja znikają wtedy gdy są puste, samica zniosła dwa jaja ale to były zbuki i znikły to nie błąd
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Lęgi

Postprzez saper » 18 lis 2014, 21:01

Moderator napisał(a):Odżywka nie gwarantuje dobrego lęgu tylko zwiększa szanse nie zapominaj o tym

Gracz może bardzo dużo i większość graczy nie ma z tym problemu, to jest gra i każdy sam niech się bawi


Dlaczego ta "gra" działa tylko w jedną stronę?
Dyskusja z panem to jak grochem o ścianę, tylko później nie piszcie że to gracze rujnują tą grę.
saper
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2014, 20:29

Re: Lęgi

Postprzez Moderator » 18 lis 2014, 21:58

saper
Dlaczego ta "gra" działa tylko w jedną stronę?


Jak w jedną stronę, gra działa dobrze w obie strony tylko ty chcesz mieć odzywkę która zagwarantuje sukces a takiej nie ma i raczej nie powinno być.

Dyskusja z panem to jak grochem o ścianę, tylko później nie piszcie że to gracze rujnują tą grę.

Piszę ogólnie
Jak pojawia się jakiś problem to zaraz wszyscy piszą że kończą grę a nikt nie stara się samemu temu zaradzić, tylko admin zmień bo gra do kitu a nikt nie napisze ja nie potrafię tylko gra jest zła.
Gra jest dobra tylko nie wszyscy zaraz wszystko muszą umieć, każdy potrzebuje jakiś czas by się nauczy grac więc nie piszcie że wszystko trzeba zmieniać

Parując młode ptaki można mieć 100% lęgu bez odzywki ptaki starsze niestety muszą z odżywką i na dwa legi na 100% jeden jet udany a drugi 50-100% takie rezultaty osiągają fanatycy tej gry, więc co tu zmieniać
Można się wściec bo wyda się kasę na odżywkę a nie ma rezultatu, tak samo kupi się ptaka na giełdzie i po 1locie się zgubi taka jest gra i na tym polega ktoś kto nie może tego zaakceptować niech nie lotuje i nie będzie miał problemu
Nie raz ktoś już tu pisał zacznijcie grac a z czasem dojdziecie do rzeczy banalnie prostych w tej grze nie wszystko odrazu i nie wszyscy na raz, gra nie polega tylko na klikaniu i wiele zależy od gracza.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Lęgi

Postprzez tylkoja » 18 lis 2014, 23:34

Moderator napisał(a):Odżywka nie gwarantuje dobrego lęgu tylko zwiększa szanse nie zapominaj o tym

Gracz może bardzo dużo i większość graczy nie ma z tym problemu, to jest gra i każdy sam niech się bawi

Parując młode ptaki można mieć 100% lęgu bez odzywki ptaki starsze niestety muszą z odżywką i na dwa legi na 100% jeden jet udany a drugi 50-100% takie rezultaty osiągają fanatycy tej gry, więc co tu zmieniać
Można się wściec bo wyda się kasę na odżywkę a nie ma rezultatu, tak samo kupi się ptaka na giełdzie i po 1locie się zgubi taka jest gra i na tym polega ktoś kto nie może tego zaakceptować niech nie lotuje i nie będzie miał problemu
Nie raz ktoś już tu pisał zacznijcie grac a z czasem dojdziecie do rzeczy banalnie prostych w tej grze nie wszystko odrazu i nie wszyscy na raz, gra nie polega tylko na klikaniu i wiele zależy od gracza.


I co tu zalezy od gracza?!!!! NIC!!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze skoncz pisac takie BZDURY!!!!!!!!!!!!!!!
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Lęgi

Postprzez Moderator » 19 lis 2014, 10:22

I co tu zalezy od gracza?!!!! NIC!!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze skoncz pisac takie BZDURY!!!!!!!!!!!!!


Jak ja piszę bzdury to ty nie wprowadzaj innych w błąd, to NIC to twoje zdanie w grze nie trzeba myśleć wystarczy tylko klikać, każdy gracz ma inne metody i sposoby i na tym polega zabawa ;)

Mam jedno pytanie do ciebie, dlaczego ja piszę takie bzdury twoim zdaniem, czy mi zależy żeby tylkoja

był w pierwszej dziesiątce czy ostatni, żeby miał 100% lęgów czy 20% żeby mu było łatwiej albo trudnij,, nie,, dla mnie to bez różnicy i każdy jest tam gdzie jego miejsce i każdy ma tyle problemów ile sam sobie stworzy
A co zależy od gracza w tej grze, wszystko i nie ma takiej rzeczy na której gracz nie ma wpływu tak gra 80% graczy co uważa że trzeba myśleć i grac a dobra zabawa przyjdzie sama
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Lęgi

Postprzez tylkoja » 19 lis 2014, 10:28

Moderator napisał(a):
I co tu zalezy od gracza?!!!! NIC!!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze skoncz pisac takie BZDURY!!!!!!!!!!!!!


Jak ja piszę bzdury to ty nie wprowadzaj innych w błąd, to NIC to twoje zdanie w grze nie trzeba myśleć wystarczy tylko klikać, każdy gracz ma inne metody i sposoby i na tym polega zabawa ;)

Mam jedno pytanie do ciebie, dlaczego ja piszę takie bzdury twoim zdaniem, czy mi zależy żeby tylkoja

był w pierwszej dziesiątce czy ostatni, żeby miał 100% lęgów czy 20% żeby mu było łatwiej albo trudnij,, nie,, dla mnie to bez różnicy i każdy jest tam gdzie jego miejsce i każdy ma tyle problemów ile sam sobie stworzy
A co zależy od gracza w tej grze, wszystko i nie ma takiej rzeczy na której gracz nie ma wpływu tak gra 80% graczy co uważa że trzeba myśleć i grac a dobra zabawa przyjdzie sama


Nie wiem dlaczego piszesz bzdury,moze masz za to placone :-P
Podaj jakiis przyklad gdzie trzeba myslec.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Lęgi

Postprzez Moderator » 19 lis 2014, 11:12

Nie wiem dlaczego piszesz bzdury,moze masz za to placone :-P

Tak nawet myślę by zatrudnić sekretarkę najlepiej taką 18 a dla admina może być trochę starsza :)

Podaj jakiis przyklad gdzie trzeba myslec.

Nie mam zamiaru nikogo zmuszać do myślenia bo każdy gracz ma własną metodę na grę a że niektórych graczy metoda to tylko klikanie, to tez jest dobra metoda.

Jak chcesz to mogę ci zaoferować pomoc z mojej strony.
Od tej pory cokolwiek będziesz robił w grze to pomyśl nie ważne jak, rób to tak jak myślisz jak wchodzisz do gry, bo wchodząc do gry to każdy myśli więc tak myśl, a za kilka sezonów wróć do tego tematu chętnie podyskutuję.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Lęgi

Postprzez Administrator » 19 lis 2014, 12:53

Co do znikających jajek to wygląda to dziwnie, ale to jest sytuacja zamierzona, bo jak inaczej przedstawić brak płodności samca? Samica znosi jaja i przez 2:30 po zniesieniu jaja leżą sobie w misce, następnie gdy jajko jest "czyste" znika w momencie odwiedzin hodowcy w gołębniku. Gołębie 8 letnie (poza tymi z giełdy) mają nie więcej niż 50% płodności, niektóre nawet 0%, a odżywka podnosi szansę o 50% więc przy wielkim pechu można z 3 lęgów nie mieć ani jednego młodego i to przy użyciu odżywki. Wprowadzenie 100% odżywki sprawi więcej kłopotów niż korzyści, bo już w tym momencie hodowcy mocno pomijają gołębie młode, a rozpłód to nieliczna opcja w której wiek ma jednak znaczenie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Lęgi

Postprzez saper » 19 lis 2014, 19:26

Administrator napisał(a):Co do znikających jajek to wygląda to dziwnie, ale to jest sytuacja zamierzona, bo jak inaczej przedstawić brak płodności samca? Samica znosi jaja i przez 2:30 po zniesieniu jaja leżą sobie w misce, następnie gdy jajko jest "czyste" znika w momencie odwiedzin hodowcy w gołębniku. Gołębie 8 letnie (poza tymi z giełdy) mają nie więcej niż 50% płodności, niektóre nawet 0%, a odżywka podnosi szansę o 50% więc przy wielkim pechu można z 3 lęgów nie mieć ani jednego młodego i to przy użyciu odżywki. Wprowadzenie 100% odżywki sprawi więcej kłopotów niż korzyści, bo już w tym momencie hodowcy mocno pomijają gołębie młode, a rozpłód to nieliczna opcja w której wiek ma jednak znaczenie.


Te % płodności spadają ptakom dokładnie od 8 lat?
saper
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2014, 20:29

Re: Lęgi

Postprzez Patricio512 » 23 gru 2014, 18:08

Ja tez miałem coś takiego że pierwszym razem jak sparowałem gołębie miały jajko na drugi dzień znniknęło drugi lęg miały 2 jajka i ta sama sytuacja i nie mam nic po parze :0
Patricio512
 
Posty: 41
Dołączył(a): 07 lis 2011, 19:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości