Ale nic niebyło żadnego handlu

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Ale nic niebyło żadnego handlu

Postprzez Szymon Jakubczyk » 07 sty 2015, 21:43

więc prosze o odblokowanie bo nic niebyło żadnego handlu to to drugie konto moge usunąć
Szymon Jakubczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 sty 2015, 14:41

Re: Ale nic niebyło żadnego handlu

Postprzez Administrator » 07 sty 2015, 21:46

Szymon Jakubczyk napisał(a):więc prosze o odblokowanie bo nic niebyło żadnego handlu to to drugie konto moge usunąć


Ja mam dla Ciebie lepszą propozycje, załóż sobie nowe JEDNO konto, bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, ja nie będę za każdym razem sprawdzał czy są między kontami jakieś przekręty, regulamin precyzuje jasno. Jeden gracz = jedno konto. Już rozumiesz?
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ale nic niebyło żadnego handlu

Postprzez Szymon Jakubczyk » 08 sty 2015, 16:31

Prosze sprawdz czy coś było czy nie naprawde nic niebyło zobacz to jedno konto usune niechce zakładać drugiego konta bo miałem tam tyle kolorowych gołębi i z dobrymi potencjałami prosze o odblokowanie konta to usune to drugie i juz niebede zkładał drugiego i przeczytam regulamin odbanuj je prosze....
Szymon Jakubczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 sty 2015, 14:41

Prosze o odblokowanie

Postprzez Szymon Jakubczyk » 08 sty 2015, 21:27

Prosze o odblokowanie świat 4 tymianowo nazwa gracza w grze Szymon Jakubczyk dostałem bana za założenie drugiego konta niechciałem zrobić tego bo kolega to zrobił i chciałbym prosić o odbanowanie bardzo prosze usune to drugie konto dlylko dajcie mi możliwość usunąć drugie konto maiłem na tym pierwszym ładne kolorki i fajne poty więc prosze o odblokwanie co mam zrobić żeby odbanować to konto prosze o wyrozumiałość i obiecuje o stosowanie się do regulaminu po odbanowaniu konta PROSZE
Szymon Jakubczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 sty 2015, 14:41

Prosze o odbanowanie kiedy moge wejść na konto????/

Postprzez Szymon Jakubczyk » 09 sty 2015, 15:23

Prosze o odblokowanie świat 4 tymianowo nazwa gracza w grze Szymon Jakubczyk dostałem bana za założenie drugiego konta niechciałem zrobić tego bo kolega to zrobił i chciałbym prosić o odbanowanie bardzo prosze usune to drugie konto dlylko dajcie mi możliwość usunąć drugie konto maiłem na tym pierwszym ładne kolorki i fajne poty więc prosze o odblokwanie co mam zrobić żeby odbanować to konto prosze o wyrozumiałość i obiecuje o stosowanie się do regulaminu po odbanowaniu konta PROSZE
Szymon Jakubczyk
Szymon Jakubczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 sty 2015, 14:41

Re: Prosze o odbanowanie kiedy moge wejść na konto????/

Postprzez GUCIO » 09 sty 2015, 16:08

Na pewno pisz jednym temacie a nie co dnia w nowym. Bo po 1 zaśmiecasz forum, a po 2 działa to jak płachta na byka.
GUCIO
 
Posty: 36
Dołączył(a): 07 gru 2014, 16:25

Prosze o odbanowanie

Postprzez Szymon Jakubczyk » 13 sty 2015, 19:52

KIEDY ODBANUJECIE MI KONTO ??? CO MAM ZROBIĆ ŻEBYŚCIE JE ODBANOWALI JUŻ CZEKAM DWA TYGODNIE PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O ODPOWIEDZ ŚWAIT 4 TYMIANOWO NAZWA W GRZE Szymon Jakubczyk
Szymon Jakubczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 05 sty 2015, 14:41

Re: Prosze o odbanowanie

Postprzez Moderator » 13 sty 2015, 20:05

Zaraz dostaniesz jeszcze jednego bana tu na forum jak założysz jeszcze jeden temat
Jak ban jest stały to chyba oczywiste że na zawsze, załóż sobie nowe konto i graj według regulaminu
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ale nic niebyło żadnego handlu

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 13:38

vivero
 
Posty: 325257
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Ale nic niebyło żadnego handlu

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 16:34

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 325257
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości