Czemu ban ?

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 01 sie 2016, 10:23

Panie Administratorze mam do pana jedno pytanko czemu dostałem bana za multi konto jak ja nie mam więcej kont od tego no dobrze przyznam się mam dużo pewnie kont bo kiedyś grałem i zapominałem hasła ale ja na tamte nie wchodzę już z 2 lub 3 lata lub nawet 4 juź tylko na te nawet proszę żeby Pan tamte konta wszystkie usunoł jak się da lub zbanował nwm . A tu wkładam kase na monety i gołębie a tu widzę multikonto proszę panie Administratorze prosze jeszcze raz za odblokowanie mnie na s3 proszę mam tam gołebie zegar monety i kasy wiem że od nowa musze gołebie kupywać na giełdzie bo już jest dużo lepszych gołębi i tymi nic nie polatam no ale tam już od dawna gram i spodobało mi się nawet grał mój kolega namówiłem go żeby zagrał w gołebieonline nie obrazam nikogo jestem miły przepraszam za wszystko co zrobiłem proszę mnie odblokować :( .

A i jeszcze mam napisane , że oszustwa finansowe i tu właśnie nie wiem o co chodzi w tym :/ :shock: :| . Przecież nikogo nie oszukiwałem byłem miły mam dużo kolegów na s3 mam nawet sekcje co się świetnie bawimy jest miła admosfera :) na czacie rozmawiamy co dzienie nawet po 1-2 godziny a nawet dłużej a tu bum ban i właśnie piszę bo nwm :)
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Re: Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 01 sie 2016, 10:34

Wiem , że już mineło od bana i dopiero teraz to piszę :) bo konto sb założyłem na forum :)
przepraszam bardzo Administratorze proszę pana bardzo żeby pan mnie odblokował i dał mi szanse na grę :)
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Re: Czemu ban ?

Postprzez RAZAR » 01 sie 2016, 21:10

heee fajna wypowiedz:) ale admin pewnie nawet nie wie jakie konto ma odblokowac bo nie podales zadnych danych :)
Nowa ulepszona wersja gry juz w Maju :D
RAZAR
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 lut 2016, 20:15

Re: Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 02 sie 2016, 11:03

Mój nick na s3 to <<.@.>>M.M<<.@.>> naprawdę ja nwm cemu dostałem tamte konta co mam to może pan admisistrator jak może usunąć lub je zbanować ja nawet ich nie pamietam a te oszustwa finansowe to ja nwm co to jest ja nikogo nie oszukałem naprawde :? :shock:
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Re: Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 03 sie 2016, 9:42

To jak Panie Administratorze ? :(
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Re: Czemu ban ?

Postprzez ***©Vizion©*** » 07 sie 2016, 22:41

No mógłby go pan odblokowac jest spoko gracz
***©Vizion©***
 
Posty: 12
Dołączył(a): 04 lip 2016, 21:01

Re: Czemu ban ?

Postprzez Administrator » 11 sie 2016, 11:15

Szanowny Panie,
Ban jest za powiązanie z kontem "bartol", które służyło do wyłudzania haseł do innych kont za pomocą fikcyjnego konta na fb. Po tym jak bartol czyścił konta oszukanych graczy dziwnym trafem środki dzielił pomiędzy siebie i Pana. Nie mogę wobec takiego zachowania przejść obojętnie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 11 sie 2016, 18:50

Jak to :shock: ale Panie administratorze ja o tym nie wiedziałem no napisał że ma jakieś gołębie i podzieli się ze mną no a ja dopiero zaczynałem to nie miałęm gołębi dużo ani dobrych a on mi napisał że dobre poty i dużo ich jest no i wziołem od niego a nie wiedziałem żę on mnie oszukuje bo sam chciał gołębie naprawdę ja pana też rozumiem no ale tyle pieniędzy poświęciłem w tą gre na tipesy na zegar i gołębie na wystawach kupywałem czy na giełdach a tu ban :( Na prawdę przepraszam nie wiedziałem że tak nie można jak mnie pan odblokuje to już nie będę nic robić każdy piszę żeby pomuc teraz coś teraz już nie bedę na prawde bo widzę własnie do czego to dochodzi :( no to jak odblokuje mnie pan proszę i tak będę musiał od nowa gołębie sobie kupić bo te sa juz słabe :(
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Re: Czemu ban ?

Postprzez ***©Vizion©*** » 12 sie 2016, 21:25

Panie Adminie chłopak sie stara wyraził skruche moze warto by było dac mu tą szanse naprawde to dobry gracz a to ze dał sie wyrolowac to juz tego nie cofnie ale wie ze chciwość nie popłaca kazdy zasługuje na drugą szanse czy to panu zaszkodzi no raczej nie??? .
Dałby pan mu sprubowac jeszcze raz przy następnym wybryku juz pan nie popuści .co pan na to
***©Vizion©***
 
Posty: 12
Dołączył(a): 04 lip 2016, 21:01

Re: Czemu ban ?

Postprzez <<##Mati##>> » 13 sie 2016, 11:34

Proszę :( Panie Admisistratorze ??
<<##Mati##>>
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2016, 15:45

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości